חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

TheRasmus

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שמעתי את השיר החדש של בריטני ספירס והוא כזה מצחיקקקקקקק מועמד ודאי לשיר הגרוע של השנה ללא ספק!!!

nomber 1

New member
הוא שיר יפההההה אז תרגיע

הוא גם ככה לא יוצא כסינגל בכל מקרה וגם אם בריטני תוציא את השיר הכי יפה הוא יזכה לשיר הכי גרוע של השנה בגלגלצ לפחות כבר כמה שנים היא זוכה לשיר הכי גרוע של השנה ,חוץ מ2002 שקטשופ זכו

TheRasmus

New member
ועוד איך הוא יצא כסינגל!

גם אני חשבתי שהיא תוציא את SHADOW כפי שפורסם בהתחלה.. אבל אני מסתובב לא רק בפורום הזה וקראתי שהיא תשחרר אותו בבריטניה ב3 לנובמבר דהיינו באותו שבוע שקיילי מינו תשחרר את הלהיט שלה "SLOW" אם לא יהיו הפתעות אז אלו התאריכים הסופיים!!

TheRasmus

New member
אוףף נמחקה לי שורה

כתבתי גם ששבוע שאחרי שפינק תשחרר את הלהיט הבא שלה GOD IS A DJ

Raz male

New member
היא לא אמרה שהיא פורשת...

כאילו שלא נשמע ממנה עוד לנצח ?

nomber 1

New member
יכול להיות כתוב אבל זה לא בטוח

כי יום לפני בריטני התראיינה באיזשהו רדיו באמריקה והיא אמרה שהיא לא תופיע עם הסינגל החדש,ונשמע את השיר החדש בקרוב מאוד. אולי היא שינתה את דעתה או משהו ושרה בסוף את הסינגל החדש זה לא ידוע ב15 לספטמבר יהיה הודעה רשמית מה הסינגל החדש כי באותו יום יוצא השיר לרדיו באמריקה

Poi§on

New member
דרך אגב בריטני וקיילי...

שתיהן אמורות לשחרר את האלבומים החדשים שלהם בחודש נובמבר בדיוק באותו הזמן! העיתונים הבריטיים בסערה, צפוי להיות חם מאוד, הסקרים מראים שקיילי היא זו שמועמדת למכור יותר אלבומים מבריטני. העיתונאים המליצו ליפהפיות לדאוג לעניין יחסי הציבור כדי שימכרו יותר אלבומים ושיהיה קרב צמוד. צפוי להיות חם מאוד בחורף...האם זה ישבור שיאים? נחיה ונראה! אני אישית מאז ומתמיד בעד בריטני!

נכון גם לדעתי בטוח ככה יהיה

בבריטניה מקום 1 קיילי כי עדיין היא המלכה שם ובאמריקה בריטני

Poi§on

New member
נכון וגם...

בקנה מידה עולמי בריטני לוקחת... אבל בבריטניה צפוי להיות מעניין.

Poi§on

New member
בריטני כבר הפכה לשם עולמי

זה כבר לא עניין של פופלריות זה כבר הרבה יותר מזה

בריטני הפכה לשם עולמי

כבר לפני 4 שנים.היום היא כבר יותר קרובה(במונחי פופ) לפרישה מאשר לשיא.מדונה לא שם עולמי?והעובדה שהדיסק שלה הוא פלופ המילינום. בריטני לא פופלרית כמו פעם ואם הסינגל שלה לא יהיה חזק היא לא תצליח.היא תהיה חייבת לסקרן את האנשים כי קהל המעריצים שלה לא מתקרב בגודל שלו למצב של לפני 3-4 שנים.

בכלל לא בטוח שבריטני תהיה..

מקום ראשון באמריקה.ברור שהיא לא תתקרב למספרים של האלבומים הקודמים.אם היא תצא באותו שבוע עם אלישה קיז יש סיכוי שהיא לא תהיה מקום ראשון. צריך לראות איך הסינגל יצליח.

Poi§on

New member
אלישה קיז מול בריטני ספירס??

ברור שבריטני. כמובן שגם צריך לראות איך הסינגל יצליח, אבל אנשים יקנו ללא ספק יותר את האלבום של בריטני.

מה זאת אומרת?

הדיסק הקודם של אלישיה קיז הצליח יותר מזה של בריטני,גם בבריטניה וגם באמריקה וסביר גם שהיא תזכה לתמיכה יותר גדולה של הרדיו. ברור שיותר מ700 אלף בשבוע הראשון,כמו בדיסק הקודם,יספיקו לה למקום ראשון אבל הסיכויים שהיא תחזור על מספר כזה(שלא לדבר על ה1.2 מיליון מהדיסק השני) אפסיים.

Poi§on

New member
יכול להיות

שבריטני לא תחזור על הסטטיסטיקה שהיא עשתה פעם (במיוחד לאחר ההפסקה הארוכה שלקחה). אבל יהיה באמת מעניין לראות איך יתפתחו העניינים

Poi§on

New member
אולי דווקא בגלל

ההפסקה הזו שבריטני לקחה, יש מצב להצלחה מסחררת מצידה

למעלה