חלבון בשתן

puchula

New member
חלבון בשתן

אולי במקרה אתן יודעות... אחרי גילוי חלבון בשתן ואיסוף במשך 2 שעות מצאו 677 מ"ג. כרגע בשבוע 16 (התוצאות הגיעו היום אבל הבדיקה נעשתה לפני שבועיים כבר). לפי המדד זה פי 4 מהנורמלי, ברדיצב אמר דאם מתחת ל 300 אז זה עוד בסדר (זה היה לפני שקיבלתי את התוצאה) הרופאה כרגע לא יודעת מה להגיד לי חוץ ממעקב (והיא גם אמרה שתתיעץ עם רופא להריון בסיכון גבוה) ובדיקה חוזרת אחרי הפסקת הריון בשבוע 24 בעקבות רעלת הריון ובעקבותיהם מציאת פקטור 2 + 5 הטרוזיגוטים, מזריקה קלקסן 60 מ"ג מתחילה להיכנס ללחץ. לא מבינה למה זה הגיע כל כך מוקדם

זה באמת מאוד מוקדם לממצאים כאלה ../images/Emo10.gif

אני לא יודעת לומר לך מה אפשר לעשות לגבי זה, אבל יש לי שאלה - עם כל ההיסטוריה שלך, איך זה שאת לא נמצאת במעקב של מרפאת הריון בסיכון גבוה?... אגב, התייעצת עם המטולוג לגבי מינון הקלקסן? עתליה

חלבון בשתן

מציעה לך לפנות לפרופסור קופרמינץ מומחה להריון בסיכון גבוה וקרישיות יתר ודמות עולמית גם בנושא רעלת הריון

puchula

New member
מזריקה קלקסן

במינון 60 מג אחרי התיעצות עם ברנר. עוקבת אחרי רמה אפרין בדם (פקטור 10) ונכון לבינתיים נראה תקין נמצאת במעקב אצל גוטרמן במרפאת הריון בסיכון גבוה, אבל חוץ מבדיקה חוזרת ומעקב לא ידע הרבה בגלל השבוע המוקדם בינתיים הפגישות הם רק אחת לחודש אבל אולי בעקבות הממצאים החדשים התדירות תעלה... הדבר היחיד המעשי שאמרו לי עד עכשיו זה לשתות הרבה מים...... גם הוא אמר שרעלת בשלב כל כך מוקדם זה לא סביר, אבל למה שהדברים יהיו פשוטים - זה היה משעמם

למעלה