חלום על נעליים ???!!!

מרפי

New member
חלום על נעליים ???!!!

היי אתמול אמא של חברה נתנה לי משהו לשים מתחת לכרית (עופרת כזו נגד עין הרע / לא שאני מאמינה בזה) והיא ביקשה שאספר לה על מה חלמתי בלילה. ובכן - חלמתי על נעלי ספורט... שהייתי צריכה לצאת למסע כלשהוא מהעבודה ולא היו לי נעליים אז נעלתי את נעלי הספורט של הבוס שלי. היא לא יודעת מה זה אומר ובכן - למישהו יש מושג מה זה אומר חלום על נעליים? תודה ואחלה יום לכולם אני

בילי.....

New member
הממממ.....

וואס`אפ האני?? אני ממש לא יודע מה אומר חלום על.......נעליים, אבל בואי ת`שמעי ת`חלום שלי, אולי, מי יודע, יש משהו משותף~~ הקיצר, אני הולך ביער לבד, בלילה כמובן, פתאום, אני רואה ילד קטן מתכופף אני מתקרב לילד, ושואל אותו: ``וואס`אפ פאקר?`` הילד עונה לי: ``סבבה, תודה רבה`` עכשיו מה, הילד החזיק בידו כד קטן. הוא משפשפף ת`כד ביד שלו, (הוא עדיין מתכופף), ופתאום, יוצא לו שד קטן מהטוסיק, שמסתכל עלי בתדהמה...... הקיצר, הג`יני המלעון ההוא אומר לי שיש לי 2 משאלות לבקש אני שואל אותו: ``למה 2?? בד``כ זה 3`` הוא עונה לי: ``אני ג`יני טרבלסי, אין מה לעשות, ככה זה אצלי, לא טוב לך, קלאץ` רברס, תן גז.....`` מאמי, אני חושב שיש משהו משותף בינינו..... אם גם את מרגישה כך, דברי אלי חומד שלך, לתמיד..............ב-י-ל-י

leeloo

New member
והקשר הוא....?!

אל תעלב או משהו, אבל לא מצאתי שום קשר בין החלום שלך לחלום של השנייה... אולי אתה סתם מנסה להוציא מזה משהו.. אבל אחי, זה אינטרנט, להרגיע.... וממתי לוחצים קלאץ רברס, בשביל להתקדם קדימה!? אלא אם כן זה היה ג`יני מעוות שג`ז פירושו ללכת אחורה... חלום שלא נראה בכלל כמו חלום....

מרפי

New member
חברה` זה לא זמן לבדיחות

חברה אני מבקשת לא לצחוק או לעשות את הנושא לבדיחה אני מאוד רצינית ומי שפה גם רציני, בבקשה שיתן תשובה. זהו תודה

Panther

New member
בקשר לאמא שלך (אני רציני)

אמא שלך מתעסקת באופן קבוע עם חלומות? או שזה סתם היא מצאה בקניון עופרת נגד עין הרע והחליטה לנסות אותה עליך?

מרפי

New member
יש לך בעיה בהבנת הנקרא נכון?

אם תקרא נכון תבין שלא מדובר באמא שלי

Panther

New member
לא, ממש לא

רק פשוט שלא אכפת לי מהנעליים שלך. יכול להיות שראית אתמול מישהו עם נעליים חדשות אז חלמת על זה. יש אלף דברים. לא חייבת להיות לחלום הזה משמעות. רק ששאלתי על האמא (של החברה, בטעות חשבתי שזאת אמא שלך, זה לא כזה עקרוני), אם היא תמיד עוסקת בחלומות או שסתם היא מצאה את הדבר הזה בקניון והחליטה לנסות עליך.

מרפי

New member
ובכן יקירי:

אמא של חברה שלי היא מיסטיקנית היא לא סתם הסתובבה בקניון - היא במיוחד עשתה מה שעשתה מסיבות אישיות אם תרצה באמת להבין מה זה , ובלי להתבדח אני אסביר הלאה ולידיעתך לחלום על נעליים כן יש משמעות כבר פיענחתי זאת. יש עוד בעיה כל שהיא שלא פתרת אתה?

Panther

New member
אני לא התבדחתי

בהודעתי הראשונה לא התבדחתי, דיברתי שם ב100% רצינות כששאלתי אם האשה הזאת עוסקת בחלומות תמיד או שסתם מצאה אבן.

kashcapit

New member
נעליים......

היי מרפי, אולי זה לא כל כך מה הנעליים מסמלות, כמו כל התמונה הכוללת של החלום, זה רק מה שאת זוכרת ממנו?, ונשאלת גם השאלה מהיא מערכת היחסים בינך ובין הבוס שלך... מה הרגשת בחלום ועוד... אולי יש כאן את האלמנט של ``להיכנס לנעליים של מישהוא`` .. חשבת על זה? שאלי עצמך, מה את חושבת עליו, מי הוא בשבילך (מעבר לעבודה), האם את מעריכה אותו, מעריצה? היית רוצה להיות ``בנעליו``?? היית רוצה להיות זכר (במקום אישה)? אני לא מאמינה שלסמלים יש פרוש אחד בלבד, יש כאן מערכת שלמה של דברים שקשורים אחד לשני. יש סברה למשל שכאשר בחלום אדם יודע שהוא צריך ללכת לאיזה שהוא מקום ובדיוק אז הוא לא מוצא נעליים/מכנסיים/מפתחות או כל דבר אחר שצריך ביציאה.. יש כאן איזה רמז לכך שהוא לא באמת רוצה ללכת מכל מיניסיבות. תחשבי על הכיוונים הללו, אולי ``יפול`` האסימון... ביי

למעלה