חיבור מיקרופון ושיחה בסקייפ

חיבור מיקרופון ושיחה בסקייפ

חיברתי מקרופון לרמקול אבל לא שומעים אותי

בבדיקה מעמיקה התברר לי שבהגדרות השמע - הקלטה - בהשתק מיקרופון יש V ואני לא מצליחה לבטל אותו

איך מסדרים את הבעיה?

מצורפת תמונה

ניסית להגביר את הקול באמצעות הוסת ?

מהצילום שצירפת נראה שוסת העוצמה הוא על "0" וכנראה שזו הסיבה שאינך מצליחה לבטל את הסימון, נסי להעלות את הווסת לעוצמה גבוהה יותר, סביר שעם עוצמה גבוהה יותר הסימון יירד מעצמו.

מוזר, מצילום המסך שצירפת עולה,

כי ווסת העוצמה של המקרופון על "0". הביטי בצילום המסך וראי היכן נמצא הסמן של ווסת העוצמה.

אם כך אולי צריכים להיכנס להגדרות. נסי להיכנס ל"התחל" => "לוח הבקרה" => "קול" => לבחור בלשונית "תקשורת" ולראות אם השורה "השתק את כל הצלילים האחרים" מסומנת, אם כן, הסירי הסימון או העבירי אותו למצב אחר, אצלי הוא מסומן על "הפחתת עוצמתם של צלילים אחרים ב-80%" והמיקרופון פועל בצורה תקינה.

בלוח הבקרה יש לי צלילים והתקני שמע

משם צילמתי לך את המסך
אחרי שענית לי הלכתי לשם וראיתי שזה מכוון על הכי גבוה ועדיין לא שומעים אותי

אתה יכול בבקשה להסביר לי בדיוק מה לעשות

יש לי חלונות אקס פי פרו 2003 ואם זה משנה, אופיס 2010

נראה שהגרסאות השונות עושות את ההבדל,

אני לא מכיר כלל את אופיס2010 וכבר לא זוכר את חלונות 2003.
אני עובד עם אופס 2007 ומערכת ההפעלה היא חלונות 7 ובטח יש הבדל משמעותי בתצוגה.

אני חושב שאין שום קשר לאופיס, זו בעיה של הגדרות של המחשב דרך מערכת ההפעלה.
אין אצלי במערכת ההפעלה "צלילים והתקני שמע", יש "קול (עם ציור של רמקול) ויש "SMARTAUDIO" עם ציור של אוזניות,
ב"קול" יש לשוניות כפי שתיארתי לך וב"SMARTAUDIO" יש זחלן הניתן לוויסות ולידו ציור של מיקרופון.
יותר מזה אני לא יודע איך לסייע, נמתין שאחד מממומחי הפורום יכנס ויוכל אולי לעזור לך.

אפשרות נוספת היא לפנות לפורום "אופיס (מייקרוסופט)" ולנסות להיעזר בהם, למרות שעיקר הטיפול שלהם הוא בתוכנות אופיס בטח יהיה שם מישהו שיוכל לעזור.
הקישור לפורום אופיס (מיקרוסופט)
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=62

זהו, זו היתה הטעות

חשבתי שיש ברמקול חיבור למקירופון (בקודמים היה לי) וכנראה בזה לא

עשיתי חיבור יעשירות למחשב ונראה לי שזה עובד

עוד לא התנסתי עם מישהו בסקייפ אבל התגובות של המחשב פעילות עכשיו

תודה לכולם

למעלה