חיזוי

בחורה34

New member
חיזוי

היי רציתי לברר האם ניתן לפתוח קלפים באתר ואם כן כיצד , ע``י מי אשמח לשמוע ממישהו תשובה

גלית1

New member
אפשר לפתוח באתר אבל.....

הפתיחה לא תהיה ב 100% יותר טוב כשאת יושבת מול הפותח/ת בקלפים כי אז העברת האנרגיות נעשית בצורה יותר טובה. אני אישית מקבלת אנשים ואני נותנת להם לערבב את הקלפים כי כך אני מקבלת את האנרגיות שלהם ויכולה לקבל תשובות יותר מדוייקות המון אור ואהבה גלית

בחורה34

New member
גלית 1 - אשמח אם כן

היי גלית אשמח לשמוע כאן באתר גםאם זה לא 100% שמי מירה ואני בת 34 רווקה , ילידת 18/08/1966 אשמח לשמוע האם אני אתחתן ומתי (אם אפשר) תודה :)

גלית1

New member
מירה היקרה.. אז ככה

אני אישית לא נעזרת בשם ותאריך לידה בזמן הפתיחה בטארוט ואני גם לא מקבלת תשובות מדוייקות אם האדם לא מעביר לי אנרגיה באופן ישיר. מה שאני רואה עלייך זה שאת בחורה מאד חמה ואוהבת, את בחורה רצינית שדי מקפידה לשמור על איזון. כשאת עצובה יש לך מיד מיחושים בגוף וגם ההיפך, כשאת חולה ישר את מדוכאת. את בחורה שמאד מחוברת לעצמך ומאד מקשיבה לאינטואיציה שלך. חשוב לך מאד סדר ונקיון ואת גם מאד פדנטית. המין הוא מרכיב חשוב בחייך אך עם זאת את לא מוצאת את הפרטנר שמתאים לך, או לפחות לפי הרגשתך. יש לך כושר מנהיגות ואת גם אוהבת את השליטה, קשה לך לקבל מרות מאחרים וזה מה שמציק לך. לגבי חתונה קשה לראות זאת ככה, כי אני לא מקובלת שום תשובה. זה לא אומר שזה לא יקרה, אבל אני כרגע לא יכולה לראות כי אני לא מחוברת אלייך. אם תרצי אשמח לשבת איתך פנים מול פנים ולומר לך את כל מה שאני רואה. בברכת אור ואהבה גלית

בחורה34

New member
גלית - קודם תודה ו....

גלית תודה רבה מה שכתבת זה די מדויק , לא לגמרי אבל קרוב מאוד לגבי החתונה - אני בהחלט מאמינה שקשה לפתוח כשאין מגע עניים אשמח לקבל ממך פרטים כיצד ניתן לבצע זאת וכמובן כמה זה עולה וכו` ואז אני אצור איתך קשר (בשבוע הבא כי עד אז אני בחופשה* אז שיהיה לך יום טוב מירה

גלית1

New member
אז קודם כל שתהיה לך חופשה נעימה.

דבר שני כמו שאמרתי לך קשה להתחבר לאדם דרך המחשב אני צריכה לחוש אנרגיה כל שהיא שלו. תצי איתי קשר בשמחה בשבוע הבא אפילו גם באי מייל ואני אסביר לך בדיוק על מה מדובר.

ספרי לי עוד

שלום לך שמי זוהר ואני הייתי רוצה לדעת באיזה חבילת קלפים את משתמשת ואם השתמשת לפני זה בחפיסות אחרות

גלית1

New member
היי זוהר אז כן

השתמשתי בחפיסות אחרות אך לא הצלחתי להתחבר אליהן ולכן המשכתי עם החפיסה הנוכחית שאני משתמשת בה שהיא החפיסה הקלאסית ששמה וייט ריידר. אשמח לענות לך על שאלות נוספות. שלך גלית

גם אני משתמשת בריידר

גם אני משתמשת בריידר רציתי לשאול אותך באילו תחומים את מעניינת בנוסף ומאיזה ספר היית ממליצה לי לילמוד על הטארוט. מאיזה ספר למדת את? תודה... זוהר

ארינה

New member
אני מתעניינת בעוד כמה תחומים

אני מתעניינית גם בתיקשור ואני מתקשרת. קצת נומרולוגיה ואסטרולוגיה כמובן גם קריסטלים. ת`אמת אני למדתי רק את הפירוש של הקלפים וזה ניתן ללמוד מכל ספר. אבל הספר הכי טוב לדעתי הוא של גידי גלבוע.

למעלה