חידה... מה זה אדום...

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
חידה... מה זה אדום...

חידה... מה זה אדום...
והוא לא הפועל תל-אביב ? [וזה קשור כמובן לתח"צ]

ישראל ב

New member
אני יודע !!! אני יודע !!!

חידה... מה זה אדום...
אבל לפני שאתן את התשובה גם לי יש שאלה: אתה איש גבוה עם זקן וחובש כיפה ?

ארזS

New member
כ...כ...כ...כ...ן... ../images/Emo12.gif

אבל לפני שאתן את התשובה גם לי יש שאלה: אתה איש גבוה עם זקן וחובש כיפה ?
כ...כ...כ...כ...ן...

ומה זה קשור לחידה שלי?

ארזS

New member
מה זה? יש כאן מרגלים? ../images/Emo12.gif

זה קשור !!! ועוד איך שזה קשור !!!
וצילמת את האדום האדום הזה היום אח"צ בערך בשעה 5 ברחוב יגאל אלון בתל-אביב, נכון ?
מה זה? יש כאן מרגלים?

ישראל, אתה ממזר גדול ! אתה יודע את זה ? איך ראית אותי ? (וששאר החבר'ה ישארו קצת במתח...)

ישראל ב

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo3.gif

מה זה? יש כאן מרגלים?

ישראל, אתה ממזר גדול ! אתה יודע את זה ? איך ראית אותי ? (וששאר החבר'ה ישארו קצת במתח...)

נסעתי באוטובוס (למעשה מידיבוס) בקו 33 וכשעברנו ליד מפעל הארגז ברחוב יגאל אלון קלטתי ככה בזווית העין מישהו עם מצלמה שמצלם מהשער של המפעל את האוטובוסים שבתוך המפעל ואז ניסיתי להסתכל קצת יותר טוב למרות שזה היה קצת קשה לראות בנסיעה אבל הצלחתי איך שהוא לראות שם את האוטובוס האדום החדש של דן. וכשראיתי עכשיו את החידה שלך עשיתי 1+1 !!! איך אני?

omer landau

New member
../images/Emo13.gifאיזה צירוף מקרים מדהים ../images/Emo13.gif

נסעתי באוטובוס (למעשה מידיבוס) בקו 33 וכשעברנו ליד מפעל הארגז ברחוב יגאל אלון קלטתי ככה בזווית העין מישהו עם מצלמה שמצלם מהשער של המפעל את האוטובוסים שבתוך המפעל ואז ניסיתי להסתכל קצת יותר טוב למרות שזה היה קצת קשה לראות בנסיעה אבל הצלחתי איך שהוא לראות שם את האוטובוס האדום החדש של דן. וכשראיתי עכשיו את החידה שלך עשיתי 1+1 !!! איך אני?
איזה צירוף מקרים מדהים

ומדוייק

ארזS

New member
אתה שובב גדול אתה !

אתה שובב גדול אתה !
למה לא ירדת מהאוטובוס ? אהה? לפחות היינו מכירים אחד את השני ? לא חשוב. אז הנה מיד הוא מגיע חברות וחברים האוטובוס האדום החדש של "דן".

ישראל ב

New member
כן אתה צודק בהחלט

אתה שובב גדול אתה !
למה לא ירדת מהאוטובוס ? אהה? לפחות היינו מכירים אחד את השני ? לא חשוב. אז הנה מיד הוא מגיע חברות וחברים האוטובוס האדום החדש של "דן".
כן אתה צודק בהחלט
אני שובב גדול ועכשיו אני באמת מצטער שלא ירדתי מהאוטובוס בתחנה הקרובה אבל איך יכולתי לדעת שזה אתה? רק עכשיו שראיתי את החידה עשיתי 1+1 וחשבתי על זה. אני מקווה שעוד ייצא לנו להיפגש. גם אתמול לא יכולתי לבוא לסיור בגלל כל מיני סידורים. אני חייב לצאת עכשיו נדבר כבר בהזדמנות. אני שולח לך מסר. ביי.

omer landau

New member
../images/Emo26.gif

חידה... מה זה אדום...

אני מבין שהרמז קשור איכשהו להפועל תל אביב או משהו כזה כי יש הרבה דברים אדומים שקשורים לתחבורה ציבורית אני ישר חשבתי על הדאבל ועל האוטובוסים של אגד אבל לא נראה לי שזאת התשובה בטח זה משהו מתוחכם יותר
נו מה זה??? אני במתח חחחח

ארזS

New member
עוד קצת עומר...

אני מבין שהרמז קשור איכשהו להפועל תל אביב או משהו כזה כי יש הרבה דברים אדומים שקשורים לתחבורה ציבורית אני ישר חשבתי על הדאבל ועל האוטובוסים של אגד אבל לא נראה לי שזאת התשובה בטח זה משהו מתוחכם יותר
נו מה זה??? אני במתח חחחח
עוד קצת עומר...
יש לי פה קטע עם מרגל

omer landau

New member
כן ראיתי...........איזה פחד ../images/Emo6.gif

עוד קצת עומר...
יש לי פה קטע עם מרגל
כן ראיתי...........איזה פחד

מעניין איך הוא יודע ומעניין מאוד מה צילמת מה זה יכול להיות???? ואיי אני אחכה בסבלנות

ארזS

New member
../images/Emo124.gif ה ו פ ע ת - ב כ ו ר ה ../images/Emo70.gif

חידה... מה זה אדום...
ה ו פ ע ת - ב כ ו ר ה

האוטובוס האדום החדש של "דן" כפי שצילמתי אותו היום בשעות אחר הצהריים בבית חרושת "הארגז" בתל-אביב. היתה שם קצת בעייה לצלם בהתחלה כי השומר לא הרשה לי לצלם בפנים בלי אישור המנכ"ל והמנכ"ל היה עסוק... בקיצור צילמתי את האוטובוס מחוץ לשער (והשומר אמר שמשם זה בסדר לצלם...) .

