חזרתי עכשיו מניתוח אצל ד"ר שמש

חזרתי עכשיו מניתוח אצל ד"ר שמש

חזרתי עכשיו הביתה מניתוח אצל ד"ר שמש בשערי-צדק. חבר'ה - אין עליו, רופא מקצוען, נחמד, וסבלני מאוד. רק חבל שהרופא המרדים היה ההיפך הגמור ממנו. בכל מקרה - אני מרגיש יחסית טוב, רק איזור הניתוח כואב קצת. זריקות ההרדמה כאבו נורא. כל היד משותקת וזה לא כ"כ נעים. אני מקווה שעד שאצטרך להתחיל דיאליזה - הפיסטולה כבר תהיה מוכנה. דרך אגב, ההזמנה לניתוח היתה בהתראה קצרה מאוד - התראה של יום אחד. ובסוף הוא עשה לי את-זה דרך התחייבות מקופ"ח - וחסכתי 6,000 ש"ח. כל הכבוד לו. בריאות טובה לכולם.

D o r o t h y

New member
איציק

דר' שמש הוא דמות נערצת בקרב חולי הדיאליזה. הוא באמת נחמד מאד ומקצועי לא פחות. עזוב את הרופפא המרדים, מן הסתם לא סביר שתפגוש אותו שוב. בעניין הכאב, מחר כבר תרגיש טוב יותר אל דאגה, זה כאב של יום שעובר די מהר .. תוך כמה ימים כבר לא תרגיש כאב כלל, והכאב פוחת כל יום. אני אחרי הניתוח לקחתי שני אופטלגין וישנתי היטב כל הלילה. לגבי התפתחות הפיסטולה - קנה לך כדור אורטופדי כזה, ואחרי ההחלמה הראשונית, עבוד על התפתחות הפיסטולה, לחיצות על הכדור עוזרות לפיסטולה להתפתח. אני בטוחה שדר שמש הסביר לך או יסביר לך אחרי הביקורת של הניתוח. איציק, רק שיהיה בבריאות, ובהצלחה.

Avraham F

New member
אישור לכל מאן דבעי../images/Emo178.gif

איציק כבר לא פחדן ! בריאות טובה יותר.

האמת היא שכואב

דורית. תודה על ההתעניינות. בלילה כמעט לא הצלחתי להירדם בגלל הכאבים. לקחתי 2 אופטלגין וזה רק הפחית קצת את הכאב, אבל גם עכשיו זה מאוד כואב. נראה לך שזה יעבור תוך כמה ימים? תודה איציק

D o r o t h y

New member
תראה איציק

לכל אחד מאיתנו סף כאב אחר, אני הרגשתי הרבה יותר טוב למחרת (ברור שזה עדיין כואב ) אבל באמת תוך כמה ימים כבר בכל יחלוף. אל תיאבק בכאב, קח אופטלגין או משהו כשי לעבור את זה כמה קל שתוכל.

אמרתי לך שאתה נכנס לתקופה לא קלה

מנסים פה לגמד את הבעיה שלך,אבל דעתי היא שיש לספר לאדם את האמת הקשה ואז אין הפתעות. וגם כשקשה אין הפתעות. מה שקורה עכשיו זה קצה הקרחון.

D o r o t h y

New member
אף אחד לא אמר שלא יכאב לו

אבל תסכים איתי שיחסית להרבה דברים אחרים, הניתוח הזה הוא קל. באיכילוב מאשפזים לשלושה ימים, דר' שמש עושה את זה אשפוז יום, זה לא מדד לקושי הניתוח רק לכסף שבית החולים יכול לקבל. מבחינת כאבים, אני עברתי את זה בערך בפברואר האחרון אם אני זוכרת נכון ובאמת לקח לי יומיים שלושה לחזור לשגרה מלאה. ביום הראשון והשני עוד השענתי את היד על כרית.. ובחיי שאפילו אופטלגין אחד לא לקחתי. אולי באמת זה עניין של סף כאב.

