חחחחחח וואי הפספוסים של הפרק של אתמול אדירים

Nich92

New member
חחחחחח וואי הפספוסים של הפרק של אתמול אדירים

היה פרק ממש נחמד ^^ משעשע כזה היה קצת מציק לראות את שון אבוד אבל אח"כ הוא פתר את התעלומה סטייל ספנסר :p לא הבנתי מה העבודה שויק רצתה להציע להנרי..? בסוף הפרק הראו את לאסי שר i'm too sexy for my shirt too sexy for my for my shirt... הוא עשה את זה אדיר! נשפכתי כל הקטע XDD אה לא אהבתי גם את ההקפאה שהם עשו בעניין שולס....... הם כאילו התקדמו 3 צצעדים קדימה בעניין וחזרו שתיים אחורה.. אני שונאת שהם עושים דברים כאלה -_-

Nich92

New member
אגב כשאני אומרת פספוסים

אני לא מתכוונת לPSYCH-OUT (איפה זה אגב?) אני מתכוונת לקטע ששודר ישר איך שהפרק נגמר,ביחד עם הכתוביות..

riktal

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif להודעה הראשונה

אני לא יכולה לחכות כבר לבוא הביתה ולראות את הפרק. ביקשו שאני אשאר עד מאוחר היום, אבל הבהרתי שעד ה-11/3/10 ימי חמישי הם ימי PSYCH ואני לא מוותרת על זה בשביל שום דבר
!!! אני כמו מכור - עד שאני לא רואה את הפרק אני בקריז וכל מה שמעניין אותי זה לשבת ולראות כבר את הפרק, אבל אחרי שאני רואה אותו אני מאוד רגועה...

Nich92

New member
אופס שכחתי לרשום את הספוילר ><

תכלס - סדרה בין הטובות שראיתי! אני מתה על קומדיות ושילוב של קומדיה ומשטרה (שזה עוד סוג סדרות שאני מאוד אוהבת) זה שילוב מטורף! אם אין לך זמן אין לי בעיה לסקר את הפרק בעצמי אחרי זה ^^

riktal

New member
את מוזמנת לעשות את הסיקור בכיף

אם בא לך. אני אוהבת את הסיקורים שלך
! אני, בכל אופן, עוד לא ראיתי את הפרק-אני אגיע אליו בעוד כשעה. כרגע אני עסוקה בלהוריד ולעלות דברים חדשים של PSYCH ליוטיוב.

riktal

New member
את מוזמנת לעשות את הסיקור בכיף

אם בא לך. אני אוהבת את הסיקורים שלך
! אני, בכל אופן, עוד לא ראיתי את הפרק-אני אגיע אליו בעוד כשעה. כרגע אני עסוקה בלהוריד ולעלות דברים חדשים של PSYCH ליוטיוב.

למעלה