חיכיתי שנה בסבלנות אבל הבטן ממאנת

קארין29

New member
חיכיתי שנה בסבלנות אבל הבטן ממאנת

חיכיתי שנה כי ככה אומרים שזה לוקח. התעמלתי פעמיים בשבוע: אירובי ומשקולות ובטן. שומרת על תזונה נכונה ודלה. הגוף בסה"כ די חוזר לעצמו אבל הבטן היא האיטית מכל יתר האיברים: כל חודש ירדה טיפה ועוד טיפה, ועכשיו כשאני נושקת לשנה מאז הלידה אני תוהה ביני לבין עצמי - האם זה פשוט לוקח לה עוד זמן והיא תמשיך לרדת טיפין טיפין כל חודש, או ש...אחרי לידה שנייה אי אפשר לצפות שתחזור לעצמה כמו שהצליחה אחרי הראשונה, ובעצם, אני צריכה להתחיל את התהליך הכואב והקשה של השלמה עם המחיר הגופני שהלידה גבתה? מה אתן אומרות? איך זה אצלכן?

אני פשוט הפסקתי להסתכל על הבטן

גיליתי שזו דרך נהדרת לא לראות כמה היא כבר לא שטוחה כמו שהיתה פעם

משוש30

New member
אצלי חזרה לעצמה ואף יותר טוב

(עד להריון הנוכחי נראה מה יהיה אחרי זה...) אבל לקח לי יותר משנה אני חושבת

MayaShuShu

New member
"סימני הכבוד"-ככה אמא שלי אמרה לי..

אחרי 3 הריונות הבטן ממש לא חזרה לעצמה.גם לא נראה לי שתחזור. תינוקת שלי בת 9 חודשים עשיתי דיאטה וירדתי הרבה אבל הסימני מתיחה+הבטן לא נראה לי שיעלמו. מצחיק כמה שאני נראית בסדר עכשיו נורא מפריעה לי הבטן.

מעיןבר

New member
אני חיה באהבה

עם מחירי ההריון והלידה. אני נושאת אותם בגאווה כי אני גאה בהיותי אמא. ואם היא ממשיכה לרדת אז להתמיד בהתעמלות

גם הבטן הקודמת שלי נעדרת

במקום הבטן הדי סבירה שהיתה לי, קיבלתי שני גושי בשר שמפריד בינהם תפר קיסרי (לאורך! לא לרוחב!!
) ובכלל, הגוף התרחב וכל המכנסיים של טרום ההריון פשוט לא רלוונטים ואני צריכה לקנות מלתחה חדשה
. אני אומנם "רק" חצי שנה אחרי הלידה, אבל קשה לי להאמין שמשהו עוד יזוז שם.

ממש לא חצוף, איזה מצחיקה

הסיבה היא שבעוונותי, בעבר, עברתי ניתוח לפתיחת בטן (כריתת שחלה
) וככה עשו לי אותו בעבר (לאורך) והמנתח שעשה את הניתוח הקיסרי התעקש, שלא יהיה X, למרות שבדיעבד שאני מצטערת לא נלחמתי על זה... (למרות שלא יודעת עד כמה הייתי יכולה עם צירים אחרי ירידת מים
)

ולי סוף סוף גדלה הבטן...../images/Emo9.gif

לא, לא אני לא בהריון. אבל עליתי כמעט 10 ק"ג!!!! ואני כל כך מרוצה מזה שיש לי סוף סוף בטן....

BaLuna

New member
אני עוד מתקשה להשלים עם הגוף "החדש"

טוענים שיש לי עוד זמן, סה"כ חודשיים וחצי, אבל אחרי שגיליתי סימני מתיחה על הציצים, הבנתי שיש דברים שכבר לא יחזרו למה שהיו קודם. הבטן שלי עוד רופסת, ואני שונאת את זה, ועוד לא יוצא לי ללכת להתעמלות כי אנחנו עוד בשלב הגזים בערבים ואני לא רוצה לעזוב אותה כשהיא צורחת ומתפתלת. נושא מבאס
. אף פעם לא היתה לי בטן שטוחה, אבל גם לא רופסת כזאת.

