חידון נושא פרס- דייט מדהים!!

Ma E

New member
להלהלהלה גם אני../images/Emo70.gif

פנויה
מעוניינת.. אוהבת בנות רציניתת תלויבבחורה מולי.. 1. אני אוהבת שוקולד ואת? בטטטח
אם אני לא אוכלת שוקולד אחרי הארוחת צהרים אני מתה.. 2. אני מחפשת אהבה אמיתית ורגש כנה , ואת? מחפשת לא מצאתי עדיין 3. אני אוהבת אויר ורוצה לעוף , ואת משוחררת? כן
4. האם הראש שלך פתוח עבור השטויות שלי? איזה שטויות את אוהבת לעשות? את אפילו לא רוצה לדעת איזה שטויות אני עושה..
הדבר האהוב עלי זה לדפוק גלבות מצחיקות.. 5. אני לא חולת ניקיון,ואת? בואי תשאלי את אימא שלי..
6. אני רגישה ומרגישה שאני רוצה קשר אמיתי של אהבה, ואת? מחפשת.. 7. אני מחפשת אותך, ואת אולי את מחפשת אותי? אולי.. 8.. היית יוצאת איתי לדייט ונותנת סיכוי שמשהו נפלא יתפתח
למה לא? להלהלהלה

סתם בשביל הכיף!

1. אני אוהבת שוקולד ואת? -מאד
2. אני מחפשת אהבה אמיתית ורגש כנה , ואת? -כן. 3. אני אוהבת אויר ורוצה לעוף , ואת משוחררת? -לא כ"כ, אבל תלוי עם מי... 4. האם הראש שלך פתוח עבור השטויות שלי? איזה שטויות את אוהבת לעשות? - כן. 5. אני לא חולת ניקיון,ואת? -מאד
6. אני רגישה ומרגישה שאני רוצה קשר אמיתי של אהבה, ואת?-מן הסתם. 7. אני מחפשת אותך, ואת אולי את מחפשת אותי?-לא מחפשת... כבר נואשתי למצוא בחורה נחמדה, פמית שיש לה שכל... 8. היית יוצאת איתי לדייט ונותנת סיכוי שמשהו נפלא יתפתח? -אם היא נחמדה, יש מה לדבר והיא הטיפוס שלי אז כן.

חזרתי לעולם הדייטים!../images/Emo6.gif

אוקיי אז אני חוזרת בי,(חברה שלי זרקה אותי) ואני אנסה אולי גם לזכות בפרס הגדול..
1.אני מטורפת על שוקולד..חוץ משוקולד ואגוזים 2.גם אני,לאחת על הסוסה החומה... 3. אני משחררת ואוהבת אוויר של לילה (כן ללילה יש אויר שונה) 4. שטויות... אם אני יגיד לך אני יצטרך להרוג אותך ואני די זקוקה לך...להיות שותה לשטויות... 5.אני חולת נפש בענין ליטל עדה! 6.מאוד, מאוד...האהבה זה הסם הכי חזק 7יש מצב.. 8 אממ לכל אחד מגיע צ'אנס לא? אז בהצלחה לי ולשאר המתמודדות ושהמתאימה ביותר תזכה!

חח זה ישמע נואש..../images/Emo12.gif

אם מישהי.. אולי בטעות רוצה להכיר אותי...שתגיד... אם כבר אז כבר,לא?

למעלה