חלום על דפים מספר תהילים

lili1812

Member
חלמתי שאני מחזיקה פנקס דפים קטן ביד, ואז בתוך הפנקס בדף מופיע לי פרקים מספר תהלים, ובעוד דף מופיע פתאום דגים,זה חלום אחד. חלום שניי , שאני אוכלת עוגת גבינה לבנה בהנאה והתעוררתי. זה היה בבוקר של צאת חג. רקע ...יצאתי לחלת,במקום עבודתי ביקשתי העברה למחלקה אחרת העבירו אותי בשל עזרה בחגים .אני מקווה לשינוי שהחזור לעבודה מחלת.

SupermanZW

Well-known member
חלמתי שאני מחזיקה פנקס דפים קטן ביד, ואז בתוך הפנקס בדף מופיע לי פרקים מספר תהלים, ובעוד דף מופיע פתאום דגים,זה חלום אחד. חלום שניי , שאני אוכלת עוגת גבינה לבנה בהנאה והתעוררתי. זה היה בבוקר של צאת חג. רקע ...יצאתי לחלת,במקום עבודתי ביקשתי העברה למחלקה אחרת העבירו אותי בשל עזרה בחגים .אני מקווה לשינוי שהחזור לעבודה מחלת.
פירוש: קראי את פרקי התהילים שהופיעו בחלום, אחר כך אכלי עוגת גבינה. אם תאכלי עוגת גבינה זה יתקבל בהבנה. הדגים אומרים שבזכות קריאת פרקי תהילים תהיי לראש (דג) ולא לזנב (ארנב).

אלישבע777

Well-known member

הפרוש שלי לשני החלומות

החלום על ספר תהילים ודגים

החלום הוא ברוח הימים האלה, חגי תשרי. האל פותח את ספר החיים (או פנקסו) וחותם לטובה או לרעה. בחלומך, את פותחת את הפנקס הקטן ושם מופיע לך ספר תהילים, המיוחד לדוד המלך, ובו תפילות לבורא וגם דברי הלל ושבח. זה מה שאת רוצה לעשות במציאות – להתפלל לבורא ( לחזור לעבודה מחל"ת, לזוגיות? לבריאות?) וגם להלל אותו על מה שיש לך. החלום מסתיים בנימה אופטימית – מופיעים בפנקס בדף הבא גם דגים! הדף הבא הוא השנה הבאה, והדגים מסמלים מזל טוב. דג = גד וגד פרושו מזל! בראש השנה, נהוג לאכול ראש של דג, שנהיה לראש ולא לזנב. החלום אינו נבואי, אבל הוא מבטא את רחשי ליבך ואת שאיפותייך.

החלום על עוגת גבינה

החלום הזה מתאים יותר לחג האחרון בשנה ( חג השבועות) מאשר לחג הראשון בשנה ( ראש השנה). לחג של סוף השנה את מייחלת. תכלה שנה וקללותיה והלוואי שהזמן יעבור מהר ותוכלי לחזור לשגרת יומך, לעבודה שנאלצת לעזוב. אז שוב תוכלי ליהנות "מעוגת גבינה" חלומית כמו בחלום. כמה טוב יהיה לחזור לעצמנו וליהנות מהדברים הפשוטים של החיים היום יומיים, הרי הם צחורים וטעימים, כעוגת גבינה!! עוגת הגבינה יכולה לסמל גם שאיפה לזוגיות (סמל לשמלת כלולות לבנה או עוגת כלולות) אם את פנויה.

שני החלומות מבאים תקווה והם מאוד אופטימיים. שתהיה שנה טובה וגמר חתימה טובה!!

אשמח לתגובתך!!

lili1812

Member
לאלישבע 777, תודה רבה על תשומת לבך האדיבה. רציתי לומר לך שאני חילונית אבל מאוד מאמינה בבורא עולם,לפעמים אני מדברת אתו בדרכי. אכן נכון הדברים שציינת, גם אני מאוד התרגשתי מהפרוש שלך. כמה שזה נכון, מחלום קטן להביע רגשות כאלה גדולים.|רימון| חג שמח ומועדים לשמחה.

למעלה