חידה..מי האוטובוס הזה?

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
זה O305 של אגד, מרכב "זלדה" ישראלי.

לפי דעתי זה אוטובוס של דן
שכבר יצא מהשירות כבר לפני 10 שנים. השילוט עם גלגלת היה לו פעמון שמושכים בעזרת חוט.
זה O305 של אגד, מרכב "זלדה" ישראלי.

אמנון אלבז

New member
מנהל
לדעתי

ממממ......תמונה ממוסגרת של האוטובוס
לדעתי
זהו אוטובוס שעבר בידיים שלי בעטרות, הסימן שאני מזהה אלה הם צינורות הניקוז של המזגן שבדרך כלל עברו בתוך השלדה. בעטרות הינו מוציאים אותם מתוך הפרופיל ומתקינים אותם על הדופן הפנימי כך ניסנו למנוע חילחול מים לחלל הקיר במקרה של סתימות בצינורות אלה . סימן נוסף עוד לא זיהתי אני זקוק לתמונה בקרבת הנהג

אמנון אלבז

New member
מנהל
לדעתי 2

לדעתי
זהו אוטובוס שעבר בידיים שלי בעטרות, הסימן שאני מזהה אלה הם צינורות הניקוז של המזגן שבדרך כלל עברו בתוך השלדה. בעטרות הינו מוציאים אותם מתוך הפרופיל ומתקינים אותם על הדופן הפנימי כך ניסנו למנוע חילחול מים לחלל הקיר במקרה של סתימות בצינורות אלה . סימן נוסף עוד לא זיהתי אני זקוק לתמונה בקרבת הנהג
לדעתי 2
יתכן ומדובר ב305 מוגמר שעבר תאונה קשה וחזר למפעל לבניה חוזרת במרכבים

gsx750f

New member
0305 הרכבה מקומית ( מרכבים )

לדעתי 2
יתכן ומדובר ב305 מוגמר שעבר תאונה קשה וחזר למפעל לבניה חוזרת במרכבים
ולא אוטובוס מוגמר כמו כן לא היו מוגמרות שנת 84 רואים גם את הבניה שהיא של מרכבים

אמנון אלבז

New member
מנהל
שלדה 80

ולא אוטובוס מוגמר כמו כן לא היו מוגמרות שנת 84 רואים גם את הבניה שהיא של מרכבים
שלדה 80
זה מה שאמרתי , ירד מהכביש עקב השבתה , פורק לשלדה חזר עם רישוי 84. אם יתכן דבר כזה או לא?. אך כך נראה לי. וזה מה שזכור לי. בכל זאת סיפור ישן מה לעשות?

יש לך מספר?,אני רוצה להעלות תמונה

לדעתי
יש לך מספר?,אני רוצה להעלות תמונה
שלו

מצב
הנושא נעול.
למעלה