חלום על החטיבה

leeloo

New member
חלום על החטיבה

אני לא יודעת למה, אבל כל הזמן יש לי חלומות על החטיבה שלי, אולי בגלל שזה מייצג עבורי מקום של הרבה מאורעות חשובים שקרו לי, תהליך ההתגברות שלי קרה בשנים שבהן הייתי בחטיבה, עברו עליי הרבה קשיים והרבה מאורעות משמחים, לכן ניראה לי שהרושם נשאר עליי, אבל עדיין אני לא הייתי חוזרת בחיים ללמוד שם, לא סבלתי את המקום הזה כשהייתי בו. אז חלמתי שאני הולכת עם חברה שלי ועוד כמה בנות לחטיבה, ואז ראינו כל מיני אנשים שסיימו יב` שנכנסו לביה``ס והסתובבו בתוכו, ואז חברה שלי, כהרגלה, התחילה להשתולל ולתנהג כמו ילדה בת 4, ולהשפיל אותי, וביקשתי ממנה שתפסיק. אז ראינו שבשביל להיכנס לחטיבה צריך לשלם שקל ואז הדלתות נפתחות (ביה``ס רווחי:)) ואז חברה שלי ניגשה אל הדלתות ופתחה אותן חזק ואז הן נשארו תקועות וכולם יכלו להיכנס בלי כסף. ואז בפנים ראינו שיש כל מיני דוכנים של כל דוכן היה רשום מקצוע כלשהו (פסיכולוגיה, מדעים, ביולוגיה, ספרות) ואז ראיתי ילד אחד מהכיתה שלי ושאלתי אותו מה קורה פה, והוא אמר לי שיש פה תערוכה של העבודות גמר, ואז התחלתי לחוש לא טוב, כאילו אני לא אמורה להיות שם בכלל, והכל ניראה צפוף מאוד, ואז ניגשה אליי מורה אחת שניראתה כמו המורה שלי מכיתה ד` אבל היא אמרה שקוראים לה ``עליזה``, שזה היה השם של המורה שלי בכיתה ז`. ואז היא שאלה אותי: ``את יודעת מי אני?, עליזה!`` , ``ברור שאני יודעת מי את!``, אמרתי לה. את ההמשך אני לא זוכרת. ניראה לי ששתי המורות האלה (עליזה והמורה מכיתה ד`) השפיעו עליי במידה מסוימת, למרות שממש לא ניראה לי. אבל היה לי מאוד מוזר כל הקטע הזה של העבודות, וכל הצפיפות, והפתיחה של הדלתות.... טוב, ניראה אם תצליחו לפרש את החלום המוזר הזה... לילו :cool:

למעלה