חזרתי מהטיול עם דעה על המתחרש בימים האחרונים.

BeN ShaDe

New member
חזרתי מהטיול עם דעה על המתחרש בימים האחרונים.

|הכותרת הספיקה לי בול!| חזרתי אתמול מהטיול שנתי שהיה אחלה ומיהרתי להשיג את התוכנית שהייתה שלשום בערוץ 2 (זה לא יאומן כמה אנשים התקשרו בטיול להתעדכן מה קרה בתוכנית... אפילו לפני ששאלו את ההורים מה קורה). התוכנית עצמה הייתה די משעממת וחשבתי שהדיירים יהיו יותר בשוק מכניסת הדיירים החדשים ויש לי הרגשה שהם ידעו או חשדו שזה הולך לקרות. תהיו בטוחים שהמקרה עם תייסיר והמכתב מבויים. אין מצב שמישהו יעבור את האבטחה מסביב לבית וגם אם כן - בול שרנין יושבת לבד בחצר ומסתכל על תמונה של תייסיר? בחייאת , לא יכולתם לעשות את זה יותר שקוף? נמאס לי מרנין... בוכה על מכתב שהיא כבר קראה ובכמה שפות... ואפילו מאיימת שוב בפעם ה-100 ללכת הביתה. יאללה תלכי כבר. רפרפתי קצת בפורום (דאם , כמה הודעות. אני רואה כבר 12 דפים חדשים) והספקתי להבין שלאון הוא דפקן מניאק , שאינה גילתה לצבר את הכל על התוכנית ומבחינתי שהוונסה 2 הזאת (רק בגרסא הרבה יותר חרמנית) תלך הביתה כבר בעוד שבועיים כעונש על זה (אמרו לך פאקינג מפורשות לא להגיד כלום... בכוונה?!) , שוונסה דילגה על ברירת המחדל איתי ועברה לחפש סקס אצל שחר ויוני , שיוני הוא צבר 2 רק הרבה יותר שקט (וזה אומר הרבה) והרבה יותר מוזר , שחגית סתם מיותרת וששי לא מפסיק להשתחצן (ראה "פנאי פלוס). אז יש עוד דברים שאני צריך לדעת עליהם?

BeN ShaDe

New member
כבר נמצא באמצע דף 2. ../images/Emo2.gif

בואנה , הפורום הזה יותר מדי פעיל. תרגיעו.

למעלה