חכיתי להיום! שאלה בבקשה אם תוכלי

חכיתי להיום! שאלה בבקשה אם תוכלי

לענות לי. אני אמא ל-2 בת 40, מעוניינת בילד שלישי, היו לי בשנה האחרונה שתי הפלות טבעיות לצערי.האם יהיה לי הריון תקין וילד שלישי? שאלה שניה בבקשה, מה עתידי בעבודה, האם עלי לדאוג למקומי? אני אשלח במסר את שמי הפרטי שם המשפחה ותאריך לידה . תודה מראש

מה קורה יקירה...

קיבלתי את הפרטים האישיים שלך במסרים, והנה תשובה לשאלתך בפורום: עשיתי לך פתיחה של עבר-הווה-עתיד. אני לא אפרש עבורך את הסמלים, אלא רק אומר לך מה המשמעות שלהם, אני מאמינה ומקווה שככה תוכלי להבין את הרונים באופן יותר אישי. לגבי העבר שלך, קיבלתי את הרון שמדבר על "אומץ", ת'יוואז. הרון הזה מדבר על אומץ, כמובן, על קרבות, וגם על לבדות, במובן של להכנס למערכה, לגבש טקטיקה, להאמין במטרה ולעבור את זה, נאמנה לעקרונות של עצמך. זה רון שמסמל עבורי הרבה כוח פנימי ונחישות. זה רון שמספר לי, שאת התמודדת עם דברים, על פי האמונות שלך, ושהיית מודל לחיקוי עבור אנשים פחות חזקים ממך. לגבי ההווה - קיבלת את הרון ת'וריסאז, שאני קוראת לו הרון של חצי התורן. זה מספר לי, שהתקופה שאת עוברת עכשיו היא עמק ולא פיסגה, והוא בפירוש מדבר על מיכשול, שהוא נמצא כרגע בדרכך - כדי שתתחזקי ממנו. אני חוזרת על זה - מכשול שמחזק, שמחשל, מכשול מהסוג שאנחנו אוהבים... זה הזמן הנכון, וזו עצתי לך, ללמוד להישען, להיסמך, לקבל עזרה וייעוץ, להכניס אנשים יותר פנימה לחיים. רון העתיד שלך הוא הרון הראשון במערכת - פהו. זה רון של שפע, של עושר, ושל שביעות רצון. אבל - זה רון שמדבר על הצלחה במובן החומרי, ופחות במובן הרוחני, האנושי, או אפילו המשפחתי. כמובן, ששפע חומרי הופך את ההצלחה בכל תחום לקלה יותר, אבל - אם רצף החוויות והשיעורים שלך מוביל אותך לשם - אני ממליצה לך להכניס עוד נתבך לחיים שלך - אמנות, רוח, ספרות, כתיבה, פעילות יצירתית מכל סוג - עכשיו הזמן, אם זה ניראה לך. אפילו טיפולים אנרגטיים קבועים ופיתוח המודעות... מה שמתאים לך... כדי שהשפע החומרי יתחלף לשפע בעוד תחומים... אז לגבי העבודה, נראה שהעתיד שלך מאוד יציב מבחינה כלכלית. לגבי הילד הבא שלך - בואי נראה - אני רואה שהעתיד שלך צופן בחובו הפתעות, ויש קשר למין, וגם לגורל, לדברים שמתפתחים כמו שהם מתפתחים, להפתעות מעניינות. (הרון פרת'רו). לכן אני יכולה להגיד לך, שהילד הבא שלך לא יהיה תוצאה של טיפולים, אלא הוא יפתיע אותך ביום שתפסיקי לצפות... הוא יהיה תוצר טבעי של נסיונות. עם זאת, אני לא ממליצה לך לקחת את הדברים שלי כפשוטם, אלא לעבור את כל הבדיקות המקובלות, להיעזר בגניקולוג, אם זה מה שאת מחליטה לעשות, ללכת עם מה שנראה לך נכון - ולשמור באחורי המוח שם, שזה יבוא, כשזה יבוא... בסדר?
בהצלחה!

תודה רבה רבה! חיזקת אותי!

אני מבינה מדברייך שהריון כן יבוא, ומבינה שאת מציעה לי לחפש תחומי עניין לעצמי. הקטע המיסיטי מאוד מדבר אלי, איפה אני יכולה למצוא חומר או מקום להגיע להרצאות בכל מיני נושאים בנושא המיסיטי והאלטרנטיבי. הרבה תודה

עומר, רציתי לשאול שאלה על הפתיחה

שעשית לי, כשאני קוראת שוב, לא הבנתי כל לך מה את אומרת על ההוה, באיזה תחום אני מה שנקרא בחצי התורן, והאם הבנתי נכון שהעתיד אופטימי, מה שינוי במין או בגורל אם את יכולה להסביר לי קצת , תודה

למעלה