חייבת עזרה

דנה19881

New member
חייבת עזרה

משהו חייב לעזור לי, אני באה מבית אלים אימא שלי מתנהגת באלימות כלפי הילדים, אני בת 20 וקצת ונכון להיום ברחתי מהבית כדי לא לסבול שם יותר, אני מרגישה שלא יכלתי יותר להשאר שם ומצד שני נשארו שם 2 ילדים קטנים שהם חסרי אונים לבד. המצב בבית בלתי נסבל זה כולל אלימות מכל סוג שהיא (פעם אימא שלי לקחה כף מברזל חיממה אותה ושמה אותה עלי בלי חולצה) עוד דג' זה לקחת את הראש של אח שלי (ילד בן 9 ) ולדפוק אותו בקיר או ברצפה (לחלופין לעמוד מאחוריו ולהגיד לו לדפוק את הראש בקיר והוא מרוב פחד עושה את זה. אני מרגישה שהילדים האלא בסכנה בוודאות נפשית ולדעתי גם פיזית. אין לי אומץ לפנות למשטרה וגם לא נראה לי שיאמינו לי (פעם היא הוציאה לי צו הרחקה מהבית בטענה שהפעלתי אלימות אז נראה לי שיחשבו שאני נוקמת בה...) וגם רשויות הרווחה היו מועברות פעם ולא עשו כלום אז הם לא פיתרון. האם למשהו יש רעיון מה עושים??

nms24

New member
אין לי ניסיון בזה

אבל אם תלכי לעובדת סוציאלית ותגידי לה שאמא שלך דופקת את הראש של אח שלך ברצפה איזה ברירה בדיוק תהייה לה? היא תהייה חייבת לעשות משהוא.

דנה19881

New member
לצערי לא

כי האחים שלי מאד מפוחדים והם לא משתפים איתי פעולה ואז חושבים שאני מעלילה על אימא שלי סתם כי בגללה נכנסתי לכלא. (הייתי שבוע בכלא אחרי שהיא הרביצה לאחותי אז החזקתי אותה כדי שאחותי תברח היא התלוננה עלי על אלימות ולכן הוכנסתי לכלא לשבוע.) העונשים שלה מאד מרתיעים את האחים שלי, פעם לאחת האחיות שלי שהעזה לדבר עם מחלקת הרווחה היא לקחה 2 נרות הדליקה אותם והחזיקה את הרגעים של אחותי עליהם. האחים שלי מפחדים מהעונשים שלה.

דורית1310

New member
לדנה 19881

תפני לאגודת אל"י הם פועלים מיד כשמדובר בסכנה לילדים. הטלפון שלהם מפורסם בכל עיתון יומי

שלום דנה

מיותר להגיד שמה שאת מתארת מזעזע. חייבת להמצא דרך לא רק לדווח לרווחה אלא גם לבדוק את מה שקורה בבית בדרכים עקיפות ויצירתיות, כיוון שבדרך הישירה קיימים מחסומים כמו הפחד של אחייך לספר למשהו חיצוני על ההתעללות שהם עוברים. כמי שעבדה בעבר במערכת הרווחה אני יודעת שהדבר אפשרי. אני מוכנה לפנות לפקידת סעד במחלקת הרווחה, כמנהלת קו חירום ארצי לאלימות במשפחה, אם תשלחי לי במסר אישי דרך הפורום את הפרטים (שם משפחה, שמות האחים וכתובת מדוייקת).

למעלה