חזרתי כדי לספר ש...

עלמתיה

New member
חזרתי כדי לספר ש...

ביום ראשון, 4/12 ילדתי את איתמר ואלה. לחדר לידה הגעתי בשבת בלילה עם צירים וחום. ואפילו לא ידעתי שיש לי חום רק חשבתי שזה לילה נורא קר. החום שלי הטריד את הרופאים שהחליטו לקחת לי את כל הבדיקות והתרביות האפשריות. בינתיים ניסו לקדם לי את הלידה. קיבלתי אפידורל, פקעו לי את המים ואחר כך גם קיבלתי מינון נמוך של פיטוצין. לקראת 12:00 כבר שוב עלה לי החום (איך שהגעתי קיבלתי אקמול, אבל השפעתו פגה) וגם כבר הגעתי לפתיחה מלאה. הועברתי לחדר הניתוח כשאני רועדת מקור. הרופאה שמה עליי שמיכה מחוממת אבל בגלל שהרגליים יו חשופות זה עזר לי כמו כוסות רוח למת. איך שהשכיבו אותי על המיטה, הצרבת עלתה לי לגרון והתחלתי להקיא ברצף. ככה, בעודי רועדת ומקיאה, התחלתי גם ללחוץ לפי הוראות המיילדת. ופתאום איתמר יצא במשקל 3.200... אחרי איתמר התחילו לבדוק מה קורה עם אלה ששכבה במנח עכוז אי שם במעלה הרחם. אלה לא ממש הראתה סימנים שהיא בדרך החוצה אז הרופא התחיל לדחוף אותה מבחוץ בעוד הרופאה מושכת מבפנים. בסוף היא יצאה עם הרגל ראשונה ובמשקל 2.800... מיד אחרי הלידה חוברנו שלושתנו לאנטיביוטיקה דרך הוריד. ביקשתי ביות מלא. להבדיל מהפעם הקודמת, זה היה סיוט. היו לנו ארבעה תינוקות בחדר ולא ישנו (אני ושכנותיי) דקה בלילה. ביום שלישי היינו אמורים ללכת הביתה. בבדיקת רופא הילדים נאמר לי שהתגלה שהיה חיידק בשיליה (לקחו תרביות גם מהשיליה), אבל לדבריו הבדיקות של הילדים יצאו תקינות לחלוטין והם לא נדבקו. לקראת הצהרים חיכיתי שישחררו אותי אבל פתאום שוב עלה לי החום. הסבירו לי שאני חייבת להיות 48 שעות בלי חום כדי להשתחרר. נוסף לדכאון הכללי, הבנתי שלא אהיה ביום ההולדת של תאומיי הגדולים. בקיצור, הגבתי די רע ולמחרת בבוקר כבר התייצבה אצלי עובדת סוציאלית שהסברתי לה שאני לא בסכאון אלא רק עצובה מאד בגלל סיטואציה ספציפית. בקיצור, המשכתי ככה או ואוף עם החום עד שביום חמישי הגיע במקרה למחלקה מנהלת חדר לידה שהיה גם הרופא מעקב שלי בהייריסק. הוא ראה את אמא שלי והופתע שאני עוד שם. החליט לעיין בתיק, הגיע לבדוק אותי והודיע שלדעתי אין לי שום דלקת. הוא ערך עוד התייעצות קטנה ואמר שנראה לו שהחום הוא תגובה אלרגית לאנטיביוטיקה שאני מקבלת. הורידו לי את האנטיביוטיקה והחום הפסיק לעלות. הביתה הגעתי בשבת בערב. למחרת כבר אירחתי 25 איש בבית לברית. עכשיו כבר התאוששתי מהטראומה של האשפוז הממושך, ואני מתחילה להתרגל למצב החדש. אמא שלי עוזרת לי הרבה. יהונתן ועלמה - התאומים הגדולים שלי - מאוהבים באחים הקטנים שלהם. מאחלת לכולכן המשך הריון ארוך ותקין ולידה קלה.

מזל טוב יקירה!!!

איזה סיפור לידה מדהים ומרגש!!! משקלים מדהימים ואני שמחה שעכשיו את מרגישה טוב!!! בהצלחה והמון חיבוקים ונשיקות!

טאקית24

New member
איזה מרגש!

שמחה לשמוע שהכל בסדר ואתם בבית! באיזה שבוע הם נולדו? איך לעזאזל אירחת 25 איש בבית??? תנוחי!! שתהיה לך התאוששות מהירה!

ronron555

New member
איזה סיפור...

ממש ריגש אותי!!! קודם כל שהיה המון מזל טוב משקלים נהדרים..באיזה שבוע ילדת? אחרי כמה זמן הוציאו את הבת? הרופא ממש סובב אותה?(זה הפחד הגדול שלי...)

חיכיתי לך!!

מזל טוב מלכה! אין עלייך! שתי לידות של תאומים בשבועות כל כך מתקדמים ואת עוד מארחת 25 איש.....פששש....מה אומר ומה אגיד...? המון מזל לכולכם, בריאות ,אושר ושעות שינה! יאלה, תחזרי אלינו שוב לתו"ש

דנדושה78

New member
מזל טוב ענקי

תגדלי אותם בנחת ובכיף יחד עם האחים הגדולים
ושיחקת אותה עם האירוח ל25 איש- תותחית

nk11

New member
מזל טוב!!

תרגישו טוב ושיהיה גידול קל ומאושר!!!

עלמתיה

New member
ילדתי בשבוע 37+3 (שזה שבועיים מוקדם יותר

מהפעם הקודמת). ושלא אקשור לעצמי כתרים לא לי, חשוב להבהיר: אמנם אירחתי 25 אנשים, אבל רוב הכיבוד הוכן בקייטרינג של אחותי את השאר בעלי רכש לפי הוראות מדויקות שלי. לי נשאר רק לסדר את השולחן ולחמם הכל.

שירישי

New member
מזל טוב עלמתיה

הלידה והימים שאחריה היו לא פשוטים, אבל נראה שחזרת כבר למסלול. זה שיש לכם ניסיון בלגדל תאומים בטוח עוזר. מאחלת אושר רב מאיתמר ואלה ומקווה לראות אותך מבקרת פה בפורום מדי פעם

וואו וואו וואו - מזל טוב!!!!

איזה סיפור.... העיקר שהתאוששת. איך איתמר התאושש מהברית? עבר בקלות? השמות יפהפיים (נו, כן, אני משוחדת...) אבל מה עם תמונות? מחכים לך (בפעם השניה) בפורום השכן...

למעלה