חידון נושא פרס- דייט מדהים!!

she le g

New member
וואי , איזה מגניבבבבבב.....

טוב, אין לי חברה אבל.... אני בכל זאת לא אשתתף... הגיל לא מתאים לי, סורי... אחלה רעיון! הרעיון שלה? שיהיה בהצלחה! ש.ל.ג

L a d y G

New member
../images/Emo2.gif

את תגלי לנו כשמישהי תגלה מי זאת? נכון נכון נכון?

אמממ... כן...

יו יא משעממות תשתפו פעולה! מדובר בבחורה ממש מתוקה!! והיא רצינית.. ומחפשת אהבה. ובסוף אני אצא שדכנית חרא. ולא יהיה לי קליינטורה אין עבודה אין שפה קשה, קשה!!

DeathlessOne

New member
בסדר...

יאללה....off we go.... 1. אני אוהבת שוקולד ואת? שוקולד זה נחמד... 2. אני מחפשת אהבה אמיתית ורגש כנה , ואת? אני לא מחפשת, אבל אני ממש רוצה.... 3. אני אוהבת אויר ורוצה לעוף , ואת משוחררת? לא כלכך הבנתי, אז אני אענה על זה בכמה פנים: אני מתה לטוס לחו"ל, לטוס זה כיף. אוויר אני גם אוהבת, כל עוד הוא לא מזוהם. כמו האוויר בדרום צרפת. אני חושבת שאני די משוחררת... 4. האם הראש שלך פתוח עבור השטויות שלי? איזה שטויות את אוהבת לעשות? עם כל השטויות שאני עושה השאלה צריכה להיות הפוכה... 5. אני לא חולת ניקיון,ואת? נקיון? כן בטח, רק אני. החדר שלי חייב סידור דחוף! 6. אני רגישה ומרגישה שאני רוצה קשר אמיתי של אהבה, ואת? כנ"ל... ואני יותר רגישה ממה שאנשים חושבים. אני בכיתי כשקראתי את ה"עץ הנדיב" FOR GOD"S SAKE !!!!! 7. אני מחפשת אותך, ואת אולי את מחפשת אותי? אולי...אני קודם כל מחפשת את השלט של ה-TV... 8. היית יוצאת איתי לדייט ונותנת סיכוי שמשהו נפלא יתפתח? אני מניחה שאולי כן....אמממ.... הנה לך, בילי, use it well....

DeathlessOne

New member
חחחחחחחחחחח........................

אולי....אני אקח את הצ'אנס
לא נקראה לי שהיא יכולה להיות בכל מקרה, אם היא באמת בת 16. והתשובה שלי יותר רצינית משלך

קצ' למה שיהיה? מה אני מנסה למכור

לך משהו? לללללאאאאאאאאאאאא! היא ממש לא טרנס! היא לסבית, פמית.
שמעוניינת בקשר אמיתי ואהבה..
זה הכל
תשובות אלי במסרים!
נראה לי שנקדם את זה שלב קדימה..
ועקב ההצעות ניתן ל- ****** לבחור בבחורה..
בוא יבוא שלב שני...

שלב ב':

בנות שהתעניינו וענו על שאלון שלב א' יקבלו שאלון שני כדי לראות ששתיכן באותו ראש, אני אשלח לכן במסרים. as soon as ***** תכתוב את השאלות שמעניינות אותה לדעת עליכן... זה יערך דרך המסרים כדי שתוכלו להרגיש חופשי לענות בכנות... ואני אעביר אליה את המסרים.. ולבסוף the
women תזכה לפגישה "ראשונה" (ולוהטת?!-טוב זה כבר לא תלוי בי!) עם יקירת החידון החורה המתוקה ***** בהצלחה

מתמודדות יקרות ../images/Emo23.gif

שאלון שלב ב' נשלח אליכן במסרים, אם במקרה מישהי לא קיבלה את המסר למרות ששלחתי לכל מי שענתה על שאלון שלב א'.. שתודיעני במסר.. דרך אגב כדי שתוכלו לענות בכנות המלאה בנוחיות אז תשלחו לי במסרים ואני העביר את טפסי המבחן שלכן לקצינת המבחן!!!!
To be continued...

GAME OVER!!!!

זהו בנות החידון מבחינתי הגיע לסופו.. בדו-משמעות. לכל מי שעניינה את **** נשלח מסר. עכשיו זה כבר במגרש שלכן. אני את מדי המאמן פרשתי... ואני יוצאת לי לחפש חברות משלי במקום אחר. היה נעים להכיר. והיה נחמד לזמן הקצר. אולי יום יבוא וניפגש שוב.. יאללה אני אשתוק ואלך עכשיו. מיציתי את עצמי.

../images/Emo18.gif הבהרה חשובה 1 ../images/Emo70.gif ../images/Emo18.gif

במידה ולא הבנתן את מה שאמרתי בהודעה שלעיל אז אני אסביר שוב, כדי שלא תהיינה אי הבנות משום סוג!! אני העברתי את התשובות שלכן לשאלון שלב ב' אל עיונה של "הפרס". היא קראה ופסלה את מי שלא עניינה אותה. כל מי שעניינה אותה קיבלה מסר עם הפרטים שלה כדי שהן יוכלו לדבר ולראות אם זה מתאים להן ובמידה ויבחרו גם לצאת. אמרתי שיהיה המשך. זהו ההמשך והוא כבר לא על ידי אלא ע"י הבחורה עצמה! הבחירה בסופו של דבר תהיה שלה ושל הצד השני במידה ויהיה מעוניין, לא מכריחים פה אף אחד מהאוזניים.ומן הסתם שלא אני זו שאבחור בחורה ואומר לה זכית יאללה תצאו, גם אם לא חשבתן, הכוונה הייתה רצינית ולא שיהיה פה שוק בשר!!! קפיש?

DeathlessOne

New member
אני קראתי את הספר....

איזה 3-4 פעמים ובכל אחת מהן בכיתי.... רק אל תתנו להורים שלכם להפוך לעץ ההוא!!!!!

DeathlessOne

New member
זה באמת עצוב...

למרות שהוא רק איזה 10-15 עמודים..... זה נחשב לספר ילדים, אבל זה ספר לכל שכבת גיל.... הוא על ניצול של אנשים הקרובים אליך...

DeathlessOne

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הייתה לי הרגשה שאת תגידי את זה בשלב כל שהוא.... חחחח.....

למעלה