חלומות

Rona554

New member
שלום אלישבע יקרה
ערכתי וקיצרתי אני מקווה שזה בסדר.

החלום לפני שבועיים שאני עם הבחור שלי (חודש בפרידה למרו שהוא מנסה במסים לדבר איתי) בחלום הוא נמצא באיזה בית ואני באה עם אימי ויושבים בסלון ביתו(במציאות הוא גר עם אימו הקשישה). בחלום הוא משוחח עם אמא שלי ואיתי והוא מספר שהוא חי עם מישהי ואני רואה ילדים קטנים ואישה ברקע והוא אומר לי שהוא בכלל לא אוהב או נמשך עליי בחלום כעסתי איך הוא מעז לדבר אליי כך ליד אימי והוא צוחק.
(במציאות אין מצב שהוא יתנהג כך וגם אני יודעת שאין לו אף אחת אולי נשים רק למין ולא מעבר). בחלום א י קמה ולוקחת את אימי ובדרך לפני שאני יוצאת אני אומרת לו איך אתה מעז להגיד לי שאתה לא יכול לשכב איתי ולא נמשך אליי אני לא מאמינה לך! ואז אני יוצאת הדלת נשארת פתוחה ואז מסובבת את ראשי ורואה שהבחור שלי בעצם זה פנים של בן דוד שלי ובמציאות הם מכירים כי גדלנו ביחד. ואז בחלום אני אומרת לעצמי אה אולי זנ יובל בן דודי איך פניו התמזגו עם הבחור שלי. הילדים שהיו בחלום שני בנים דומים לילדים של בן דודי במציאות.

החלום מהיום יום שבת-.
במציאות עובדת בעבודה אחהצ פעמיים בשבוע אצל איש בשם נחום אני מתה עליו. ונחום במציאות יש כמה בתים.
בחלום אני נמצאת באחד מהבתים שלו ויש מגירה עמוסה בשרות של כסף זה נראה עשרות אלפי ש"ח בשטרות. ואני נמצאת בבית ופתאום אני הבחור שלי מתקשר ואני אומרת לו תבוא לפה ונעשה סופשבוע בבית של נחום(איש מבוגר).
הבחור מגיע באוטובוס נראה לי, ואנחנו מדברים וטוב לנו אני מבקשת מנחום שאנחנו נעשה סופשבוע בבית אני וחברי לבד והוא מסכים.
הבחור הגיע ואני והבחור שלי היינו בחצר הבית שנראה מרשים במיוחד והיינו מתחת לפרגולה מעץ, והחבר שלי בעודנו מחבקים מתפרץ מבכי עם דמעות ומשתנק ואומר לי שהוא לא יכול לשכב איתי או משהו כזה והוא אוהב מישהי אחרת ואני בהלם אומרת לו אבל אתה מתקשר ומסמס ורוצה להיפגש והיה לי עצוב והייתי בהלם כי במציאות הוא מתקשר ומסמס ואז אני מנסה להרגיע אותו ונכנסת לבית ומביאה חבילה של דפים A4 ואחד מהדפים החלקים והישרים היה כמו מבנה של קופסה או בית ואני מקמטת את כל הדפים ובאה לבחור שלי שבוכה בכי גדול ואומרת לו בעצבות בלי כעס תוך כדי שאני מקמטת את הדפים ומביאה לו הנה קח את כל הדפים (בחלום אני לא מבינה את פשר חבילת הדפים והדף שהיה מעוצב כמו בית/קופסא מלבנית ואני לא מבינה למה אני מכווצ"צ" ת אותם ולמה אני נותנת לו וא הוא באבחה חדה מפסיק את הבכי והוא משאיר את הדפים ואומר לי שהוא מתחרט או משהו כזה והוא נשאר איתי לסופשבוע. בחלום נכנסנו לבית וראינו את נחום שהלך ורז האור דלק בבית אני חושבת שיצאתי לעשות סידורים והבחור שלי היה בבית של נחום מחכה לי. אני לא מבינה למה החלום הזה חוזר לי כאילו הוא לא נמשך אליי וכאילו לא רוצה לשכב עימי ובמציאות הוא ממש קשור אליי ומסמס לי אפילו ר להיות בקשר סמס לוודא שאשאר שלו והכי לא ברור לי מה הפירוש של הבכי הזה שלו והדפים שקימטטתי ורציתי להחזיר לו והוא במכה נרגע והתחרט והכניס אותי לבית. אודה לפתרון, תודה

אלישבע777

Well-known member
הפרוש שלי לחלום 1 החלום על החבר ובן הדוד

חלק א החלק הרע של החלום

מה מתגלה לך לפתע את ואימך נמצאות בבית חברך בסלון. הבחור שלך מספר לך שהוא חי עם מישהי אומר שאינו אוהב אותך ואת רואה שיש לו אולי אישה וילדים משלו. ההצהרות הללו מרגיזות אותך מאוד ובפרט שהוא אומר אותן לייד אימך. אי לכך את קמה ועוזבת עם אימך בזעף ואת אומרת לו שאינך מאמינה לו ( למרות שאולי יש הוכחות שזה נכון).

