חיים מאושרים

oreni6

New member
חיים מאושרים

אני מעלה תוכן שאינו שלי אך קיבל את רשות הכותבת. שלום לכולם (-: ברצוני לשתף אתכם בשיחת טלפון מדהימה שקיבלתי ממטופלת שלי לשעבר שהיתחלנו את עבודתנו המשותפת הן באימון אישי בשילוב עבודה עם פרחי באך . הגיעה אליי בחורה בסביבות שנות ה30 לחיי , מתוסכלת , לא החלטית , דימוי עצמי נמוך מאד, החלטנו יחד לצאת ל"מסע" , רק לא ידעתי בהתחלת האימון לאן זה יוביל אבל מכייון שאני סמכתי על עצמי והן ראיתי שחבוי בה הרצון והתשוקה לחיות מתוך אושר הבנתי שזה רק עניין של זמן עד שתימצא את ייעודה ואושרה בחיים . היתקשרה אחרי הפסקה של חודשיים בטיפול.....ושמעתי בקולה אושר , צחוק, אנרגיה מדהימה ורצון לחיות מתוך בחירה . הטלפון הזה ניהל אותי במשך היום בין שמחה עצומה לבין הרהור במחשבה: היכולת שלנו כמאמנים להשפיעכ"כ עצום! זה מביא אותי להבין כשאני במקום טוב עם עצמי,פתוחה, מקבלת, קשובה,מכילה שמחה ומאושרת יש בי את הכוח להתמיראנשים אחרים ולהראות להם שאפשר אחרת! עצם קיומנו זאת עובדה , מי שאנחנו מבפנים משודר החוצה לעולם ולסביבה ועם זה אין וויכוח! לכן השפה הזו-- הלא מדוברת , מעבר למילים ומשפטים אכן עושה פלאים לאחרים הבאים איתנו במגע , במשך האימון האדם שמולנו שואב כוח , מחליף אמונה, רואה אחרת גם אם באותו זמן נתון אינו עושה שינוי , אותה אנרגיה מחלחלת לתודעתו , אנחנו שיקוף לאחרים . כמה חשוב שמה שאנחנו עושים בחיינו בא מתוך תחושת ייעוד וזה נותן צמיחה לנו ולאחרים !מודה אני לכל אותם אנשים ומטפלים הבאים מתוך תחושת ייעוד ואהבה ועושים את עבודתם נאמנה כי זאת ההשפעה הגדולה על הסביבה !גאה להיות חלק בהתפתחותו וצמיחתו של כל אדם ובעיקר זה המגלה את אושרו!!! בברכה איב אליה (-: הכותבת הינה מנחת סנדאות ומלווה אישית לאנשים שהגיעו לצומת ראשית בחייהם.

למעלה