חלום ממש מגניב ומציאותי על פירסינג

חיפושיט

New member
חלום ממש מגניב ומציאותי על פירסינג

שלום שוב לכוולם הפעם, חלמתי חלום ממש נחמד ומאד מציאותי והוא הלך ככה: אני והחברה הכי טובה שלי הולכות באיזה פארק שעשועים ואז פתאום רואות איזה ביתן ושם אפשר לעשות פירסינגים ואני מחליטה לעשות פירסינג בלשון והבחורה עושה לי פירסינג ממש מיוחד עם שני חורים ושמה עגיל עגול כזה עם שרשרת מחוברת עליו ובקצה שלה יש לב והיא מכסף והעגיל עצמו מכסף ואני ממש רואה אותו בפה שלי והרבה פעמים פשוט נגשת לכל מני מראות ומסתכלת עליו ומשחקת איתו בפה. אחרי כמה זמן אנחנו פתאום מגיעות לסביבת הבית ספר שלנו ואני רואה את ההורים שלי עם המכונית ואז אני אומרת לאמא שלי אמא תראי עשיתי עגיל והיא מגיבה אבל לא באופן קשוח מדיי אלא משו כמו: למה עשית?.. אוף אתך ילדה.. ואני נכנסת להסעות של הביצפר ורואה כלמיני אנשים ואז מוותרת והולכת עם אמא שלי במכונית ואז פתאום אני בעצם נוסעת באוטובוס ויושבת שם נהגת שאני מכירה בחיים האמתיים ואז אני נוסעת הבייתה ופתאום אני נמצאת בתחנת אוטובוסים שנייה ליד הביצפר שלי ואני החברה הכי טובה שלי <אותה אחת שהלכתי לעשות אתה את העגיל>והולכות לתפוס אוטובוס ואז פתאום מתחיל לרדת גשם או משהו ואני ממש לחוצה כי הניקוב מתחיל לכאוב ולצרוב ואז אני נזכרת שהבחורה שעשתה לי את הפירסינג לא נתנה לי שום חומר מחטא ואני אומרת לחברה שלי שאני צריכה ללכת לקופת חולים לקנות משו בשביל זה ואני מורידה את העגיל וכשאני מנסה לשים אותו בחזרה הניקוב הראשון ממש קטן והעגיל לא נכנס. ואז אני מול המראה בבית שלי שכובה על הרצפה בודקת את העגיל מכל הכיוונים ונתפסתי פחד כיוון שאולי תכנס לי אינפקצייה ואז יצטרכו לעשות לי ניתוח <אני היפוכונדרית> וחשבתי על כמה שאמא שלי תכעס ולמה עשיתי את העגיל בכלל... המ... יש פו משו עם סיכונים ואחריות וקבלת עונש אבל אני לא ממש יכולה לחבר בן כל הדברים... תעזרו לי.... THNX :)

למעלה