החלק הזה של החלום מתאים למצב שלכם בזמן שחלמת. אתם הייתי בנתק חודש קודם, והוא ניסה לשוחח איתך. מכאן שהוא פנוי ורוצה לחזור. בחלום לא. אפילו בחלום, את יודעת שאין מצב שהוא חי עם אישה אחרת אבל, את שומרת על כבודך ומעדיפה לצאת, גם אם הוא משקר! לך לא ישקרו ואותך לא יעליבו. את אינך מתווכחת איתו ואינך מבקשת הוכחות ואפילו אינך בוכה או מצטערת על דבריו. את – עוזבת!! אבל... הדלת נשארה פתוחה!! לא סגרת אותה, איזה מזל!! השארת פתח לאמת שתצא לאור בחלק ב.

חלק ב- החלום בסוף אינו כזה גרוע

כשאת עוזבת את מסתובבת אחורה. לא מתוך סקרנות כמו אשת לוט... אלא משום שאת יודעת שהוא משקר לך ובעצם רק מתעלל בך. והנה – הבחור שאת רואה אינו חברך אלא בן דודך יובל. שני הילדים שראית קודם הם ילדיו. יובל בן דודך מוביל אותך לאמת הטובה. החבר לא אמר שום דבר, האישה והילדים אינם שלו, הוא לא העליב אותך כלל וכל חלק א של החלום הרע, בעצם לא היה ולא נברא. השם "יובל" הוא גם נחל קטן עם מים, והמים סוחפים את כל המשקעים ואת ומטהרים מחשבות רעות. ובאשר לילדים, את הרי רוצה ילדים משלך, זה החלום האמיתי שלך במציאות. מי יוביל אותך להגשמת החלום האמיתי שלך? ומתי? השאלה נשארת פתוחה. אפשרות אחרת – עצם העובדה שהחבר לא בגד בך עם אישה אחרת, תוביל אותך לחידוש הקשר איתו ואולי גם להקמת משפחה.

אשמח לתגובתך!

Rona554

New member
הפרוש שלי לחלום 1 החלום על החבר ובן הדוד

חלק א החלק הרע של החלום

מה מתגלה לך לפתע את ואימך נמצאות בבית חברך בסלון. הבחור שלך מספר לך שהוא חי עם מישהי אומר שאינו אוהב אותך ואת רואה שיש לו אולי אישה וילדים משלו. ההצהרות הללו מרגיזות אותך מאוד ובפרט שהוא אומר אותן לייד אימך. אי לכך את קמה ועוזבת עם אימך בזעף ואת אומרת לו שאינך מאמינה לו ( למרות שאולי יש הוכחות שזה נכון).

החלק הזה של החלום מתאים למצב שלכם בזמן שחלמת. אתם הייתי בנתק חודש קודם, והוא ניסה לשוחח איתך. מכאן שהוא פנוי ורוצה לחזור. בחלום לא. אפילו בחלום, את יודעת שאין מצב שהוא חי עם אישה אחרת אבל, את שומרת על כבודך ומעדיפה לצאת, גם אם הוא משקר! לך לא ישקרו ואותך לא יעליבו. את אינך מתווכחת איתו ואינך מבקשת הוכחות ואפילו אינך בוכה או מצטערת על דבריו. את – עוזבת!! אבל... הדלת נשארה פתוחה!! לא סגרת אותה, איזה מזל!! השארת פתח לאמת שתצא לאור בחלק ב.

חלק ב- החלום בסוף אינו כזה גרוע

כשאת עוזבת את מסתובבת אחורה. לא מתוך סקרנות כמו אשת לוט... אלא משום שאת יודעת שהוא משקר לך ובעצם רק מתעלל בך. והנה – הבחור שאת רואה אינו חברך אלא בן דודך יובל. שני הילדים שראית קודם הם ילדיו. יובל בן דודך מוביל אותך לאמת הטובה. החבר לא אמר שום דבר, האישה והילדים אינם שלו, הוא לא העליב אותך כלל וכל חלק א של החלום הרע, בעצם לא היה ולא נברא. השם "יובל" הוא גם נחל קטן עם מים, והמים סוחפים את כל המשקעים ואת ומטהרים מחשבות רעות. ובאשר לילדים, את הרי רוצה ילדים משלך, זה החלום האמיתי שלך במציאות. מי יוביל אותך להגשמת החלום האמיתי שלך? ומתי? השאלה נשארת פתוחה. אפשרות אחרת – עצם העובדה שהחבר לא בגד בך עם אישה אחרת, תוביל אותך לחידוש הקשר איתו ואולי גם להקמת משפחה.

