חלומות/סיוטים אצל ילד בן 13

navabm

New member
חלומות/סיוטים אצל ילד בן 13

שלום גלי, שמעתי על יכולתייך מחברה קרובה שפנתה אלייך והתרשמה מאד מהתשובה המהירה שקיבלה ומהדיוק בתשובתך. תבורכי בפועלך ובכישרונך לעזור לאנשים. אני פונה אלייך להתייעצות בקשר לבני. ביום הזיכרון לשואה הוא לא הצליח להרדם, כל הלילה היו לו סיוטים וכששאלתי אותו על מה הוא חולם הוא סיפר לי שהוא חלם על כך שהיה ברכבת בדרך למחנה השמדה. הוא לא הצליח לישון במשך מספר ימים ולבסוף אמרתי לו שיש לכל אחד מלאך ששומר עליו ושיקרא למלאך שלו וידבר איתו והוא ישמור עליו. להפתעתי זה מה שהוא עשה וכך הוא באמת הצליח להירדם. השבוע שוב חזרו לו החלומות והסיוטים וזאת בעקבות משחק מלחמה במחשב שהוא שיחק בו כמה דקות. המשחק מבוסס על מלחמת העולם השניה ויש שם דמויות של נאצים כשהמטרה היא להרוג. הא בדר"כ אוהב משחקים שכאלה ומעולם לא סבל מסיוטים בגללם. הוא אמר לי שהמשחק פשוט החזיר אותו אחורה וסירב לפרט. האם לדעתך יש אמת בחלומות שלו והוא פשוט זוכר עבר אחר? או שאלה פשוט סיוטים של ילד? האם באמת הוא מדבר עם מלאך? אני בסך הכל השתמשתי במשהו כדי להרגיע אותו, יכול להיות שבאמת יש לו יכולת תקשור שהוא אינו מודע לכך או שזה דימיונו הפורה? לבני קוראים עוז והוא נולד ב2.8.1996 אני מודה לך מראש על התשובה נאוה

ענבל164

New member
די מדהים שבחרתם לו את השם "עוז"

אם גלי תאשר את מה שאת מציעה כאן, אז בכלל - הוא זוזכר עבר אחר שבו היו נחוצים לו אומץ לב ותעצומות נפש כדי לחוות את מה שחווה. "הוא בדרך כלל אוהב משחקי מלחמה" - שוב - עוז - מתקשר למלחמה... עיטור העוז... מאחלת לו ולכם שיישן טוב ושיתברר שבאמת יש לו יכולות תקשור

תשובה

נאוה חמודה הבן שלך ילד קריסטל מדהים מקסים יש לו טוב ..משהו מיוחד בעיניים שלו... הוא היה צעיר יהודי אנטלקטאל שחי בפולין וברח מהנאצים. הוא נורה ביער ביחד עם אחרים. מקום קבורתו אינו נודע. משחק מחשב אלים= בכלל איני מבינה למה לקנות ? בפרט עם נאצים? לא חינוכי , לא רצוי יש משחקי מחשב של מרוצי מכוניות. או מרוץ ספורטאים שונים - זה מומלץ ניתן לבצע ניתוק, ניקוי קארמתי מרחוק- על מנת להרחיק את הסיוטים- זה מבוצע בלילה ע"י חוצנים, לא לפחד. זה מבוצע 2 לילות רצופים. לפרטים פני למייל שלי

navabm

New member
תודה גלי,

באמת שאלתי אותו, בן כמה אתה בחלום והוא אמר לי 19. מעבר לכך לא הסכים לשתף פעולה. האם את חושבת שיש לו יכולת תקשור שהוא אינו מודע לכך? כי איך אפשר להסביר את העניין עם המלאך. זה באמת הרגיע אותו גם בפעם השניה שהחלו לו הסיוטים, הזכרתי לו את המלאך ששומר עליו והוא אכן נרגע. אם הוא מצליח להרגע עם המלאך השומר שלו, אז אולי שאשאיר את זה ככה. תודה נאוה

תשובה

אפשרי להשאיר את זה כך. אין בעיה. כולנו מתקשרים , ילדים יותר בד"כ כי העין ה3 וקליטת המסרים - פתוחה הרבה יותר אצל מבוגר.

למעלה