חלום שהשאיר בי רושם עז

Lulchik

New member
חלום שהשאיר בי רושם עז

היי,
שאלתי גם בפורום חלומות אבל אולי גם לכם יהיו תובנות..
מדובר בחלום שחלמתי לפני למעלה משנה אבל השאיר עליי רושם חזק ואני תוהה האם יש לו משמעות כלשהיא. בחלום ראיתי מעין עיגול צבעוני עשוי מאור ומרחף (אני רוצה לומר שהייתה לו צורה של מנדלה אבל אני לא זוכרת בבירור). הצורה הזו או מה שלא תהיה ריחפה ועמדה מולי במשך כמה שניות, כשברקע נשמע מעין המהום נמוך (כמו צליל של "אום") שהלך והתגבר. התעוררתי מהחלום ממש בצעקות, מה שלא קרה לי מעולם ואפילו בכיתי (לא יודעת אם מבהלה או פשוט מעוצמת הרגשות הלא מוסברים שהתעוררתי איתם). האם יש לחלום איזו שהיא משמעות או שעליי לסור לפסיכיאטר הקרוב לביתי ? תודה.

חלום או מציאות

היי... חחחח.. בהחלט לא הייתי מפנה אותך לשום פסיכיאטר, את נשמעת דווקא שפויה לחלוטין. לרבים ישנם חלומות רוחניים, עצם זה שאינך יודעת לפרש לא מגדיר אותך כמשוגעת :)
לדעתי החשש שהתעוררת איתו זה הפחד להעלם בתוך האור, להיטמע בו.
האם זה מדויק לך? תנסי להתחבר לאותו רגע בזמן ולהבין מה התחושות שעלו משם.
תשלחי לי בפרטי גם את שמך המלא, זה יוכל לעזור לי אם ארצה לראות יותר.
באהבה

Lulchik

New member
תודה תודה - פניתי אלייך בפרטי

פחד להיטמע לאור

היי, דיברתי עם הנשמה שלך, מה שהיא מספרת זה בדיוק מה שחשבתי.
שבעת ההתנתקות מהגוף הפחד הכי גדול שלה זה להיטמע אל האור.
שאלתי למה עכשיו ראית את זה? ענתה שזה לא עכשיו אלא זה רק זיכרון שעלה.
ולכן את צודקת שבתחושה שלך זה קשור למוות.
יש נשמות שמהחשש להיבלע לאור הן נותרות כאן במימד הזה.
פעם אחת יצא לי ללוות נשמה של נפטרת אל האור. הסיבה שנשארה פה היה כי היא פחדה להמשיך. היא ראתה הרבה צללים של אנשים/נשמות שבאו לקראתה והיא נבהלה ונשארה פה.
ביחד קיבלנו פרספקטיבה מהבורא מי אלה אותם נשמות, כאילו הארנו אותם, וכאשר היא זיהתה אותן מהעבר הקדום שלה, היא הסכימה לבוא איתן ולהמשיך בדרכה מעלה אל האור.

Critical Thinking

Well-known member
דברת עם הנשמה של Lulchik? יפה!

רבים מוטרדים מן החשש שזדורוב אינו הרוצח של תאיר זאדה ז"ל.
מה דעתך לשוחח עם הנשמה של תאיר זאדה המנוחה, ולשמוע ממנה מי רצח אותה?!
ואחרי שתעשי זאת בהצלחה (אינני מפקפק בכך), התוכלי לשוחח גם עם נשמתו של רון ארד, ולשמוע ממנה היכן הוא כעת?

גלעד220

New member
דברים כאלו נעשים במכוון כתיקונים על גלגול קודם

כנראה זדורוב, גם אם לא רצח כעת, ייתכן שהנשמה שלו בגלגול קודם כן רצחה מישהו וכעת הוא מתקן זאת.
זה גם מה שאיפשר לו להודות בדבר כזה, כי בעתות משבר ולחץ הדעת מתערפלת והזכרון של גלגולים קודמים מאפשר מחשבה שכן קרה דבר כזה.

אך באופן כללי יש מסר מכל הסיפור שהחיים שלנו לא תמיד בשליטה וכן תפיסת הרוצח לא בשליטתנו אלא בשליטה מלמעלה.

Critical Thinking

Well-known member
רגע, לא מדובר על "שיחה" עם נשמת זדורוב.

