חיפוש סדרות

חיפוש סדרות

1: מישהו זוכר את הסדרה הבריטית ששודרה ב1996 בערוץ 1 על משפחת בורג'יה?
2: איפה אפשר למצוא פרטים על הסדרה הטירה המכושפת מ1979?
3: מי יודע מה שם הסדרה על בית היתומים ששיר הנושא שלה היה home is where the heart is? תודה ושבת שלום

Y. Welis

New member
אני מכיר סידרה מ-81' על הבורג'ים

אחת מאלה שהפיק ב-BBC מארק שיוואס, מפיק מעניין (שביקר בארץ בתחילת התשעים, לרגל הצגת כמה מהסדרות שלו בסנימטקים).

הוא שם דגש על משחק וסצינות 'קאמריות', עם מינימום סטים או ויזואליה, וזו אחת הדוגמאות הבולטות שלו. לדעתי עדיפה על 2 החדשות. לא יצאה עדיין על דיסק, ככל שידוע לי (ראיתי אצל חבר מקלטות וידאו ישנות).

* מציע שתנסה כל מיני וריאציות על שמות ב-IMDB (אם כי השם העברי יכול להיות רחוק מהמקור).

* באיזו גירסה? לשיר יש ביצועים רבים.

אכן זו הסדרה מ81

קיימת ביוטיוב ב50 חלקים וצפיתי כעת ב10 הראשונים. זיהיתי לפי אות הפתיחה עם הנשר. האם שיוואס הושפע מ"אני קלאודיוס?"
שיר הנושא שאני זוכר כנראה בוצע בידי להקת מאדנס. זה מוכר לך?

Y. Welis

New member
יתכן שהוא הושפע. הפיק את 'ששת נשותיו של הנרי

השמיני', העיבוד הזכור עם קית' מיטצ'ל (ואן סטליבראס) מ-70' (אח"כ הפיק ממנה סרט עם מיטצ'ל, אבל שאר הקאסט הוחלף).

רוב העיבודים אז היו מינימליסטיים. רובם צולמו בתוך אולפנים, עם קטעי קישור בחוץ (קל לראות את השוני בין צילום ה'וידאו' בפנימיים, לפילם המגורען בחיצוניים), ונשענו בעיקר על משחק איכותי, מאשר אלמנטים קולנועיים.

לא זכור לי משהו כזה.

אגב אני כן זוכר סידרת נוער, שלהקת 'רנסאנס' כתבו לה שיר-פתיחה קצרצר - http://www.youtube.com/watch?v=KLEIE8WD0X4
הדבר אולי הכי רחוק מהאימאג' הביניימי-נעלה של הלהקה.

למעלה