חזרתי עכשיו

*יערית

New member
אצלי בעבודה ישנה

אישה מקסימה..גדולה ממני ב-15 שנה, היא נשואה באושר מזה 25 שנה..לראות אותה ואת בעלה יחד זו תאווה לעיניים..ואת יודעת יש לי שאלות טריוייה שכאלו אחד על השני..ולא יאמן ..יש להם תמיד אותם תשובות!!!!!!!
אז אני מעדיפה להסתכל בכל זאת על המיקרים שבהם החברות הכ"כ טובה שימרה אותם צעירים ויפים יחד.... מאשר אלו זעופי הפנים והחמוצים שמתים להתפוצץ בכל רגעעל כל זמן השימורים שלהם בחבית שנקראת נישואים "דפוקים". יערית.

בטח שיש כאלה ../images/Emo13.gif

את רואה אותם בגיל הפנסיה הולכים לטייל יד ביד עם מבט
בעיניים עם חברות והרמוניה אחחחחחחחח ככה אני רוצה

*יערית

New member
לא רוצה לחכות

עד גיל הפנסיה,רוצה את החיים עכשיו!!!!!! רוצה לבלוע אותם רוצה לשתות אותם רוצה בכל רגע לכרסם מהם ביס ביס ואחר כך יבוא "הגרפס" כהוכחה לשביעות רצוני.... המבט בעיניים תמיד צריך להיות אותו מבט ... למבט אהבה אין מבט אחר..למבטי הערכה אין מבט אחר והידיים..יכולות ללכת לאן שבה להן...
בגיל פנסיה זה עוד מותר? יערית-תוהה איך תתפרע בגיל פנסיה

מה קרה לך יעריתוש

בגיל הפנסיה זה אפילו רצוי
(תראי עם הפרקינסון זה יכול להיות מעניין
) ת´שמעי אני חושבת שהגזמנו - את באה לצ´אט?

*יערית

New member
איזה צ´אט?

אני חושבת שאפרוש יקירתי.... מחר שבת והמלאכה רבה(מנוחה מנוחה ) אז יום אחר מבטיחה....ומאוד רוצה.... נשיקות לילה טוב... שלך בהרהורי(פרקינסון זה טוב לנשים או לא?) יערית

IdoIt

New member
הזמן רק משבח את האיכות

יערית החביבה זכרי לך משפט זה: בית הספר הטוב ביותר הוא לרגלי איש זקן הזמן רק משבח את חיי הסקס, הזוגיות הטובה רק מגבירה את התאווה. אחרי 26 שנות נשואים אני ואשתי מתפלאים איך עדיין יש מה לשנות ןלעשות קצת אחרת והתוצאה, הסיפוק, ןהעוצמה רק הולכים ומתגברים. זה לא סתם דפיקה מהצד או ליקוק חפוז אלא אורגזמות איכותיות ושלווה מלאה.

למעלה