חזרתי לבי"ס ועוד שאלה בפתח

ZBlaster

New member
חזרתי לבי"ס ועוד שאלה בפתח ../images/Emo13.gif

הייתי מאוד רוצה לדעת אילו אבנים יכולים לסייע בלימודים, מבחנים וזיכרון. תודה רבה - Z-Blaster

כן, גם אני...

במיוחד לבגרויות ומתכונות... אגב, היום הייתה לי מתכונת בפסיכולוגיה, ובהיעדר אופציה אחרת, לקחתי איתי את האמטיסט שלי, והנחתי על השולחן בכיתה, קיוויתי שהיא תעזור לי קצת בזיכרון. אז כל פעם שנתקלתי בשאלה שלא הצלחתי להיזכר בתשובה, החזקתי את האמטיסט, ובדרך כלל התשובה גם הגיעה

stoneage

New member
ללימודים

הי לשניכם ללימודים הייתי ממליצה: פלורייט שהיא מחזקת זיכרון ויכולת ריכוז ומרגיעה. כלצית כחות - גם זיכרון וריכוז. סיטרין - זיכרון וביטחון עצמי כמו גם לימודים בכלל ומערכות יחסים ביןאישיות (לכן היא מוכרת גם כאבן השפע) לגבי האמטיסט שלך, אני שמחה לשמוע. איזה כיף לקבל כזו אינפורמציה. כך אגב כתבתי את הספר שלי "סוד הקריסטלים" - אחד מספר ואז אני ממליצה הלאה ומקבלת תגובה חיובית נוספת ושוב ממליצה עד שמצטברת המון אינפורמציה. ניתן גם ללמוד עם קוורץ: אוחזים בה במהלך הלימודים ו"מעבירים" לה את הנילמד טוענים שהיא ממש קולטת את המידע שמשדרים לה ואח"כ במהלך הבחינה "שואבים" ממנה את המידע (עוד תואשמו בהעתקה....). היות וכאשר אני הייתי סטודנטית בארץ עוד לא היו אבנים ולא שמעתי כל כלצית או פלורייט, השתמשתי בקוורץ והיה אחלה. אגב, יש לי כמה חברים רופאים שנגשו לשלב א ושלב ב עם המון אבנים ועברו את שני השלבים במכה ראשונה !!

אינטואיציה תמיד עובדת...

התחשק לי לקנות עוד מספר אבנים, אז עמדתי ליד דוכן האבנים וקפצה לי לעין אבן תכלת יפה ומלוטשת... מסתבר שזאת הייתה כלצית כחולה (האמת שאני לא לגמרי בטוחה שזה היה השם שלה, כי לא רשמתי), ובפתק לידה היה רשום שהיא טובה לזיכרון וריכוז... כמובן שמייד קניתי אותה, יחד עם נבולה (על כך כתבתי הודעה אחרת) ועוד אבן יפה בצבע ירוק כהה, שלצערי שכחתי את שמה...

ח י ה

New member
שאלה

למה את מתכוונת כשאת אומרת "ומעבירים" לאבן את הנלמד. האם די שאלמד בלב, אקרא בשקט בזמן שהאבן בתוך כף ידי או שעלי לקרוא בקול רם. שאלה נוספת האם לסגור את כף היד (לעטוף את האבן) או להשאיר אותה פתוחה קמעה כשהאבן בתוכה? תודה

stoneage

New member
חיה, הקשיבי לאינטואיציה

לכל אחד מתאימה שיטה אחרת. אני באופן אישי, כאשר למדתי לבחינות, הייתי קוראת חומר ואח"כ חוזרת על הכל בראש בלי לקרוא ואז הייתי עושה זאת תוך אחיזה באבן : התבוננתי בה ושיננתי את החומר בראש. אישית, קל לי ללמוד בקול רם אבל זה אישי, יש אנשים שלא מסוגלים ודווקא טוב להם יותר בלב. יש אנשים ברי מזל שמספיק להם לקרוא את החומר פעם אחת ולא צריכים לשנן בראש ואז הם יכולים לאחוז את האבן בזמן הקריאה. יש סגורה או פתוחה: אל תחשבי יותר מידי, פשוט תזרמי עם זה. גם במהלך הבחינה האבן יכולה להיות ביד, בכיס או על השולחן: אין חוקים זה אינדווידואלי. הקשיבי לעצמך

למעלה