חלום צלול..

Munchies

New member
חלום צלול..

אני מנסה תקופה של חודש בערך לחלום צלול\הקרנה אסטרלית ולא מצליח... השאלה שלי היא האם בעזרת הרייקי או בטכניקה שקשורה אליו אני יכול להצליח יותר מהר? (עברתי חניכה של 1 ו-2)

Anabel74

New member
קשה לי לומר

לא ניסיתי את השילוב בעצמי אז לא יכולה לומר אם זה יעבוד או לא. זה נשמע כמושני תחומים שונים מצד אחד, מצד שני כל מה שקשור להתפתחות האישית ושיפור היכולות יכל איכשהו גם להשתלב ולעזור. אני מציעה שאם העיניין שלך ברייקי הוא רק כדי לשפר את טכניקות החלימה הצלולה - וותר על זה ולו רק משום שרייקי היא דרך חיים ולא רק אמצעי להשגת יכולת ספציפית. מקווה שתשקול ללמוד את זה בגלל כל מה שהרייקי יכל להעניק בפני עצמו... בהצלחה (ואם עוד לא ביקרת ישנו גם פורום של חלומות צלולים בתפוז).

Munchies

New member
ממש לא..

הרייקי בא הרבה לפני החלימה הצלולה :)... פשוט הרייקי פתח אותי לעולם שמעבר ואני מנסה לגלות כמה שיותר דברים חדשים ולהעזר במה שיש לי בשביל להצליח... פשוט יש לי חברים שזה קרה להם בעקבות חניכה אז הסקתי שיש מצב לקשר בין השניים... אם את שואלת אותי .. הכל קשור!

Anabel74

New member
אז כן למדת רייקי?

ועברת חניכה? או שמישהו העביר לך רייקי וזה פתח אותך כהגדרתך? הכל קשור להכל, ברגע שאתה מתפתח זה קורה בכל מיני רמות. אולי החניכה תעזור לחלימה הצלולה ואולי לא אבל הרייקי בטוח רק יוסיף לך על הקיים.. וחוץ מה אםאתה כל כך מאמין בזה אולי האמונה תעזור גם
בהצלחה..

Munchies

New member
מאמין....

אין לי אף לא שביב של פקפוק בנושא :) וכן, למדתי ... עשיתי שני קורסים 1 ו-2... אבל המטרה העיקרית היא אסטרל פרוג'קשן.. חלום צלול זה רק הדרך :)

למעלה