מדובר על "שיחה" עם נשמת הקרבן, תאיר זאדה.
אשר להודאה עליה חתום זדורוב - מדי שנה או שתיים "מצליחים" חוקרי משטרה לקבל הודאה חתומה מאדם שהואשם בפשע חמור, אלא שהנאשם לא מצליח לשחזר את הפשע, ונראה כי אינו מכיר את זירת הפשע ו/או את אופן בצוע הפשע.
האיש פשוט עוּנה, נשבר וחתם על מה שהניחו לפניו...

kikona126

New member
זה לא הולך ככה

לא מפריעים לנשמות ככה סתם כי רוצים לדעת דברים.
בקשר לנשמות שנעלמו בעולם הזה, לא לכולם יש גישה אליהן, ואם יש זה רק כשהן קוראות לנו. יש סיבה שנשמה נעלמת...
נסתרות הן דרכים... לפעמים מה שהגוף הפיזי שלנו חווה פה הוא עוד שיעור רוחני של הנשמה.

Critical Thinking

Well-known member
ה"דברים שרוצים לדעת" הם לא בדיוק "ככה סתם"!

מדובר בצרה אפשרית כפולה ומחרידה:
(1) החף מפשע נקבר חיים.
(2) הרוצח ממשיך להסתובב חפשי בינינו.

אני סבור כי זהו אינטרס הציבור שמיסטיקנים יחלצו לעזרת מערכת המשפט ויתחקרו את נשמת המנוחה...

kikona126

New member
אני מסכימה איתך

בזה שהחף מפשע נקבר בחיים והרוצח ממשיך להסתובב חופשי.
&nbsp
לצערנו שיטת המשפט, ולא רק בארץ, מאפשרת את המצב הזה.
יותר מ40% מהאסירים בארה"ב, ו 30% מהנידונים למוות טוענים שהם לא אשמים (ורובם באמת לא אשמים) אבל צורת המשפט מאפשרת את כניסתם לכלא ואת נדונותם למוות. בארה"ב המספרים גבוהיים מאחר ושם מי שקובע את פסק הדין הינו חבר מושבעים שלא מבין כלום במשפט.
&nbsp
זודורוב, גם אם יצא זכאי, ישאר בכלא כל החיים שלו, כי החברה לא תקבל אותו בחזרה, רק בגלל שהוא היה חשוד.
&nbsp
מערכת המשפט לא תקשיב למיסטיקנית שינסו ויתקשרו.
&nbsp
לפי איך שזה ניראה מערכת המשפט היתה משוחדת והציגה פרטים שהיא רצתה להציג (וזה לא סוד, כולנו שמנו לב לזה) ויכולות להיות סיבות רבות למקרה שכזה כגון: המשטרה פישלה וחיפשה שעיר לעזעזל, הילדים/נערים שרצחו אותה מגיעים ממשפחות מיוחסות שהשתיקו את המעשה. בדיוק כמו המקרה עם הנער שנהרג בתאונת אופנוע והמשטרה כבר שנים טוענת שאין לה ראיות למרות שאנשים הביאו פרטים על האוטו הדורס (וכניראה שמדובר בנערה שההורים שלה עורכי דין או במשטרה, שים לב שהמקרה שוב הוצט על ידי ערוץ 1 ולאחר מכן הושתק)
&nbsp
שני המקרים האלו באו ללמד אותנו על השחיטות שקיימת בארץ ובעולם, על לקיחת החוק לידים. במקום לקרוא למיסטיקנים שיבואו וידברו, אולי כדאי שמישהו מהעם יקום וידבר? שמישהו ינסה להוכיח בעצמו את חפותו של זודורוב? זוהי חלק מהרקמה האנושית...

Critical Thinking

Well-known member
אינני מדבר על מערכת המשפט בארה"ב. מערכת זו עוצבה על ידי

"פליטים" מבריטניה המעמדית, נועדה למנוע שפיטת נאשם ממעמד פועלים, על ידי אנשים ממעמד מועדף, גבוה, ודורשת כי מושבעים יהיו בני מעמדו של הנשפט.
המושבעים, לא רק שאינם משפטנים, אלא במקרים רבים, מנפּה הסניגוריה בעלי השכלה גבוהה מבין המועמדים להיות מושבעים ונותרים רק כאלה בעלי "השכלה עממית", כדי שלא יתרשמו מראיות מדעיות מתקדמות (כמו זהוי DNA, וראה זכויו של O. J. Simpson מרצח אשתו והחבר שלה).

החברה דווקא תקבל חשוד שזוכה באמצעות מידע מיסטי, אם נתפס במקומו הרוצח האמיתי.

