חלום

חלום

בחלומות אני שוב ילדה, תמימה ותמיד צודקת. בחלומות אני שוב ילדה, אבל הפעם מוגנת. ואני עפה, תמיד אני מצליחה לעוף ולא פוחדת, גם כשנופלת, כאילו מחכה לנפילה, מרפה רוצה לפגוש בקרקע בסוף. בחלומות אני תמיד נלחמת, הלילה אפילו נפצעתי בקרב, בחלומות אני תמיד צועקת מה שלא לחשתי מעולם. ויש לי כוח בחלום הוא אינסופי, ואני רצה וקופצת ועוזרת לעצמי. ובחלום אני רואה רגיל כמו כולם. ויש סיבה ומטרה ויש גם טעם. ובבוקר אני קמה ונזכרת שכל זה רק חלום... תגידו, אתם מאמינים שיש פשר לחלומות או שזה "סתם"?

תיראי ,

יש חלומות שבאים מהרהורי ליבו של האדם.... שזה מה שבתת מודע-רצונות האדם המודחקים. יש חלומות שהם כמו נבואה, שזה אומר שזה עתיד להתגשם או יכול להתגשם אם וכאשר תעזרי לזה להתגשם ואלוקים יעזור לך שזה יתגשם. אני יכולה להגיד לך מניסיון אישי שיש חלומות שאפר להגשים בעיקר כשהחלום הוא פשוט לחיות עם טעם לחיים ולהיות בנאדם הרבה יותר מאושר. וגם בכדי להגיע לשמחה יש דרך שצריך לפעול על פיה וקודם כל זה לאהוב את עצמך בזכות עצמך, דבר שני זה האמונה בטוב, כי הטוב קיים רק צריך להתחבר אליו- פשוט מאוד תבקשי מאלוקים שיחבר אותך לטוב הזה שאת רוצה ומייחלת הוא בטוח ישמע את קולך ויעזור. דבר שלישי זה נתינה.... אם תתני מעצמך לזולת, זה יכול להיות במילה טובה, בעזרה בדברים שיעשו טוב לזולת זה יעשה לך טוב על הלב ויחזק את האהבה העצמית שלך ואת תתקרבי יותר ויותר לאושר המיוחל. מה שכתבתי לך זה על קצה המזלג. אבל בתור התחלה-זה בר ביצוע בשביל שתגיעי ללהיות מאושרת כמו שאת חולמת. ותיזכרי שרם יש קשיים בחיים, זה כדי לחזק אותנו, כדי שנתגבר ונתחזק הכל זה לטובה

למעלה