חחח אלדד שיתף פוסט של יאיר והגיב אצלו

• פותח הנושא l86
  • פורסם בתאריך

פליפ2

New member
זה יפה הוא הבנאדם שהיה לו את הקשר הראשוני

הכי טוב בבית ותמיד אמר שישארו חברים בחוץ. למרות שהבנתי שהם בקשר שאלדד העלה לו ברכה באינסטגרם

l86

New member
נכון

תזכירי לי איזו ברכה ומתי? בגדול ידעתי שהם בקשר, אבל נחמד לראות :)

פליפ2

New member
לפני חודש וחצי העלה תמונות שלהם ביחד עם ברכה ליום הולדת

לא אמרתי שהם לא בקשר. אין לי מושג. לפי האינסטגרם של שניהם

ראיתי שאחי העלה ברכה מאד יפה ליום הולדת של אליאב עם תמונות שלהם מהאח ומילים מרגשות וגם כתב למישהו שהחמיא על הברכה שהוא מאד אוהב את אליאב ולכן הברכה מרגשת. מידי פעם אני רואה שאחי מגיב לדנית ואליאב. ראיתי גם שהוא העלה תמונה משותפת עם דנית ואליאב בפורים ומעוד בילוי ביתי. כך שבטוח יש קשר מסוים. טבעי שהקשר בחוץ הוא לעיתים רחוקות. כל אחד חזר לחייו. אין לי מושג מה הקשר בינהם מעבר למה שאני רואה באינסטגרם.

l86

New member
עוד לא עברתי על כל האינסטגרם שלו

אבל ראיתי את הברכה של יום ההולדת ואליאב לא הגיב לו עליה בכלל שזה ממש תמוה. זה מוזר שאחי כל הזמן מגיב לאליאב ומזכיר אותו ואליאב מתנהג כאילו הוא לא קיים. דווקא בגלל שהם גרים רחוק ובקושי נפגשים הייתי מצפה לראות קשר חם יותר ברשת ולפי מה שאת מספרת זה נראה ממש חד צדדי. בכל מקרה הנושא עלה כי תהו פה אם אחי עדיין מעביר מידע לאליאב וזה ממש לא נראה לי לאור הנסיבות.

פליפ2

New member
הם כן בקשר. וברור שאחי מעביר מידע. לדעתי איך שאתה מתנהג בבית

האח הגדול כך אתה מתנהג בחיים. בבית אחי התחבר לאלדד וטל כשהיה במשבר עם אליאב שחזר לדבר איתו סיפר לו את כול מה שאלדד וטל אמרו

l86

New member
אוקיי, אני פירטתי למה אני חושבת שהם לא בקשר.

עכשיו תורך, תפרטי למה את חושבת שהם כן בקשר.

פליפ2

New member
כי הם תמיד היו חברים עוד מחוץ לבית

וגם בעבר העלו כמיני תמונות שלהם יחד עם דנית והאקסית של חי כמו שאמרת לאליאב יש את היכולת שכמה שאנשים יכעסו עליו אבל תמיד יאהבו אותו

l86

New member
ברור לי שאחי עדיין אוהב את אליאב אבל זה נראה חד צדדי לגמרי.

פירטתי בהודעה השנייה שלי, אליאב ודנית לא מגיבים לו על כלום, אפילו לא על התמונות המשותפות ובכל מקרה הן היו לפני חצי שנה ומאז הם לא נפגשו. זה נראה כאילו אליאב עושה לאחי "מרטין" ומתעלם מקיומו.
והם לא היו ממש חברים מחוץ לבית, הם בקושי הכירו, יש הפרש גילאים ביניהם והם לא התראו עשור עד שנפגשו ב"האח הגדול".

l86

New member
טוב, עברתי על האינסטגרם שלו עכשיו

באמת כמו שאמרת אין תגובות אצלו מאליאב ודנית בכלל, אפילו לא על התמונות המשותפות והן היו לפני חצי שנה ומאז הם לא נפגשו. ולא נראה לי שהוא לא היה במרכז חצי שנה, אני למשל רואה שהוא כן נפגש עם נופר. לכן אני מסיקה מזה שהקשר החברי ביניהם התמוסס עד כמעט בלתי קיים.
(וסליחה שציטטתי אותך באופן לא מדויק לצורך הדיון, התכוונתי להגיד לפליפ שאני מסיקה ממה שכתבת שהם לא בקשר
)

למעלה