מסר לסופר מיסטר

שלום לך אדון סופר מיסטר. האם הגישה הדוגלת בלהיות אופטימיים, לא נכונה? הרי היה ברור לי מלכתחילה שלא נכנסתי לתקופה קלה, אך את האמת אומר לך: התגובות של דורית הרבה יותר תומכות בי ועוזרות לי מאשר התגובות שלך. התגובות שלך מייאשות - ואני לא בטוח שייאוש בכזה מצב - עוזר. גם אם דורית מנסה לפעמים לצבוע את המצב בצבע וורוד - זה הרבה יותר מעודד גם כשזה קצת מוגזם. הצבע השחור שאתה מכניס לעניינים - מייאש. תודה לדורית (הכאבים פחתו קצת). בריאות טובה לכולם.

D o r o t h y

New member
שמחה לשמוע איציק

מנסיון, נסה לשמור על אופטימיות, זה יקל על רגעים קשים שבוודאי יבואו.

ליציק הפחדן,אני מכבד את בקשתך

ואין בדעתי להשחיר יותר את העתיד. אבל דע לך שהגישה הישירה,החדה והכואבת היא זו שבזכותה אני שורד כבר 18 שנה מאז נפל עלי האסון הנורא [כן,אסון]. כשהתחלתי דיאליזה,כמעט כל הרופאים ציירו לי תמונה ורודה ונתנו לי תחושה שעם קצת סבלנות [7-8 שנים] תמצא לי כיליה.. היה רק רופא אחד שזרק לי פצצה לפנים ואמר לי שכמעט כולם מסתבכים בדיאליזה בכל מיני צרות והזכות לעבור השתלה בעתיד נשללת מהם. כשבוע לאחר הפצצה התחלתי להסתבך בצרורות.ניתוחים,אישפוזים וכד. רק הזעזוע שקיבלתי מאותו רופא דחף אותי בכח להשתלה פרטית בחול. מאז עברתי כבר עוד השתלה והחיים עם כיליה מושתלת יפים. זו צריכה להיות השאיפה שלך,לברוח מהדיאליזה ולשאוף להשתלה. [אתה לא חייב לענות מאחר ותמיד תמצא בתשובתי משהו שחור-אני מקבל זאת בהבנה]

Avraham F

New member
לאיציק (פחדן לשעבר)

לאור ה"עידוד" שקיבלת, נותר לך רק להיות "איש עסקים" גדול, כמו המעודד האחרון, שביכולתו היה לעבור שתי השתלות בחו"ל במחיר שידע מראש. רק למי שיכול היה לקנות את חייו, מותר להמליץ על אותה העסקה, מבלי לברר תחילה אם אתה בכלל מתאים לה מכל הבחינות: בריאותית, כלכלית, נפשית ומציאותית. אני מאחל לך שלא להגרר ליאוש טוטאלי ישר מההתחלה, אלא לקבל את "המכות" בפנים אחת אחת. זה פשוט יותר קל. בריאות טובה יותר,

miko007

New member
לאיציק

קראתי כאן את כל התגובות, להיות אופטימי להיות פאסימי וכל זה... בסופו של דבר אני מאמין שכולם מתכוונים לטוב... וכל אחד בדרך שלו מנסה לעודד ולהאיר את המצב... גם אני חושב שצריך תמיד להיות אופטימי ולהסתכל על החצי כוס המלאה, אבל...וזה אבל גדול מאוד תשתדל כמה שיותר מהר לעבור השתלה ולא להישאר תלוי בדיאליזה, תעשה כל מה שאפשר על-מנת לעבור את ההשתלה גם אם זה דורש לבקש תרומות ולאסוף חצי מליון ש"ח!!! דיאליזה זה מצב זמני ביותר שלמשך זמן מזיק מאוד למערכות בגוף. הרבה בריאות, עומר

avi9111

New member
אבא שלי

שלום לכולם אבי סובל מאותה הבעיה לכן הייתי רוצה לדעת את מספר הטלפון של ד"ר שמש קבלתי המלצה מאחת האחיות שהוא מומחה לגבי ניתוחי שנט ולאחר התרשמתי לטובה מהודעה שלך ואני מאווד מרוצה שאתה מרגיש טוב כי אבא שלי צריך לעבור ניתוח דומה ואני רוצה רק את הטוב ביותר כי אין כמו אבא my email is [email protected] בתודה מראש אבי אברמוביץ

למעלה