חיפוש דריברים!

חיפוש דריברים!

שלום אנשים קניתי איזה משחק אופנועים והתקנתי אותו בצורה מסודרת במחשב - ההתקנה היתה מוצלחת אבל כשאני מנסה לשחק בו המחשב נתקע. התקשרתי לתמיכה של המשחק והם אמרו לי שלפני הכל אני צריך לעדכן את הדריבר של הכרטיס מסך. אז קודם כל רציתי לדעת אם יש בכלל עדכון ל nvidia.riva tnt m64 ואם כן אז איפה אפשר להוריד אותו דרך אגב אני שואל אתכם את השאלה אחרי שהייתי באתר שלהם - ואין להם שם שום דריבר של הכרטיס. ואחרי שעשיתי חיפוש בכל מיני אתרי חיפוש.... לכל מי שיעזור מובטח פרס כספי על סך חצי מליון שקלים ונעלי בית תוצרת סין

mr. man

New member
דרייברים

של איזה חברה הכרטיס שלך? nvidia tnt זה רק השם של ה-GPU. אני מדסר על החברה שעושה את הכרטיס עצמו, לדוגמא קריאטיב, דאימונד, הרקולס וכו`. תכנס לאתר של החברה הזאת ותוריד משם דריברים.

mr. man

New member
זה כן

רק שזה השם של החברה שעושה את השבב שעל הכרטיס... זה כמו שיש לך מעבד של אינטל ומחשב של ניורון. אז ככה יש לך GPU של nvidia וכרטיס של קריאיטיב לדוגמא.

alexsam

New member
אתה יכול גם....

להכנס לאתר שאליו אני מצרף רישור ולהוריד משם כל דרייבר שאתה רוצה לכמעט כל התקן בעולם. אלכס, מנהל פורום ``תוכנות``.

yogev55

New member
כנס לאתר

אני ממליץ לך על אתר הדרייברים www.drivers.co.il אין דבר כזה שלא תמצא את הדריבר שאתה מחפש!!! תוסיף אותו ל``מעודפים``.

למעלה