חחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
חחחחחחחחחחחחח:-D
חח:-D
ח:-D
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D

צודק באבו אבוהה עם הקפה ועוגת התפוזים התימנית שרוזה מנהלת משק הבית שלי שהיא נוצריה שהולכת עם שרשרת מגן דוד על צווארה.
אמרתי אם הליכוד תקבל 32 או יותר מנדטים נתניהו יכול ללכת לישון בחצות ולמחרת בבוקר יש לו קואליציה של 62 - 63 מנדטים.
בסופו של יום הגם שהגידון שוב פעם טעה טעות גסה שהצהיר שילך ליופוזיציה ולא יישב עם ה BB אחרי שבוע שבועיים הוא יצטרף לליכוד.

מה שגמר אתכם בבחירות האלה זה מפגיני בלפור שהמשיכו להטריל את הציבור הימני התורני .

evglev1

Well-known member
מנהל
נכון. מתי אני לא צודק?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
חחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
אמרת שיואב קיש שתמך בסער הפרימריז יעוף מהליכוד יחד עם סער, מיכל שיר ושרן השכל והנה הוא נשאר בליכוד וגם שרן השכל תתקבל בברכה בליכוד אם תערוק ותאפשר הקמת ממשלה, ראה ערך אורלי לוי-אבוקסיס.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
חחחחחחחחחחחחח:-D
חח:-D
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
אוי גידון גידון גידון.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
חחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
חחח:-D
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
צפו לגירושין במשפחה.

dory30

Well-known member
ברור, אתה מעדיף את מס' 7 של האבודה.
כתבתי פה פעמיים שאני רוצה את המחבלת ואת התאום שלה מהציונות הדתית בחוץ, רצוי בכלא. אנשים לא יודעים כאן גם לקרוא עברית?

כתבתי פה פעמיים שאני רוצה את המחבלת ואת התאום שלה מהציונות הדתית בחוץ, רצוי בכלא. אנשים לא יודעים כאן גם לקרוא עברית?
הם המעטים מחברי הכנסת שאתה יכול לסמוך על המילה שלהם.
היא מחבלת שאומרת לציבור היהודי הישראלי את האמת שלה. האמת שלה היא הנאכבה והרצון לחסל את מדינת ישראל כמדינה יהודית.
ובן גביר אומר את האמת ולא משקר ואומר את המחבלת הזאת צריך לגרש ממדינת ישראל.
אתה דמוקרט דה לה שמטה. אתה לא מקבל את העובדה שהדמוקרטיה הישראלית הכניסה את המחבלת ואת בן גביר לכנסת.

evglev1

Well-known member
מנהל
אבל בן גביר הוא ראש מפלגה כי את שאר הראשים הבג"צ פסל והיא חלק מהבלוק הטכני ואילו המחבלת נבחרה בפרימריז של מפלגה דמוקרטית.

אם תבצע עבירה פלילית או תסית, כמובן. כנ"ל ב"ג.
אז למה אתה רוצה אותה בכלא? כתבת שהיית רוצה לראות אותם את בן גביר והערבייה בכלא. זה מה שכתבת.
אז לדעתי היא לא ביצעה שום עברה על החוק הישראלי.
כנ"ל גם בן גביר. הוא לא ביצע שום עברה נגד החוק הישראלי.
בעברה היו לה כמה התבטאויות קשות כמו שלא כיבדה כאזרחית ישראלית את זיכרון חללי צה"ל ועמדה בצפירה ועוד אמרה שהרגישה התעלות והתרוממות הנפש ואושר הציף אותה.
אז זה לא עברה על החוק הישראלי אבל הפסיכופאטית ממפלגת העבודה מירב מיכאלי לא הייתה צריכה להכניס אותה ברשימה המתמודדת לכנסת .
לעומתה לבן גביר היו בעברו התבטאויות שנויות במחלוקת נגד רבין אבל גם כן לא משהו שהוא עברה על החוק הישראלי והוא הקים מפלגה בישראל וזכות הציבור לבחור בו וזכותו להכנס לכנסת כל הפארש נים בתשקורת מורטים את שערות ראשם בגלל בן גביר ובגלל שנכנס כחבר כנסת.

ביבי חביבי
לולולולוללולולו איך , איך , איך עוד פעם ביבי השחיל את המושחתים השמאלנים

למעלה