כתבת "שמישהו ינסה להוכיח בעצמו את חפותו של זודורוב".
איך ניתן לעשות זאת מבלי לדובב את נשמת תאיר זאדה?
תנועה ציבורית יכולה לפעול למען מטרה זו רק אם תשוכנע על ידי מיסטיקן מוסמך שדובב את נשמת המנוחה, כי לא יד זדורוב היתה בה...

kikona126

New member
למה אתה רוצה להפריע למתים?

רק המחשבה על מה שאתה אומר ומנסה לגרום לאנשם לעשות מכאיבה אותי.
&nbsp
&nbsp
וזה בשבילך, תקרא ותישן על זה בלילה, אין לי הסברים בקשר לזה, המסר הוא שלך ולא שלי ולי הוא לא אומר כלום.
&nbsp
ברגע שתלמד ותאמין תוכל בעצמך לראות את האור. אין בזה מן השלילה. השלילי הוא הקיבעון. ומולו הרצון קיים בך אבל אתה מפחד. יש התנגות שמגיעה מהלא מוכר ומהבלתי יציב. אתה צריך ללמוד לשחרר כדי לקבל. לפול כדי לעלות, להרפות כדי לשחרר. האינפורציה קיימת גם בך כמו שהיא קיימת גם בה. היכולת היא תוצאה של שלמות והשלמה ולא של ניגוד. תוכל להגיע לתשובה אותה אתה מחפש לבד, הכתבתה על אחרים לא תגרום לשלמות ותגדיל חובות, והאם תאמין אתה כי יכול אתה? ואם לא בהתנגדות תחייה עד האמונה.

Critical Thinking

Well-known member
"למה אתה רוצה להפריע למתים?".

עזבי אותי. אני משוכנע שאין אפשרות לתקשר עם מתים, אולם נכון לשנות את עמדתי, בהינתן ראיות מוצקות ומשכנעות ליכולת מיסטיקנים לעשות כן.
השאלה היא מדוע מיסטיקנים אינם מהססים להתימר לתקשר עם מתים?
אם הם מתימרים, אז אדרבא, יעזרו נא לפענח את תעלומת רצח תאיר זאדה. על בטוח שנשמתה תמצא מנוחה אם מיסטיקן יגלה מפיה מי רצח אותה, ויפנה את החוקרים לכיוון הנכון.

"ברגע שתלמד ותאמין תוכל בעצמך לראות את האור. אין בזה מן השלילה. השלילי הוא הקיבעון. ומולו הרצון קיים בך אבל אתה מפחד".
הקיבעון היחיד בו אני לוקה הוא הדרישה שטענות מיסטיקנים תהיינה בנות-בחינה, שכן אין מה לעשות עימן אם אינן בנות-בחינה.

Critical Thinking

Well-known member
כבר הסקתי מהן התשובות, אלא שאני נכון לשנות את עמדתי

בהינתן ראיות מוצקות ומשכנעות.
לפי שעה, כל מה שאני רואה הוא מיסטיקנים הטוענים טענות שאינן בנות בחינה...

גלעד220

New member
אפשר בהחלט לזמן לחיים מצב בו יימצא הרוצח/ת האמיתי/ת

זה נמצא בתהליך ושוכן בתת מודע של הרבה אנשים בארץ אך הכעס על מערכת המשפט מעכב מאד את הפתיחות לרצון שזה ייקרה.
אם ייתאגדו מס' אנשים ויזמנו את זה לעולם (מבלי רגשות חוסמים) קיים סיכוי טוב שזה יקרה.

Critical Thinking

Well-known member
הסבר נא לי בכמה משפטים פשוטים קוהרנטיים, מה כתבת לעיל,

ומדוע מקננת בי תחושה כי המשמעות המעשית של מה שכתבת היא שלא נראה מיסטיקן מתקשר עם נשמת המנוחה, אולם נמשיך לשמוע טענות מיסטיקנים כי ביכלתם לעשות זאת...

גלעד220

New member
מסטיקן נבחן על פי הצלחותיו כמו כל בעל מקצוע אחר

טייס שטוען שיודע להטיס מטוס ובפועל אינו מצליח לא שונה ממיסטיקן שטוען טענות ולא מצליח.
הבעיה היא שאצל מיסטיקנים , פעמים רבות צריך להשקיע הרבה כדי להוכיח את זה.
עצתי לך ולכולם שיבחנו מיסטיקנים בדברים קטנים אך ניתנים להוכחה ורק אח"כ להתקדם הלאה לדברים גדולים יותר.

למעלה