חלום טוב חלום שלום

inbalushit1

New member
חלום טוב חלום שלום

חלמתי שלאימא כואב הגב והיא על מיטה נמוכה היא יחסית לא שמנה אך עדין כבדה ואני מצליחה להרים אותה למיטה גבוה יותר ושואלת אותה אם עכשיו זה נוח? אז אמרה כמו ילדה קטנה יותר טוב והרגשתי כאילו אני כמו אמא מנחמת ושהיא צריכה אותי ואז הרגשתי הקלה שיותר טוב לה ואז היא התלוננה בבכי שכואב לה הבטן בטון ילדותי ודאגתי לה ואז סבתא שלי ז"ל הופיעה ואמרתי אולי זה סרטן? נבהלתי שפתאום כואב לה ואז היא הראתה לי ילדה שלה בת 3 שנפטרה (באמת נפטרה כשהייתה ילדה)ואני מנסה להבין ממה מתה? חשבתי לשאול את אמא שלי אבל בסוף לא שאלתי אותה בגלל מצבה ואת דוד שלי לא היה נעים לשאול ואז שאלתי את סבתא שלי ממה נפטרה? ואז אמרה משהו שקשור לניתוח בבטן וגם הריון ולא הבנתי איך ילדה בת 3 קשור להריון? הילדה בת ה3 הייתה עם שיער קצר ועניים בצבע מוזר גדולות ויפיפייה ואז אני רואה את הקבר שלה והוא מאוד מהודר מראים לי אותו ואני מבינה שזה קבר רוחני והיא נשמה מאוד צדיקה וגבוה ואז סבא שלי ז"ל הופיע ואמר את רואה? סבתא שלך אף פעם לא שכחה אותה כול הזמן חשבה על הבת שלה תוך כדי ראיתי תמונות בחייה שבסלון עם אורחים כשהיא חושבת על הבת ואף אחד לא ידע מכך אשמח לפתרון החלום תודה רבה

טופי33

New member
שלום לך יקירה

הנפטרים איתך שומרים ומדריכים אותך .קוראים לך להשגעח ולשמור על אמך .קוראים לך לבדוק ולבחון דברים לעומק.

inbalushit1

New member
המשך

אתמול ביקרתי את אימי והיו לה כאבי גב (יש לה הרבה פעמים) שאלתי אותה על כאבי בטן והיא אמרה שלא אז אני לא חושבת שכרגע יש לי מה לעשות אני גם מרגישה שיש משהו מעבר לפתרון השטחי רק שאני לא מצליחה לגמרי לפענח תודה רבה

למעלה