חיפוש אם פונדקאית

חיפוש אם פונדקאית../images/Emo13.gif

אני אשמח לעזרתכם/ן. אני מחפשת פונדקאית אני אשמח אם תוכלו לכתוב לי למייל [email protected] ולשלוח לי את כתובת המייל שלכם/ן ואשלח לכם/ן את הבקשה שלי בקובץ מצורף בכדי שמי שירצה לעזור ולשלוח למכותבים שלו בנפרד אז אשמח מאוד. אני בטוחה שהמכתב שלי יגיע לכתובת הנכונה. תודה אור ואהבה משנה מזל שלום, אני בת 36 ומזה 10 שנים נשואה לבן זוג מקסים. זה 9 שנים שאנחנו מנסים להביא ילד לעולם, נסיונות אלו כללו מספר הריונות שלצערנו הסתיימו מבעוד מועד. מבחינה רפואית, אין באפשרותי לעבור עוד נסיונות להרות. בצר לנו, החלטנו לחפש אם פונדקאית נחמדה, ישרה ופורייה שתעזור לנו להגשים את החלום ולהפוך אותנו להורים מאושרים. החוק קובע כי על הפונדקאית לעמוד בקריטריונים הבאים .החוק במדינת ישראל קובע כי על הפונדקאית לעמוד בקריטריונים הבאים: • עליה להיות בגילאי 38-23 . • יהודיה . • אם חד הורית/ רווקה/ גרושה לילד אחד ומקסימום ארבעה . • הלידה האחרונה היתה לפני לפחות שנה.. • הפונדקאית המיועדת לא עברה שני ניתוחים קיסריים . • תושבת הארץ מעל 3 שנים. אני פונה לכל אחד ואחת מכן לנסות ולעזור לנו. אולי אתם מכירים מישהי שהיא פונדקאית/ שיכולה להיות פונדקאית? אולי יש לכם מכר שיכול לבדוק ולשאול? אנא עזרו לנו למצוא מישהי שתעזור גם לנו להגשים את חלומנו לאחוז בתינוק. מספר פרטים טכניים: 1. קיבלנו את אישור משרד הבריאות לעבור תהליך פונדקאות . 2. מדובר בתשלום ראוי מצידנו לפונדקאית . 3. מדובר בתהליך חוקי שעובר אישור ועדה של משרד הבריאות ובפיקוחה . 4. הרופא המטפל הינו מומחה בעל שם . 5. הטיפול מתבצע בבית חולים מסודר, תחת פיקוח רפואי מלא . אשמח לקבל פניות למייל- [email protected] תודה

למעלה