חייב עזרה

gozmo

New member
חייב עזרה

שלום אני מנסה לשפר את הבגרות שלי באנגלית. יש לי בעיה ממש קשה. אני לא מצליח ללמוד מילים באנגלית, פשוט לא מצליח לזכור את המילים. מה שיוצר אצלי בעיה באוצר מילים אם יש לכם שיטה שבה אני יוכל ללמוד מילים בקלות ובמהירות תודה רבה

Human Nature

New member
עוזר. |טל|

מקריאת ההודעה שלך, נראה לי כי אתּרתי את הבעיה שלך- אתה מנסּה לזכור את המילים. אין דרך יותר גרועה ללמוד שפה מאשר לשנּן אותהּ. שפה זה דבר שחיים- ומילים אלו דברים שמתקשרים בעזרתם. נכון, לזכור מילים מסוימות זה דבר חיובי וטוב, אבל אם האוצר מילים שלך די ריק- זו השיטה שאני הכי פחות ממליץ עליה. אי-אפשר גם ללמוד אוצר מילים מהר, אלא אם כן יש לך כסף לשהות במדינה דוברת-אנגלית למסך תקופה מסוימת. אז הפתרונות שמֻצּעים לכולם, והם גם הכי טובים: לקרוא, ולראות טלוויזיה באנגלית. התוצאה לא תאחר לבוא- הבטחה שלי. ובהצלחה

ננס לבן

New member
עוד רעיון:

עקרונית אחת הדרכים לשפר שפה היא לדבר בה, אבל אין לך עם מי לדבר אנגלית (אם יש אז סבבה לך) אז תנסה לחזוב בראש באנגלית..או להמציא לך משחקי תפקידים קטנים שלך עם עצמך בראש.מילים שיהיטו חסרות לך בראש תחפש במילון. וכמובן שלראות דברים באנגלית בלי תרגום מאד עוזר.בהתחלה זה יהיה מבאס אם תבין רק את הרעיון הכללי אבל אם הזמן זה ממש יעזור. וכמובן להעשרת אוצר מילים צריך לקרוא, לקרוא ולקרוא.מומלץ ברמה שלך או טיפלה מתחת.ככה תהנה מהספר ובטוח יהיו בן מילים חדשות. העצות האלה זה מנסיון אישי... עצה פחות טובה שגם מאד עזרה לי: קח מלא כרטיסים ריקים. תכתוב מצד אחד מילה באנגלית, מצד שני את הפריש שלה בעיברית. שחק איתם. איך שבא לך.או סתם בדרך לא מקורית של קח אותם בחפיסה, תעבור כרטיס כרטיס,סתכל על האנגלית ונסה לתרגם..לא מצליח? תהפוך את הכרטיס, תקרא מה הוא אומר ותחזיר אותו לחפיסה.כן מצליח? תוציא אותו מהחפיסה ושים בצד. תחזור על המשחק הזה עד שכל הכרטיסים מחוץ לחפיסה. ותשחק עם אותם מילים איזה כמה ימים ואז תוסיף עוד מילים זה לא השיטה הכי מוצלחת..וכדי לשלב את זה עם קריאה ובלה בלה בלה אבל זה מהיר ואפקטיבי (מנסיון) אם אתה רוצה הבהרה לגבי ההסבר שלח מסר :)

למעלה