חיפוש מידע באינטרנט

hershal

New member
חיפוש מידע באינטרנט

שלום אני מחפש אחר חברות התריסים הגדולות בעולם. אני מגדיר חברה גדולה כחברה שמונפקת בבורסה כלשהי. ותריסים כייצור, מכירה, או שיווק. אני מתקשה למצוא אותן בבלגאן הנוראי שברשת. איך אני מגיע למישהו/י שיעשו את זה בשבילי בעד תשלום כלשהו? תודה

erezc11

New member
כמה שמות של חברות

זו בעיה שיש גם לסטודנטים אצלינו בספרייה, קשה לאתר חברות שמייצרות מוצר ספציפי היות והן בדרך כלל מסווגות לפי תחומים רחבים. הנה בכל זאת כמה שמות שמצאתי במאגר מידע אצלינו בספרייה: Deceuninck NV Atrium Companies Inc Hunter Douglas N.V.

hershal

New member
תודה רבה

יש הרבה בעיות בחיפוש שכזה: הגדרת המוצר והחברות שם המוצר המקצועי והנפוץ באנגלית מציאת מילות החיפוש המתאימות בגוגל שיטת החיפוש בגוגל שמחזירה דפים לפי כמות הפופולריות שלהם, שלא בהכרח מתאימה לחיפוש שכזה רשימת החברות המונפקות בבורסאות שאין נגישות אליה דרך גוגל ובעצם צריך להכנס בורסה בורסה ולבדוק בקיצור, לא פשוט :) אני בכלל ביולוג בהכשרתי ומעדיף לתת 200 שקל למישהו שיעשה חיפוש ויתן לי 15 חברות שאוכל לכתוב להן מייל.

dy24

New member
עזרה במציאת נתונים ../images/Emo127.gif

שלום מחפש נתונים מספריים על כמות/אחוז האנשים שמשתמשים בשירותי בנקאות מקוונת (באינטרנט). תודה.

meyda4u

New member
שירותי מידענות

שלום לך! י.ם. הזדמנויות, בין שאר שירותיה, מציעה שירותי מידענות. אתה צודק, לעיתים באמת עדיף לשלם כסף ולחסוך הרבה זמן וכאב ראש. לעיתים לגופים שעוסקים בחיפושי מידע יש כלים שאין לגולש הפרטי, כגון, מנוי למאגרים שונים שיכולים לקצר וליעל את תהליך חיפוש. אתה מוזמן ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור, בהצלחה י.ם. הזדמנויות עסקיות 03-5615123

למעלה