חלום

elar84

New member
חלום

היי נילי יקרה, אשמח לדעת מה החלום שלי אומר:
"יום יפה ונעים, אך יש רוח חזקה. אני לא זוכרת אם השארתי חלונות פתוחים בבית שלי. סבתא שלי גרה ממול לים ,הים תכלת יפה ושקט. ושם עוגנת ספינה מהממת גדולה ויפה.
המון אנשים שאני מכירה (מהחיים שלי) אך לא קשורים לסבתא שלי או אחד לשני נמצאים יחד בבית של סבתא.
הבית נראה כמו בית קפה והיא לא נמצאת בו.
מי שכן נמצא זו אימא של חברה טובה שלי שאוטוטו מתחתנת. והאחים שלה אבא שלה. ועוד אנשים שכנראה קשורים אליהם אך אני לא צכירה.
וגם מישהי שהיא מדריכת טיולים ועוד כמה אנשים צעירים. אנו קצת מטיילים מחוץ לבית ורואים איזה יום יפה. אני אומרת למדריכה כמה שהמזגאויר בארץ מושלם.
חוזרים לבית, וכול החפצים רועדים מהרוח. אח של חברה שלי מגיע מפתיע מחו"ל לכבוד החתונה. אימא שלה מתרגשת ומבועתת. הוא מרגיע אותה.
לפני שהוא הגיע, עזרתי לאימא של חברה שלי להגיש אוכל... הייתי עם האנשים שוחחנו הרגשתי בבית וטוב.
היה לי עימות קטן עם אבא שלה (במציאות אין לה אבא ומעולם לא ראיתי אותו. נפטר בגיל צעיר). ואני מבינה שמחר החתונה ואין לי שימלה. ולכן אני אומרת שאולי לא אגיע. בחלום היו לי קצת פחדים. והאבא כעס שאמרתי שלא אגיע.
ואז אימא של חברה שלי מתקשרת אליה לספר שלא אגיע. והיא עצובה ובשוק מזה.
ולכן חברה שלי מתקשרת לברר את זה מולי ולנסות להבין למה.
ולי אין הסבר הגיוני, אני אפילו לא מבינה למה אמרתי את זה ופתאום גם הכעס על אבא שלה מתפוגג ונעלם ולא מובן לי מאיפה הוא בא.
ואני חושבת על עיך אשיג שימלה ומבינה בעצם שיש לי שבוע ולא יום. אז נירגעת."

רציתי גם לספר לך שאני חושבת ללכת לתחום של טיפול תיקשור לימודים רוחניים. ולהתחיל להיות מטפלת.
ואשמח למסר נושא זוגיות ����

תודה ��

חלום

בוקר טוב
החלום מאותת על סערת רגשות שבו את נמצאת כרגע ומאד זקוקה לעזרה של הצד הנשי שבך.הווה אומר האינטואיציה שתנחה אותך ותפוגג לך פחדים פנימיים.
יש לך פוטינציאל לעזור לאנשים ואף להקים מרכז.אבל משהו פנימי מרגיש שאין לך יכולת לתמרן את עצמך לכיוון היעד.וזקוקה לתמיכה של הקרובים לך..הצד האקטיבי יותר פוחד מהצד שיודע למה שאת יכולה ומסוגלת.את יכולה להיות עוגן וסירת הצלה להרבה אנשים ולהוביל אותם לשקט הפנימי .אבל בתוכך עדיין ישנה סערה.תנסי לעבוד על זה .הבחירה מתאימה לך
ואני מאחלת לך הצלחה
נילי רווה

elar84

New member
המשך

את צודקת לחלוטין! הלב יודע ומאמין...הצד הפועל חושש. אבל אעשה צעד בתחום.
בנוסף יש לי המון חלומות על המשפחה מהצד של אימא שלי (אנשים שכבר כמעט 20 שנה אנו לא בקשר).
גדלתי איתם, והחלומות זה עליהם. בנוסף חלמתי על הבית של סבא שלי שנפטר בדיוק לפני שנה.
על היותי בבית שלו, מסתכלת על אלבומי התמונות. ומתפלאת שלא מכרו את הבית.
אני מאוד קשורה לבית הזה ואליו. אותו לא ראיתי.
אל בחלום שוב הופיעה משפחה שאני לא בקשר איתם.

ועוד חלום שחוזר, זה על 2 בחורים שלמדתי איתם בתיכון שניהם היו מאוהבים בי.
אחד הצהיר זאתט ושני לא.
השני שלא הצהיר, גם אני הייתי מאוהבת בו.
ולאחרונה אני כול הזמן חולמת על התיכון, ועליהם במיוחד.

מה דעתך? אני מתעוררת עם אנרגיות מאוד חזקות מהחלומות הללו. במיוחד בביקור בבית של סבא. הרגשתי שהנשמה שלי הייתה שם.

תודה על הכול נילי��

המשך

בוקר טוב
החלומות מאותתים על צורך בבית יציב
לנשמה שלך אין בעיה לשוטט אחורה וקדימה בזמן..מתגעגעת לרגעים קסומים וזורמים שכרגע אינך בדיוק במחוזות אילו..משהו מעיק עליך על סוג של תקיעות. החלומות האילו לטעמי מאזנים אותך..
ומנסים לעורר אצלך רגשות מודחקים ועצורים.
תנסי לעשות משאלת חלום ולברר מה האופציות העתיניות שלך
בברכה
נילי רווה

&nbsp

למעלה