חלום על מפעל, מפעל

neomi

New member
חלום על מפעל, מפעל

היי שלום לך כמה נחמד לראות איך הפורום פורח, אתמול חלמתי משהו מוזר, הייתי עם חברות אני חושבת, הבאתי אותם אלי הבייתה, אבל מוזר מאוד זה לא נראה כמו ביית רגיל, פתאום זה נראה כמו מפעל, מקום עבודה, היו שם שתי קומות, היינו בקומה העליונה ואני מראה להם שיש גם קומה מתחת, והמפעל הזה נראה גדול מאוד ופעיל מאוד, זהו אני עד עכשיו מרגישה תחושה מוזרה איך רציתי להביא אותם אלי הבייתה וזה לא נראה כמו ביית, מה הפירוש? אם בכלל יש פירוש בתודה מראש נעמי

חלום ``הבית כמפעל``

שלום נעומי וברוכה הבאה לפורום! נראה שהחלום שלך בא להעביר לך את תחושותיך הפנימים והכנים כלפי ביתך היום.(ביתך יכול להיות גם את, עצמך, פנימיותך) אני לא יודע איך אצלך, בעיני מקום עבודה נמשל למקום בו לא נחים, מקום עם מתח ולחץ הדורש מאיתנו עירנות, לפעמים אפילו מרפקים בשביל להתקדם. נכון שיש במקום עבודה גם חברים ועוד דברים חיובים אך במקרה זה נראה לי שהכוונה היא דווקא לחוסר שקט בבית, מתיחות מסוימת... חג שמח וחלומות פז, רואה בכוכבים.

neomi

New member
צודק אתה

נכון אני מרגישה שביתי הוא מפעל חיים, אבל האם אני אמורה לעבוד ככה כל כך קשה כל הזמן? המתיחות היחידה לפעמים היא שאני מרגישה שהכל נופל עלי מבחינת אחזקת הבית, אבל שוב לא הבנתי איזה מסר החלום מנסה להעביר לי נעמי

בית לחוד עבודה לחוד

הי נעומי, השאלה היא, האם את רוצה או צריכה לעבוד כל כך קשה כל הזמן? כנראה שאת הדומיננטית בבית בכל מה שקשור לאחזקתו, את לוקחת את העיניין ברצינות, הייתי מעיז ואומר ברצינות מידי, יותר מידי זמן ומרץ מושקעים בבית עד שהוא הפך למפעל חייך. אז או שאת צריכה קצת עזרה בשביל שיהיה לך יותר זמן לעצמך או שאת צריכה קצת להוריד מהכבוד הגבוה מידי שאת מיחסת לאחזקת הבית. התחושות שלי אומרות שאת מחפשת תעסוקה שונה לחייך מעבר לאחזקת הבית, זה קצת משונה בעיניך שאת מביאה חברות לביתך ובעצם מציגה בפניהם את מפעל חייך. נוצר בתוכך צורך להפרדה:בית לחוד עבודה לחוד. בברכה, רואה בכוכבים.

למעלה