חזרתי מאילת...לבלאגן

הדס100

New member
חזרתי מאילת...לבלאגן

היינו באילת 5 ימים והיה מדהים. בכל דבר. גם היה כיף, כי שנינו צללנו כמעט כל יום, גם הצלחנו להיות ביחד אבל לתת אחד לשני ספייס, גם יצאנו הרבה אבל לא ביזבזנו בצורה מוגזמת, ערב אחד היינובמסעדה איטלקית מקסימה, ערב אחר באיימקס, או סתם רבצנו בחוף עם ספר, היה פשוט כיף. הכי מדהים בעיני כל פעם מחדש זה איך שהוא דואג לי- שיהיה לי נוח, שאני לא אצטנן, שאני אתכסה כי הייתי קצת חולה, לא להישרף, זה פשוט מתוק בעיני... כשהגיעה סוף החופשה ממש נהייתי עצובה שזה נגמר, כי היינו יחד שבוע שלם ועכשיו שוב לא נתראה עד הסופ"ש... בערב האחרון הוא נתן לי מתנה- שרשרת ועגילים שהתלהבתי מהם (בלי שום ידיעה שהוא יקנה לי אותם...), ממש ממש יפים. ולמה בלגן? כי איך שהגעתי הביתה גיליתי שיש לי בעיה בצבר, בסוף תיקנתי אותה אבל חצי יום התבזבז לי... וחזרתי מקודם מהעבודה לשמוע שההורים שלי רבים בצרחות ואפילו שמעתי כוס נשברת... אוירה קשה ומתוחה. שיהיה שבוע טוב לכולנו... הדס

וזאתשוב אני- שיניתי את השם משתמש

הגיע הזמן... אחרי כמעט 6 שנים שאני עם אותו שם

אוי מתוקה ../images/Emo24.gif

אני כל כך מבינה אותך, לפחות אתם הספקתם להנות שבוע, אנחנו כולה יומיים וחצי והיה כל כך קשה לחזור למציאות של המריבות של ההורים ולאווירה הקשה שתמיד יש בבית שלי
. יישמע קצת מוזר, אבל אני הרשיתי לעצמי להמשיך לפנטז שאני שם ולא לקחת חלק בכל המריבות שלהם, להתנתק מהם- פיזית ורגשית- בכל מקרה המריבות ביניהם אז אין מה להתערב... תתחדשי על הכינוי
.

איזה כייף, וחבל שהתקלקל

אבל אל תתני לזה לקלקל לך. אני לא יודעת מה קורה בין ההורים שלך, אבל קורה שרבים ומוציאים קריזה אחד על השני. אנחנו שנינו עכשיו בחופש בחול המועד, ונהנים מכל רגע. אתמול טיילנו באיזור ים המלח והיה מדהים. עכשיו לצערי הוא נוסע להורים שלו לכמה ימים, ואני נשארת בבית לבד כי אני צריכה לעבוד כמה שעות ביום. אבל בסופ"ש מתוכנן עוד טיול...

למעלה