omer landau

New member
איזה אוטובוס יפה אדום זה בהחלט הצב

ה ו פ ע ת - ב כ ו ר ה

האוטובוס האדום החדש של "דן" כפי שצילמתי אותו היום בשעות אחר הצהריים בבית חרושת "הארגז" בתל-אביב. היתה שם קצת בעייה לצלם בהתחלה כי השומר לא הרשה לי לצלם בפנים בלי אישור המנכ"ל והמנכ"ל היה עסוק... בקיצור צילמתי את האוטובוס מחוץ לשער (והשומר אמר שמשם זה בסדר לצלם...) .
הצבע שלו אדום חזק כזה אני לא מבין גדול באוטובוסים איזה סוג הוא??? אני אוהב את האוטובוסים הנמוכים האלו....העירוניים

ארזS

New member
עומר

הצבע שלו אדום חזק כזה אני לא מבין גדול באוטובוסים איזה סוג הוא??? אני אוהב את האוטובוסים הנמוכים האלו....העירוניים
עומר
זה "נידרפלור" (נמוך ריצפה) כמו כל האוטובוסים האחרונים של "דן". רק הצבע שונה.

יצחקA

New member
תודה על התמונות ארז.

עומר
זה "נידרפלור" (נמוך ריצפה) כמו כל האוטובוסים האחרונים של "דן". רק הצבע שונה.
תודה על התמונות ארז.
לפי התמונה נראה, שהאוטובוס מסוג הנידרפלורים האחרונים ב"דן" ( 7340-7349 הלבנים מקו 27). אוטובוס יפה.

צחקן

New member
ישר למחלקת ההרכבה.

ה ו פ ע ת - ב כ ו ר ה

ישר למחלקת ההרכבה.
ב"ה עוד בערך חצי שעה יהיה אטובוס.

ארזS

New member
צחקן יש לך פיגור בלוח זמנים ../images/Emo8.gif

ישר למחלקת ההרכבה.
ב"ה עוד בערך חצי שעה יהיה אטובוס.
צחקן יש לך פיגור בלוח זמנים

לפני שעה אמרת חצי שעה
לא נורא, יש סבלנות. ועוד מעט הבן שלי לוקח לי את המחשב לעבודות שלו אז אראה כבר מחר את ההרכבה שלך אם תשים את זה.

צחקן

New member
הרגע השמתי.

צחקן יש לך פיגור בלוח זמנים

לפני שעה אמרת חצי שעה
לא נורא, יש סבלנות. ועוד מעט הבן שלי לוקח לי את המחשב לעבודות שלו אז אראה כבר מחר את ההרכבה שלך אם תשים את זה.
הרגע השמתי.
ב"ה למחר מיפרקית ככל הנראה.

ארזS

New member
ואתם חייבים לשמוא את הסיפור...

ה ו פ ע ת - ב כ ו ר ה

ואתם חייבים לשמוא את הסיפור...
שלא תחשבו שנסעתי במיוחד לצלם את האוטובוס הזה. לא נפלתי על השכל עד כדי כך...
אבל, ביום שישי האחרון נפלה המצלמה הטובה שלי (HP-850) ונשברה. ביום ראשון בבוקר התקשרתי לשירות של HP ואמרתי להם מה שקרה ושהמצלמה עדיין באחריות, אבל אני מבין שאחריות לא חלה על שבר (ככה זה בדרך כלל עם אחריות). הם אמרו לי להביא את המצלמה למעבדה שלהם שנמצאת ליד היכל הספורט ביד אליהו ושם יחליטו מה לעשות. ביום שני בבוקר נסעתי לשם ומסרתי את המצלמה והיום הודיעו לי לבוא לקחת אותה מתיקון. נסעתי לקחת את המצלמה ושם הפתיעו אותי (איזה שרות !) ופשוט נתנו לי מצלמה מחודשת ! אמנם לא ממש חדשה אבל מחודשת שנראית ממש כמו חדשה ! ואני כבר חשבתי שהמצלמה הלכה פייפן... לא האמנתי שבכלל אפשר לתקן אותה (הנזק היה גדול יחסית). רק תראו שאם רוצים אז אפשר לתת שרות טוב. ואני כותב את הסיפור הזה לדניאלה שמי שמפרסמת תלונות וגם סיפורים יפים כאלה בעיתון. מגיע להם, נכון ? ועכשיו לסיפור האוטובוס. בית חרושת הארגז נמצא לא רחוק מהמעבדה של HP וכשנסעתי שם ביום שני ראיתי את האוטובוס אבל לא היתה לי מצלמה... (אתמול למפגש בלוד לקחתי את המצלמה הקטנה הרזרבית...) היום כשנסעתי לקחת את המצלמה לקחתי ליתר בטחון גם את המצלמה הקטנה והתכוונתי לנסות לצלם את האוטובוס. אחרי שקבלתי את המצלמה המחודשת ניגשתי ל"הארגז" ושאלתי את השומר אם אני יכול לצלם את האוטובוס והוא אמר שצריך אישור וכו'... אז אמרתי שאצלם מבחוץ והוא אמר שאם כך זה בסדר. אז צילמתי והנה ראיתם את האוטובוס האדום. וזה סוף הסיפור... (ורק בפעם הבאה צריך להיזהר ממרגלים כמו ישראל ב...)

מצב
הנושא נעול.
למעלה