חיבור ADSL

באדי

New member
חיבור ADSL

אני מעוניין להתחבר לפס רחב האם ניתן לחבר יותר ממחשב אחד לאותו חיבור? מי נותן את חבילת ההתחברות הזולה ביותר?

Coke

New member
שיתוף אינטרנט

ניתן לחבר יותר ממחשב אחד ל- ADSL ע``י חיבור המחשבים ברשת מקומית - LAN והפעלת שיתוף אינטרנט שקיים בחלונות 98 SE או בחלונות 2000. יש תוכנות אחרות שאפשר להשתמש כגון: sygate,winroute,wingate ועוד, ע``מ לשתף את החיבור. לגבי מחירים, יש מספר ספקיות שמציעות 10 דולר לשלושה חודשים ולאחר מכן כ- 40-50 דולר לחודש. המחיר החודשי לבזק עולה 149 ש``ח.

JaMeS_b0nD

New member
אז ככה:

להוסיף על מה שקוק אמר... אצלי בבית יש רשת ביתית אשר כל המחשבים (3 שלחני ואחד נישא) מחוברים כוווווולם לאותו קו אינטרנט מהיר (adsl). עשיתי זאת מאוד בקלות ע``י מערכת הפעלה: חלונות מילניום, אשר אחרי שניסיתי המון מערכות מצאתי שהיא הכי טובה בזה!!!! והכי נוחה וידידותית. חוץ מזה עקב ריבוי מחשבים יש צורך ב-HUB או ב-SWICH אשר מפצלים את ה``אינטרנט`` לשאר המחשבים. אם מדובר פה ב-2 מחשבים יש אפשרות לסגור את העסק עם כבל מוצלב! כמובן שיש צורך לספק לכל מחשב כרטיס רשת משלו!!! הכי הכי הכי זולים בשירות ה-adsl הם נוןסטופ - אך חשוב מאוד: לא תמיד מי שהכי זול הוא הכי טוב!!! במקרה הזה: ההפך הוא הנכון !! (מניסיון) ;-)

באדי

New member
נוןסטופ ??

אחרי מה שכתבת פה על נוןסטופ הייתי חייב לבדוק !! אז קודם כל אחרי בחינה מדוקדקת של חבילות ההתחברות שהם מציעים(חיבור פרטי) והשוואתם אל בזק,אינטרנט זהב ונטוויז`ן אז אכן הם יותר זולים מנטוויז`ן (אבל מי לא ?) אבל הם מציעים את אותה חבילת התקשרות ובאותם המחירים שמציעות בזק וזהב, פרט לכך, בשיטוט אקראי בפורום נוןסטןפ מסתבר שלרוב המכריע של המשתמשים בשרותיהם יש טענות קשות לגבי השרות (תמיכה + מהירות גלישה) כך שאני לא בטוח שהם בסופו של דבר עדיפים ואפילו מתמודדים שווי ערך מול החברות לעי``ל.

למעלה