חלומות ורוחות-מבקש עזרה

כתום11

New member
חלומות ורוחות-מבקש עזרה

אנו זוג בני 30 עם ילדה קטנה, מתגוררים בדירת 3 חדרים שכורה בשרון לפני חודש בערך היה לי חלום מוזר(בדר"כ אני לא זוכר חלומות) הייתה מין גמדה קטנה, דמות נמוכה, מין גוצית עם פנים מכוערות היא רדפה אחריי נתפסה לי על הרגל והציקה לי, השתובבה איתי, אבל לי זה הפריע ניסיתי לסלק אותה ללא הצלחה בקטע הבא הייתי במיטה וזוגתי קמה לשירותים(כך רק חשבתי) הדמות הייתה לידי במיטה והצלחתי לתפוס אותה, היא ניסתה להשתחרר וחייכה ואני קראתי לזוגתי שתבוא מהר וחשבתי שהיא חוזרת מהשירותים, שהיא הבינה שהיא לא מצליחה להשתחרר היא נבהלה ונעלמה או שאני רק התעוררתי חיכיתי לזוגתי שחשבתי שהיא בשירותים אך שהסתובבתי היא שכבה לידי חיבקתי אותה(חשבתי שהיא ישנה)ושבסה"כ חלמתי חלום ואז היא פנתה אליי מפוחדת ואמרה לי שהיא ראתה משהו במטבח ששאלתי אותה בפחד מה, היא תיארה לי את הדמות שראיתי בחלום היא סיפרה שהיא קמה למטבח וראתה את הדמות רצה בין המטבח לסלון גם הילדה התעוררה בפחד לאחר מכן ואמרה שראתה חתול בסלון זאת לא הפעם הראשונה שקורים לנו דברים מוזרים אך עד היום אלו היו דברים קטנים שהתעלמנו מהם מאז המקרה כמעט כל לילה אנו מתעוררים יש קולות בבית של דברים זזים ורעשים מוזרים אנו מרגישים נוכחות חזקה של מישהו נוסף אתמול בלילה זה שוב קרה היה חם ולא הצלחתי להירדם פתאום הרגשתי קור ושוב נוכחות בבית הילדה התעוררה ורק אמרה לא,לא,לא ולא נתנה לי או לזוגתי להתקרב אלייה זוגתי הרגישה מועקה גדולה ושהבטן שלה מתהפכת אנו כבר עובדי עצות ולא יודעים מה לעשות

fire snake

New member
ואו!! כאן נמחקה הודעה שלי, ארוכה ומפורטת!

אז חזור: קודם כל - טהרו את הבית עם עשן מרווה (מפינה לפינה) (אחרי ניקיון) שנית - ממליצה, עד חלוף המשבר, שתישנו שלשתכם ביחד מבוגר שייתקל בגמדה המכוערת, שישאל אותה: "מי את?" "מה את רוצה?" ובמידה שתשובותיה לא ישנו את התסריט - "לכי מפה!" לעזרה נוספת פנו אלי במסר אני מציעה באמצעות ריקוד על שאלות להגיע לאיסטרטגיה לפתרון הבעיה. מצרפת פלאייר.

המורעל2

New member
מתנצל על התשובה המאוחרת

זוהי דעתי בהתאם למה שתיארת לאחר מסר שקיבלתי אודות המצב. כמה שזה יישמע אולי לך מוזר, הזוי, בדיחתי, לא הגיוני - אני קיבלתי שהמפתח הוא בילדה שלך. הילדה שלך היא כמו דרבן. הילדה שלך יודעת לשחק בתום לב ובשמחת חיים גדולה אבל כשהיא מאויימת היא יודעת לתקוע קוצים בצורה מאוד כואבת. הייתי מציע לך את הדבר הבא בנוסף למה שעמיתי רשמה כאן בשקדנות רבה. בשעות היום - תושיב את הילדה שלך במקום טבעי שהיא אוהבת (גן משחקים, ים) וכשהיא במקום שטוף שמש (לא במקום מוצל). שהילדה תצייר את הבית שלכם ושתצייר את הישות הלא רצויה בתוך הבית עם חץ שמפנה מעבר לדלת על גבי נייר ממוחזר. תחזרו על זה פעם אחת ושמרו את הציור(הוראות בהמשך עד מתי). לפני השינה בחלון פתוח ובתריס פתוח(שיראו את הירח) - תדליקו נר ביחד לכל אחד מכם עם לבנדר ותאמרו "אנחנו מבקשים ממי שמלווה אותנו עזרה בשמירה עלינו". סגרו את התריס אבל לא את החלון והשאירו כוס מים על אדן החלון כמנחה למי ששומר עליכם. יש לחזור על הטקס הזה עד שאתם מרגישים שעולה הלילה והנוכחות הלא רצויה קיימת בביתכם (אני מאמין שזה לא ייארך זמן רב). בבוקר שלאחרי שבו אתם מרגישים שהנוכחות הלא רצויה נעלמה, יש לקרוע את הציור(מסור את סליחתי לילדה) בייחוד בחלק של היישות המצויירת ולקבור אותו באדמה של מקום אינו בנוי או אם אפילו אפשרי ומומלץ בתוך אדמה של הים. מכאן, אין יותר צורך לחזור על הטקס של לפני השינה. אם אתם לא בטוחים במה שקורה, אתה מוזמן להעלות שאלות ועדכונים כאן או לפנות אליי במסר(פונקציה של הגדרת הפרטיות שלך).

כתום11

New member
טוב...זה ממשיך

אחרי מספר ימים של שקט זה חזר שלשום היה לילה חם והאוויר עמד, ישנו עם חלון פתוח פתאם חדרה לחדר ממש רוח פרצים קרה ולאחר מכן היו רעשים בבית ורהיטים זזו אתמול בלילה זוגתי שמעה רעש והתעוררה היא ראתה אדם שמן ומוזנח בסביבות גיל ה50 הולך הלוך וחזור בן דלת הכניסה לסלון(די אובד אצות) הילדה גם התעוררה ובכתה מה יהיה הסוף?

RainBird

New member
הצעה- במקומות שבהם הרוחות מתגשמות תשים חפץ מברזל, אפילו תתקע מסמר מברזל, כי זה מונע מהן להתממש. האם ביקשת מהרוח יפה לעזוב במילים?

למעלה