חלום על אחותי, האחיין וביצים

אור_30

Active member
חלום על אחותי:
(קצר מאוד)
זוכרת שהיינו ברחוב
אני, אחותי, התינוק שלה ובת הזוג שלי.
אני זוכרת שביל כזה
התינוק זרק ביצים, עוד ועוד
והיא נתנה לו שוב ושוב
והייתה ערימה מגעילה של ביצים
הייתי בהלם שהיא נותנת לו להתנהג ככה ולא מציבה גבול/מלמדת, היה שם מלא ביציםם.

רקע:
*האחיין התינוק בן שנה

מדהים איך תת המודע מוסר לי מסרים. מרגישה שהמערכת מאוד מסתנכרנת. מתעדכנת
אני בהלם מכל מה שאני מגלה על אחותי. "הגדולה של הבית" "המושלמת" שמאיישת את כיסא השופטת, שאני הקטנה שטועה בעיניה
נראלי שהיא בהלם מהצבת הגבול שלי בחג, מההתנהגות.
אני בהלם שביקשתי אישור, חשבתי שהיא תקינה. היא לא
גם היא פוסט-טראומתית, ויש בה המון שכרות רגשית. ההבדל מאמא זה שהיא פשוט לא מתעללת בילדיה, אבל בהחלט לא בתהליך החלמה מהילדות שלה.

*אני כ"כ שמחה שתת המודע מפנים את בת הזוג שלי בחיי, ושזה מתבטא בחלומות. תודה על הזוגיות הכי טובה שיכולתי לבקש.
בחג היא הייתה אחד העוגנים עבורי. זה עוזר לי שהיא איתי שם. לא מגנה עליי. רק פשוט שם, שאני לא לבד עם ה"שיכורים האלה", שעוד מישהו רואה איתי את הטירוף.
כל החיים הייתי עם זה לבד! בבידוד!!! הואשמתי, הוחרמתי, הושפלתי ומה לא.

אני ובת הזוג כמו אור שם במשפחה החשוכה הזו (אחותי גיסי ובילדים + המשפחה המורחבת של גיסי)

אלישבע777

Well-known member
הפרוש שלי לחלום על אחותך והאחיין

יש כאן כמה פרושים לבחירתך

א. האחיין הוא את בעצמך שאת פרצת גבולות בילדות והרגזת את אימך ואחותך והן ניסו להציב לך גבולות אבל זה לא עזר, כי את היית עצמאית ולמרות ההתעללות עשית מה שרצית ואולי דווקא בגלל ההתעללות.

ב. האחיין הוא אחותך כשהיתה קטנה ואחותך זו אימך. אחותך המושלמת שאימך נתנה לה חופש לעשות מה שהיא רוצה (ואחותך הנסיכה שהכל מותר לה, שיתפה פעולה עם אימך בהתכלות לך)

ג. החלום אומר שאחותך המשולמת, היא אימא לא מספיק מפותחת כמן אימכם בעצם. האחיין בעצם גם הוא כמו אימו, יגדל ללא גבולות. את גדלת אחרת – ובגלל ( או למרות) הקשיים – למדת להתנהל בחיים לגבי עצמך כבעלת מודעות. את אפילו הצלחת לחנך יפה את האקסית שלך! היום את יכולה לחנך אחרים ( את אימך למשל) למרות שאת גדלת ללא דוגמא של יחסי משפחה טובים, שהם הבסיס ליחסי אנוש בכלל.

אשמח אם תכתבי איזה פרוש מתאים ואיזה לא יתכן שכולם מתאימים ( בחלומות זה יתכן) ויתכן שאף אחד.

אור_30

Active member
ווואוו!!!! איזה הברקה!!!!!!!
לא חשבתי על זה בכלל.
תודה רבה.

ה-כ-ל נקודה למחשבה.

מאוד מאוד אוהבת שאת משאירה את פתוח ואני בוחרת - תודה רבה על זה.
הקלה
(שדוחקים בי = טריגר)

דיוקים קטנים
*אחותי חטפה מאמא גם. פשוט למדה "להתנהג יפה" לציית והעבירה הלאה לילדיה...
עד שנולדתי כבר הייתה מאולפת למופת!!! עשור בינינו.

