חיבוק|איזהה כיףףףף טוב אז ככה.

General Zini

New member
חיבוק|איזהה כיףףףף טוב אז ככה.

גם אני מבקש להצטרף לפורום... אז קודם כל אציג את עצמי: שם: אלעד גיל: 26 מקצוע: סטודנט למזרח תיכון וערבית באוניברסיטת בן גוריון. למה ערבית?: התחיל בכיתה ח' המשיך ב-5' יחידות לימודים עבר דרך תפקיד בצבא שעסק בערבית, המשיך בהדרכת קורסים בסיסיים ומתקדמים, ופיקוד על מדריכים וניהול מסגרות קורסיות רבות. עכשיו ממשיך את האהבה באוניברסיטה. מה הכי אוהב בשפה? את השירה הקלאסית, את המאמרים בעיתון אלאהראם, לראות אלג'זירה והרבה, ולראות סרטים מצרים.. (ועוד ועוד..) מה חוץ מזה?: אשמח לעזור, לתת טיפים, לייעץ והעלות מוטיבציה לשירות בחיל המודיעין
. בעצם כל מה שתירצו.. מי הגורו שלי?: ישנם שניים: אחד מהם הוא מרצה שלי קוראים לו צבי בראל, והוא הפרשן לענייני ערבים של עיתון הארץ. מדבר את השפה מדהים, חושב מדהים ולא קיצוני לשום צד בדיעותיו. השני הוא אהוד יערי, בייחוד בגלל הידע המדהים שלו. בנוגע לצבי יחזקאלי (אולי זה יעזור ליישב ויכוחון שפרץ כאן...) הוא אחלה של כתב, אבל הוא לא ממש פרשן..בגלל זה גם קוראים לו ראש הדסק לענייני ערבים. הדבר שאני הכי אוהב אצלו זה את הרצון לחשוף כמה שיותר מהתרבות הערבית, בהחלט ראוי להערכה. זהו פחות או יותר..מקווה לראות את הפורום גדל וגדל..|בנד|

General Zini

New member
תודה גל ../images/Emo9.gif ו...

כמו שנאנסי עג'רם אומרת: "מא פיש חאגה תגי כדא אהדא חביבי כדה וארג'ע זי אלזמאן..יא אבני אסמאעני חתדלעני, תא'חוד עיני כמאנ"

amnonha7

New member
אתה יכול?

לתת לבורים כמוני תרגום מה לעשות אני באתי לפה ללמוד ערבית וזה אומר שאני לא יודע ;-;

General Zini

New member
היי ילד ../images/Emo13.gif בשמחה אתן תרגום...

וחשוב שתדע..לא באתי כדי להפגין ידע לפורום אלא כדי לתת עצות ולעזור כמה שאפשר מניסיוני למי שרוצה ללמוד את השפה...:) בכל מקרה זה שיר של נאנסי עג'רם, זמרת לבנונית שפועלת ממצרים ושרה לרוב פופ חלול ונבוב אבל חמוד לאללה... "אין דבר שיבוא ככה, תרגע אהובי, ותחזור כמו הזמן, יא אבני שמע אותי, פנק אותי וקח את עיני גם" ... השיר לקוח מתוך אלבומה " אה ונצ" (אה וחצי) וחבר שלי קנה לי מתנה שהוא היה במצרים איזה מלך הוא... חוץ מזה: נאנסי משעשעת..

yoavshovav

New member
בוב ערבי

אין כמו בוב ערבי. כל הזמן שומע. ונאנסי היא מלכת הבוב. אגב, היא ניפחה את השפתיים עוד קצת לאחרונה. מי שלא יודע, היא עברה קרוב ל20 ניתוחים פלסטיים ויש לי תמונות שלה מפני כן:

General Zini

New member
אכן עברה אלפי ניתוחים..ו..

היא נראתה נורא לפני זה, בקורסי ערבית שאני לומד (לומד ערבית עם ערבין לא עם יהודים) לכל הבנות יש רינגטונים שלה אז גם אני החלטתי להוריד רינגטון של: "יא טבטב" וזה משעשע אותן כל פעם מחדש..בכל מקרה הן תמיד ממליצות לי על היפא והבי וטוענות שהיא אף יותר יפה..אני גם אבדוק אותה. אגב, למי שרוצה מומלץ בחום אלבום של אומן שם LENSES שחי בבאר שבע ושר בערבית ובאנגלית רוק אלטרנטיבי משובח עם נגיעות אתניות..לאבום בערבית שלו קוראים "הויה" (זהות) והוא משובח ואף מחירו די זול 45 ש"ח...

yoavshovav

New member
היפא כוסית

היא ממש כוסית אבל זה הקטע שלה, שהיא נראית טוב. יצא לך עכשיו שיר קורע "ליק אלוואווא" חפשו את הקליפ בyoutube

a e q u i t a s

New member
לגבי אהוד יערי, אם כבר

לגבי אהוד יערי אם כבר, הרבה מאוד קולגות שלו, כולל יורם בינור (שהם ממש אויבים) טוענים שזמנו עבר מזמן, בניגוד לפרשנים אחרים, הוא לא יוצא לשטח ו"נושם" את זה, הוא לעומת זאת טוען שיש לו קשרים טובים ולכן אין צורך אפילו לצאת מהאולפן.. לדעתי האישית, הפרשנות של אהוד יערי דיי מטפאורית שכזו.. "הוא טען שלנסראללה יש טחורים
) וזה הדבר היחיד שעדיין מחזיק אותו באויר. לגבי צבי יחזקאל, אין דבר יותר טוב משאפנות של צעירים, הוא מנסה להוכיח את עצמו ולכן גם מביא פורמטים ואייטמים חדשים, זה טוב, אני מאוד אוהב לשמוע את הפרשניות שלו, לדעתי הוא עוד יוכיח את עצמו.

General Zini

New member
טוב אז ככה..

לגבי אהוד יערי, הוא לא יוצא לשטח כי הוא לא כתב שטח הוא פרשן. יש לו בהחלט בעיה של יחסים מול אנשים ולראיה הראיון האחון שלו עם מבארכ, שהצליח להרגיז את מבארכ לחלוטין, ושלחו בשביל להתחנף אליו את אהרון ברנע לראיון שכולו ליקוקי תחת..:) בכל מקרה, הוא מקושר בצורה מדהימה ותאמין לי אנייודע ממקורות ראשונים, הקשרים שלו לפעמים עולים על אלו של ראש ארגון מודיעין. הוא מעמיק ובעל ידע עצום שזו הסיבה הראשונה שבגינה אני מעריך אותו לצד כמובן חסרונותיו. את צבי יחזקאלי אני גם מעריך על מה שהוא מנסה להביא מעבר אבל בניתוח תהליגכים ובהבנת הנקרא של הדברים יש לו עוד כברת דרך. ממליץ לקרוא מאמרים של צבי בראל מעיתון הארץ ולהיווכח מה זה הבנת העולם הערבי באמת... בהצלחה, אלעד

למעלה