חלודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member

כמה אתה משלם בשביל הצד השני?

fireman

New member
אביתר...זה בערך 1/16 מהשלט

אביתר....החברים אמרו את דברם
צר לי............
כל שבוע אני אשים חלק.... כך שהיום זה השבוע הראשון..... יש לך עוד 15 שבועות... או.......... שתבוא לב"ש.

ה דרומי

New member
לא להראות לו יותר שיעמוד בהבטחות

כל שבוע אני אשים חלק.... כך שהיום זה השבוע הראשון..... יש לך עוד 15 שבועות... או.......... שתבוא לב"ש.
לא להראות לו יותר שיעמוד בהבטחות

חה-חה-חה ! אני נוסע לצלם שם הלילה !

ערן אל תכנע!!!!
עד שהוא לא מגיע לקפה אין תמונה
הלילה הלילה לילה... שלט ענק לפנות בוקר... ובבוקר כשערן ישן.... אני אעקור את השלט ואשים אותו בחאן...חה-חה-חה...
אין בעיה: בקרוב מאוד יש פריקה של משהו לא שגרתי !!! אני אצלם לכם רק את הגלגלים... חה-חה-חה...
וואי-וואי: רק את הצינור שמוביל לגלגל השלישי...

אם אינני טועה זה השלט של השידרוג ..

הלילה הלילה לילה... שלט ענק לפנות בוקר... ובבוקר כשערן ישן.... אני אעקור את השלט ואשים אותו בחאן...חה-חה-חה...
אין בעיה: בקרוב מאוד יש פריקה של משהו לא שגרתי !!! אני אצלם לכם רק את הגלגלים... חה-חה-חה...
אם אינני טועה זה השלט של השידרוג ..
של באר שבע מרכז ....

חחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחח
אביתרף קרעת אותי..!

fireman

New member
נראה אותך גבר בא הלילה!

נראה אותך גבר בא הלילה!
אין לך מילה אתה..... מניסיון!

NNN747

New member
בואנה ערן... אני בטוח לא יכול להגיע

גרך אגב ערן, מחר
מגיע רכב חדש דנדש ל"דן", אני יצלם רק את המזגן שלו!, כדי שאביתר יבוא גם לפה כדי לצלם אותו בעצמו
לב"ש.... אז כדי לך להראות את השלט!! ומהר!!!..... אם לא!....אני1!!..... אותך... סתם מה אתה נבהל.... חחח נו בבקשה תראה, בבקשה??

fireman

New member
אי אפשר....

לב"ש.... אז כדי לך להראות את השלט!! ומהר!!!..... אם לא!....אני1!!..... אותך... סתם מה אתה נבהל.... חחח נו בבקשה תראה, בבקשה??
אי אפשר....
אני בדיוק עובד על החתיכה של שבוע הבא

fireman

New member
לא, לזה אני לא מסכים

גרך אגב ערן, מחר
מגיע רכב חדש דנדש ל"דן", אני יצלם רק את המזגן שלו!, כדי שאביתר יבוא גם לפה כדי לצלם אותו בעצמו
לא, לזה אני לא מסכים
תעלו את התמונות שלכם לפורום.... אני פשוט צריך ללמד את אביתר מה זה לעמוד במילה שלך..... בגללו כמעט ולא היו צילומים מהטמנת המעבר התת קרקעי בבאר שבע האוניברסיטה. יש לו מזל שצילמתי שם בסוף....אחרת הייתי פורס לו את השלט ל32 חלקים

מצב
הנושא נעול.
למעלה