*מבחינתי, פחות לחנך (הכוונה לכוח ושליטה שחטפתי על זה הרבה)
ויותר פשוט ללמוד את את עצמי, להיות טובה אליי, לכבד את הגבולות של עצמי (אחרי שחצו לי שוב ושוב אבל כפו עליי "לכבד" = בעצם לציית)
להציב גבולות בריאים
מתוך מרחב אישי, מרחב קיום שאני זכאית לו מעצם קיומי!!!!!!!!!!
בתקווה יותר שלום, פחות מלחמה, התעייפתי ממלחמות.
המלחמה נגמרה די, ניצחתי!!!
הסכנה חלפה ואני ברשות עצמי
הלוואי שהמערכת תפנים גם בחלומות

אלישבע777

Well-known member
ווואוו!!!! איזה הברקה!!!!!!!
לא חשבתי על זה בכלל.
תודה רבה.

ה-כ-ל נקודה למחשבה.

מאוד מאוד אוהבת שאת משאירה את פתוח ואני בוחרת - תודה רבה על זה.
הקלה
(שדוחקים בי = טריגר)

דיוקים קטנים
*אחותי חטפה מאמא גם. פשוט למדה "להתנהג יפה" לציית והעבירה הלאה לילדיה...
עד שנולדתי כבר הייתה מאולפת למופת!!! עשור בינינו.

*מבחינתי, פחות לחנך (הכוונה לכוח ושליטה שחטפתי על זה הרבה)
ויותר פשוט ללמוד את את עצמי, להיות טובה אליי, לכבד את הגבולות של עצמי (אחרי שחצו לי שוב ושוב אבל כפו עליי "לכבד" = בעצם לציית)
להציב גבולות בריאים
מתוך מרחב אישי, מרחב קיום שאני זכאית לו מעצם קיומי!!!!!!!!!!
בתקווה יותר שלום, פחות מלחמה, התעייפתי ממלחמות.
המלחמה נגמרה די, ניצחתי!!!
הסכנה חלפה ואני ברשות עצמי
הלוואי שהמערכת תפנים גם בחלומות
אשמח מאוד לשמוע איזה פרוש הכי מתאים ואיזה פחות. חשוב לי לקבל משוב ספציפי על הפרושים. מאחר שפרוש ב הוא אינו מתאים ( לפי תגובתך), את יכולה לשנות אותו כך שיהיה מתאים או לפסול אותו לחלוטין

אור_30

Active member
א' + ג' יותר מתחברת. תודה על עקשנות!!!!! להיות אני, מתנת אלוהים שקיבלתי.
להרגיש, לחשוב, לסרב וכו'.
ניסו לקחת לי את זה! לגנוב לי את הזהות!

ב' פחות. "חופש" זה קללה עבור אמא שלי. צריך לסבול יחד איתה, שלא תהיה לבד עם זה. "חיים קשים מה לעשות" הרבה נהגה לומר ולהצדיק את ההתנהגות הרעילה שלה.

אלישבע777

Well-known member
א' + ג' יותר מתחברת. תודה על עקשנות!!!!! להיות אני, מתנת אלוהים שקיבלתי.
להרגיש, לחשוב, לסרב וכו'.
ניסו לקחת לי את זה! לגנוב לי את הזהות!

ב' פחות. "חופש" זה קללה עבור אמא שלי. צריך לסבול יחד איתה, שלא תהיה לבד עם זה. "חיים קשים מה לעשות" הרבה נהגה לומר ולהצדיק את ההתנהגות הרעילה שלה.
תיקון סעיף ב (שאין לו קשר לאימך) - לטעמי הוא - האחיין מקבל חופש ללא גבולות מאימו ועושה משהו לא נעים, בזבזני ומזיק. רק את מבינה, שחופש יתר ואי הצבת גבולות - יוצרים אנשים שהכל מגיע להם ללא התחשבות באחרים. את חרדה לגורלו של האחיין שיגדל ללא חינוך הולם, אלא על ידי הורים אדישים. וזה מתכתב עם רצונך לשמור עליו מדי פעם. אצלך הוא יקבל חינוך מעולה!!

למעלה