חיים/יקי טוביאק

lichdog

New member
חיים/יקי טוביאק

פעם היה לי חבר בן 17 לא יותר ואהבתי אותו נורא השם שלו היה חיים היינו חברים כבר חודשיים זה היה בשנה שעברה חיים שלי רצה לנהוג כדי שנוכל לצאת ולחגוג אז הוא הוציא רשיון לקחנו את המכונית כדי לנסות חיים שתה כמה כוסות ועשה תאונה ברחוב הקישון למה עזבת אותי חיים היה לנו טוב בשניים אני מתגעגעת אליך כל כך לא היית צריך למות, לא היית מוכרח

FireAngel

New member
איי

הכאב הוא דבר יפה לא כן... אני ממש ממש מקווה שלא מדובר על סיפור אמיתי

lichdog

New member
כאב הוא לא דבר יפה...

ולא, השיר הוא לא על מקרה אמיתי... מה שאני בדר``כ עושה בשירים שלי זה לוקח מצב מסויים ומקצין אותו... וזה מה שקרה כאן. יקי

יקי...

קשה לי לקבל שיר זה משתי סיבות: האחת - שיר זה המנוסח בצורה הומוריסטית הוא על נושא כאוב וחמור. השניה - שירך לא מספיק משכנע - חסר בו משהו... אולי מפני שחסרה לך את ההתמודדות (לאו דווקא במקרה הספציפי אלא גם התמודדות ריגשית עם הרעיון). ולא מאחלת לאף אחד מאיתנו להתמודד עם סיטואציה שכזאת !!! ענבל

lichdog

New member
זכותך

ואני מסכים איתך, חלקית... השיר לא נועד להתמודד, אבל הוא גם לא כתוב בצורה הומוריסטית... עלה לי רעיון לשיר, כתבתי מה שיצא, וזהו... לא היה בו אף רעיון להתמודדות אלא סתם להציג את הבעיה... יקי

lichdog

New member
אם כך, קבלי את התנצלותי הכנה...

ורק משום שזו את, אני גם אשתדל לכתוב שיר שיראה יותר את מה שאני חושב על הנושא.. יקי

lichdog

New member
בוודאי שאני מכבד אותה...

הרי מן הסתם אני נותן את השירים הללו לביקורת כדי להתייחס אליהן, לא? ומשום שאת יודעת לתת טפיחה על השכם כשצריך וגם לומר מה לא טוב, לדעתך, כשצריך, אני מכבד מאוד את דעתך כי היא נראית לי אמיתית... יקי

למעלה