חלום על האקס, אשמח למענה ❤️

Sapirush12321

New member
היי אלישבע, ערב טוב!:)
כבר סיפרתי על הבחור הזה, אבל אני מרעננת שוב לגביו: היינו חברים טובים למשך שנה, הוא רצה אותי ואני לא הייתי במקום של להתחייב.. התנהגנו כמו זוג אבל לא היינו זוג (בגללי) כיום אני מחשיבה אותו כאקס.. הקשר נותק לפני כשנה ועד היום הוא במחשבות שלי.. היום אני במקום אחר, הייתי רוצה לחדש את הקשר ולהיות איתו במערכת יחסים רצינית אבל יודעת שזה כבר רחוק מהמציאות...

אתמול דיברתי עליו עם חבר ואמרתי לו שמבחינתי, ולמרות שיש לי בעיות עם מחויבויות, אם הבחור הזה חוזר לדבר איתי אני לא מוותרת עליו.

לחלום:
בחלום אני שלחתי לו הודעה בוואצאפ, היתה לו את התמונת פרופיל הישנה שלו, אני לא זוכרת מה כתבתי.. מיד אחרי זה הסצנה עברה למפגש שלנו. מיד כשראיתי אותו הבחנתי בכרס הקטנה שצמחה לו אבל הכרס הזאת פשוט לא עניינה אותי והבנתי בתוך החלום שאני אוהבת את הבנאדם באמת בגלל מי שהוא. הוא אמר לי שהוא כבר שנה לא מצליח להפסיק לחשוב עליי, ושהוא לא מצליח להתגבר עליי. אני התרגשתי כל כך! קפצתי עליו מהתרגשות ושמחה, התחבקנו והתנשקנו והרגשתי מאושרת.. ואז לפתע עברה בי מחשבה על התחייבות וההתרגשות קצת דעכה לצד הפחד שהתגבר והקפיא אותי..

תודה רבה רבה❤️

אלישבע777

Well-known member
שלום ספירוש,
הפרוש שלי לחלום על האקס

זו לא הפעם הראשונה שאת כותבת עליו. החלום האחרון מאוקטובר ( על הקסדה שלו) משום מה, לא פרשתי לך ( כנראה שכחתי). אז הזכרת ששלחת לו ( במציאות) ברכה ליום הולדת והוא לא הגיב . בחלום הזה, שולחת לו הודעה לווצאפ ומייד מתרחשת פגישה ביניכם. את יוזמת וזה מצליח לך תוך שניה, איזה כיף! כשאתם נפגשים מייד הוא אומר את מה שהיית כל כך שמחה לשמוע – שהוא אינו מפסיק לחשוב עלייך. איזו שמחה הרגשת בחלום!

זה חלום משאלה קלאסי, מצד אחד חלום טוב מצד שני – זה רק חלום וזה לא חלום נבואי כלל וכלל. בחלום הוא רוצה לחדש קשר אך אינו יוזם. גם הכרס שהצמיח, מצביעה שהוא "בטטה"- לא פועל. הכרס היא גם "קרס" – וו (או אנקול) הלוכד אותך ואינו נותן לך להשתחרר ממנו למרות שהוא הוא בטטה וגם שמן ( שונה ממה שהכרת). את "שפוטה" שלו – לך לא איכפת שהוא לא אותו אדם כפי שהכרת.

החלום היה מתוק, עד סופו. בסוף הבנת שזו ההזדמנות שלך להמשיך איתו, אבל יש לה מחיר. מחיר החופש שלך! המחויבות היא הקרס הלוכד אותך בעבודות אהבה ודמך קופא בך, כשאת מרגישה לכודה. החלום אומר לך בעצם – שאת לא השתנית. החופש שלך חשוב לך, גם כשאת מאוד רוצה בזוגיות. או לאהבה יש מחיר.

כשהוא רצה את לא רצית, כשאת רוצה הוא לא רוצה ואם שניכם תרצו כמו בחלום, אז תאבדי את החופש ותרגישי לכודה בקשר הזה ותרצי לעזוב אותו וחוזר חלילה. לולאה - לולאת האהבה הבלתי אפשרית - גם סוג של מלכודת (קרס).

אשמח לקבל את חוות דעתך על הפרוש הזה.

Sapirush12321

New member
בוקר טוב אלישבע! קראתי לפני כמה ימים את הפירוש אבל היו לי ימים מטורפים ורק הבוקר מצאתי זמן לענות ❤️

את צודקת, בסופו של דבר החלק שאני צריכה הכי להקשיב לו בחלום זה ההרגשה הזאת בסוף של השבריר שניה- היא הכי חשובה. אמנם אני חיה בפנטזיה וסרט שאולי יום יבוא ונחזור לדבר עם הפי אנדינג, והחלום בהחלט מספק לי את הפנטזיה הזאת, אבל אם זה באמת יקרה אני לא אחזיק מעמד והלולואב הזאת אכן תחזור...
ואולי יום יבוא ואמצא את הבחור שלא אפחד מהתחייבות איתו.

תודה רבה רבה! שבת שלום !!:)

אלישבע777

Well-known member
בוקר טוב אלישבע! קראתי לפני כמה ימים את הפירוש אבל היו לי ימים מטורפים ורק הבוקר מצאתי זמן לענות ❤️

את צודקת, בסופו של דבר החלק שאני צריכה הכי להקשיב לו בחלום זה ההרגשה הזאת בסוף של השבריר שניה- היא הכי חשובה. אמנם אני חיה בפנטזיה וסרט שאולי יום יבוא ונחזור לדבר עם הפי אנדינג, והחלום בהחלט מספק לי את הפנטזיה הזאת, אבל אם זה באמת יקרה אני לא אחזיק מעמד והלולואב הזאת אכן תחזור...
ואולי יום יבוא ואמצא את הבחור שלא אפחד מהתחייבות איתו.

תודה רבה רבה! שבת שלום !!:)
תודה גם לך ושבת שלום!

למעלה