חידונופן מס' 2 - 8.2.2003 **???**

• פותח הנושא hurod
  • פורסם בתאריך

hurod

New member
חידונופן מס' 2 - 8.2.2003 **???**

אל איזה אתר הנמצא על שביל ישראל, הגישה הינה באמצעות סולם ברזל ?

hurod

New member
סליחה? תמונה???

יופי! תיכף תבקשי גם מספר טלפון - יש פורומים אחרים לזה! פה זה פורום טיולי אופניים אם לא שמת לב.

hurod

New member
רמז מס' 1...

והאתר ברקע כמובן! אבל היכן? fencehopper judy - עוד רמזים?

of ra

New member
אני יודעת, אני יודעת../images/Emo8.gif

אבל זו לא חוכמה...אז לא אגלה בינתיים. - יופי של תמונה!

navad

New member
אז תרשו לי לחדש לכם....

עין נטפים ליד אילת -- שביל ישראל עובר דרך הנקיק העולה מהמעיין על גבי סולם ברזל . צאו וטיילו גדי

hurod

New member
תודה NAVAD ! נצרף גם את עין נטפים

לחידון כשנגיע אליו באופניים. יתכן מאד שישנם עוד אתרים שעונים על הקריטריון שצייננו ולקחנו זאת בחשבון. טוב... קח 2 נקודות
מצורפת תמונה נוספת...

hurod

New member
DEUX POINTS ל"פורום אופניים" ../images/Emo77.gif

למרות שלא פירט מה האתר אבל בטח יודע(ים). אכן, שמורת נחל שיקמה! ליד שמורת חרבת פורה ושמורת ביתרונות רוחמה האתר עצמו - הגשר הטורקי ההרוס מעל נחל שיקמה. הנתיב אל הגשר והגשר עצמו נמצאים על שביל ישראל. הנתיב אל הגשר חסום בגדר אך להפתעתנו קיבעו סולם ברזל מעל הגדר ואף הוא כמו הגשר עצמו, מסומן. תודה מיוחדת ל ROCKHOPPERJUDY דוגמנית הקבוצה הנועזת
ותודה גם לעופות הרעים, דורוניהם וקלמניהם שהתאפקו -
(NAVAD - אם דרוש סולם כדי להגיע לאתר שציינת על שביל ישראל, אנא הבא תמונה ותקבל נקודה
).

RockhopperJudy

New member
איזה יופי של תמונות!!

או קי,, אז עכשיו כולם יודעים שאני יודעת לטפס על סולמות. בפעם הבאה תהיה פה תמונה שלך, hurod !! עופרה, כמעט נכנסתם לתוך ה"פריים". ולכולם: סעו לשם מהר, לפני שהירוק.אדום יעלם!! מקום קסום בעונה זו!! יהודית (=הכינוי החדש שלי הוא לכבוד הפורום החדש...וכמובן לכבוד האופניים החדשות שאני כל כך אוהבת)

hurod

New member
תודה Judy, בהשראתך ../images/Emo42.gif

כלניות בתצפית על המרחבים... שם מימין, זה נחשב לסינגל או דאבל?

יורם חן

New member
עובדים על אמינות לא ??

בטעות ניכנסתי בשם המשתמש הכללי, וחוץ מזה אם הייתי טועה יכולתי לא להזדהות .........:(:-

hurod

New member
טוב נו, אז גם לך 2 נקודות ../images/Emo9.gif

מכסימום תהיינה לך 6 (זה ה-2 ל"פורום אופניים" + 2 על גשר החבלים בבשור).

Shani41

New member
hurod נשמה

hurod, (דרך אגב, מה זה הכינוי הזה? שוב התבלבלת בין שמאל לימין?) יופי של תמונות. איך זה שמעולם לא סיפרת לי כמה אתה טוב בלתת נקודות? גם אני רוצה! שני.

למעלה