מעיןבר

New member
לי יש סימנים על הציצים

עוד מגיל ההתבגרות
אז צריך לומר תודה על כמה שיותר שנים בלי

polinomialy

New member
לא כל כך יודעת מה לומר

אני חמישה וחצי חודשים אחרי לידה שניה. בשלב הזה אחרי הלידה הראשונה כבר כמעט לא היה לי בטן. (האמת תמיד היה לי קצת בטן, אבל בשלב הזה כבר נראתי יחסית דומה למה שהיה לפני ההריון). הפעם עדיין יש על מה לעבוד... גם אחרי הלידה הראשונה וגם הפעם הפעילות הגופנית שאני עושה מזערית ולא נועדה לצרכי התעמלות אלא לצרכים פרקטיים יותר (לדוגמא - אני גרה בקומה עליונה בבנין בלי מעלית - רק לצאת מהבית זה התעמלות...) הפסקתי כבר לשקול את עצמי (כי אין לי משקל בבית ולטיפת חלב אני מגיעה בתדירות הולכת ופוחתת) אבל אני מתחילה לראות איך הבטן מתחילה לחזור לעצמה. אינ עדיין לא נכנסת להרבה בגדים (הבטן, הירכים, החזה...) אבל אני מתחילה לאהוב את הגוף שלי. את לא צריכה להשלים עם המחיר הגפני שהלידה גבתה. את צריכה רק להשלים עם המראה אם את אוהב אותו. אחרת - תמשיכי לעבוד. בסוף תגיעי למשהו שמוצא חן בעינייך. אני מאמינה שעד שיעבור שנה מהלידה הזו (השניה) אני כבר אראה סביר...

ואני אוהבת אתה גוף שלי...

אפילו שהריון התאומים השאיר בטן מעט רופסת, הרבה סימני מתיחה ועודפי עור. ואני מאוהבת בכל ס"מ וכך גם בעלי.

leelaa

New member
גם בטן רופסת ../images/Emo5.gif וגם פס כהה לאורכה

וגם צלקת של ניתוח קיסרי... מה יהיה
אמנם עברו רק 6 שבועות, אבל בעצם, מעולם לא היתה לי בטן שטוחה (רק בחלומות
)אולי עכשיו יהיה לי תמריץ להתחיל כפיפות בטן

ארנט

New member
עברו רק 6 שבועות

יש פה שני דברים שונים: הצלקת- על פי רוב מתבהרת עם הזמן. יש לך בצקת במקום חוץ מהפס? אם כן ממליצה למרוח עליה תערובת של דבש (רגיל מהמכולת) ולבנדר (לקנות בפארם). זה מסריח נורא אבל סופח בצקת. בכל מקרה, אני יודעת שזה קשהף אבל תנסי לראות בה סימן חיובי, מין אות גבורה... מודה שלא הצלחתי לראות זאת כך בפעם הראשונה אבל בפעם השנייה (כלומר אחרי הניתוח השני) זה מצליח לי יותר... הבטן הרופסת-מכיוון שעברת ניתוח הבטן רופסת מעט יותר. יש מעין השתפלות מעל הפס, נכון? גם זה עניין של זמן אבל במקרה הזה התעמלות ממש אבל ממש משפרת את המצב (מניסיון). עבודה מאומצת של כפיפות בטן תחתונה מורידה את הבטן. בכל מקרה לא להתחיל להתעמל לפני שיש לך אישור מהגניקולוג.

שום דבר. נאדה. לא חוזרת ולא בטיח.

ולא נגיד שלפני ההריון הראשון הייתי קלאודיה שיפר, ממש לא, אבל דווקא בטן לא היתה משהו שהטריד אותי (תחת - כן. ירכיים - ועוד איך...). ומאז הלידה הראשונה יש לי תמיד תמיד בטן, לא משנה כמה אני מרזה. למדתי לחיות עם זה.

צהלולים

New member
גם שלי לא חזרה לעצמה (שנה וחצי).

זה קצת מפריע אבל כנראה לא מספיק (ועכשיו תסלחו לי, הולכת לתקוע "פסק זמן"...)

למעלה