חיבים להעמיד את הדו קיום בעכו על כנו

donigox21

New member
חיבים להעמיד את הדו קיום בעכו על כנו

לדעתי הדו כיום שהיה נהוג בעכו חיב לחזור על כנו לדעתי אנחנו יחולים לעשות את זה ביחד אנו חיבם להחזיר את המצב לקדמותו אני חושב שהדרך אחי טובה לעשות את זה היא שהמנהגים שלנו ישבו על כוס קפה ויעשו סולחה ולא תהדיה שהמשמעות של הדבר הזה כפי שבא לביתוי כיום זה רגיעה זמנית לצורך התרגנות מחדש של הפרעות וזה לא מה שאנחנו צרכים כאן אנחנו צריכים פו לעשות סולחה אמיתית עלידי אירוע שישלב בין ערבים ליהודים דווקה אנו הצעירים לדעתי יכולים לעשות את השינויי. אחד הדברים שלדעתי כן יכלו להחזיר את הסדר על כנו זהו אירוע שישלב ערבים יעודים כאחד דווקא אחשו אני מאוד מצר עלכך שביטלו את פסתיבל עכו כלדעתי זה אחד הדברים שכן יכלו להחזיר את החים למסלולם אטני כתושב האיזור מתגעגע לימים עברו שלימים שלפני פרוץ הפרעות לימים שיכולי לטיל בעיר העטיקה בשוק ובנמל להנות מין העיר המיוחדת הזותי אני מקווה שהפיתרון לסכסוך המיותר הזה ימצא במהרה רק אנחנו יהודים וערבים כאחד נוכל למצוא את הדרך הדרך חזרה לנורמה לחזרה לדו כיום המדהים שסרר בעיר הזותי פני אתו יום ארור. אני מאמין שדווקא אנו הצעירים נוכל לחזור לנורמה לישב את ההדורים ןלהחזיר את החיים בעיר הזותי לממסלולם ובהזדמנות זותי הייתי רוצה לצתת מתוך שיר שנקרא ילל שדיבר על הדו כייום בירושלים השיר נכתב עלידיי קובי לוריה הנה כתא מתוח השיר " חליפות, כפיות, גלביות ומדים חוגגים במסעדה של אבו איברהים. כל הבעיות כולן באות על פתרונן רק צריך לשבת מסביב לשולחן." שם זהו הפיתרון האידאלי עבורי ואני מאמין שעבור כולנו רק צריך לשבת ולדבר והכל כך אני מקווה יחזור יל ענו כמו שהיה לפני תחלת הפרעות השתוטיות הללו בתודה עידן באסין

פלקון188

New member
למרות שהערבים בעכו ניצחו בגדול את היהודים

היהודים צריכים לסתום את הפה. זה חוק הטבע.

למעלה