אשמח לתגובתך!
את פשוט נדירה

אלישבע777

Well-known member
הפרוש שלי לחלום 2 - על נחום, על חברך ועל הנייר המקומט

חלק א – המגרה של נחום מלאה כסף. פתיחת החלום אולי מצביעה שהאיש הזה יקר לליבך או אתם עוסקים בעניינים של כספים. הכסף מוסתר במגרה- זה איזה שהוא מטמון שאת מגלה או רוצה לגלות או חידה נסתרת בחייך שאת רוצה לפתור והיא שווה לך הון ( לאו דווקא הון כספי) ונחום בשמו הוא איש של נחמה, או שמו מסמל את הנחמה שאת זקוקה לה ( וכסף?)

חלק ב- בחצר מתחת לפרגולה, הבחור שלך מצהיר שאינו אוהב אותך (כמו בחלום מס. 1) אלא מישהי אחרת אבל הוא בוכה מרה ואת המומה מהגילוי הזה ומהבכי שלו. גם בחלום יש כאן משהו לא לגמרי אמין. מצד אחד מה שהוא אומר ומצד שני הוא מצטער ובוכה. את מזכירה לו את הטלפונים שלו והמסרונים שאת מקבלת ממנו, ובעצם גם פה – אינך מאמינה למשמע אוזניך.

חלק ג – עדיין אתם בחצר הבית, מתחת לפרגולה. את לוקחת חבילת דפים חלקים שהם כמו מבנה של קופסא או בית ומקמטת אותם. הדפים החלקים כבר אינם חלקים והבית כבר לא בית. הקשר ביניכם אינו דף חלק, והבית שאת רוצה לבנות איתו ומשפחה – נהרס עוד לפני שנבנה במציאות אלא רק תוכנן "על הנייר". עם איש כזה, שמצהיר שהוא אינו אוהב, אי אפשר להקים משפחה. עדיף לקמט את הדפים וגם את החוזים ביניכם שעדיין אינם רשומים, אבל מתוכננים מראש, או לפחות דיברתם על זה. הדפים המקומטים, לא יאפשרו חזרה אחורה, כי אי אפשר לרשום דברים או חוזים או תוכניות, על דפים מקומטים. את "שוברת את הכלים" ומראה לו שאין לך עניין בו כבעל. הפעולה שלך גורמת לו להפסיק לבכות, להתחרט על דבריו ולהישאר איתך לסוף שבוע.

חלק ד – אתם נכנסים יחד מן בחצר הביתה לבית של נחום. זאת הנחמה- החלום על בית משותף, אולי יתגשם פעם. אולי עדין הוא לא נהרס ( לא התקמט). נחום השאיר את האור דולק ויצא, אבל הנחמה נשארה. גם את יוצאת מהבית לסידורים (את לא מחכה לאף אחד, יש לך חיים משלך, עצמאית ומעשית) וחברך שלפני רגע אמר שהוא אינו אוהב, מחכה לך בבית של נחום, בית הנחמה והוא גם ינחם אותם.

זה חלום של מילוי משאלה, להמשיך את הקשר עם החבר – למרות הבעיות הקשות שמתעוררות.

אשמח לתגובתך

Rona554

New member

חלק א – המגרה של נחום מלאה כסף. פתיחת החלום אולי מצביעה שהאיש הזה יקר לליבך או אתם עוסקים בעניינים של כספים. הכסף מוסתר במגרה- זה איזה שהוא מטמון שאת מגלה או רוצה לגלות או חידה נסתרת בחייך שאת רוצה לפתור והיא שווה לך הון ( לאו דווקא הון כספי) ונחום בשמו הוא איש של נחמה, או שמו מסמל את הנחמה שאת זקוקה לה ( וכסף?)

חלק ב- בחצר מתחת לפרגולה, הבחור שלך מצהיר שאינו אוהב אותך (כמו בחלום מס. 1) אלא מישהי אחרת אבל הוא בוכה מרה ואת המומה מהגילוי הזה ומהבכי שלו. גם בחלום יש כאן משהו לא לגמרי אמין. מצד אחד מה שהוא אומר ומצד שני הוא מצטער ובוכה. את מזכירה לו את הטלפונים שלו והמסרונים שאת מקבלת ממנו, ובעצם גם פה – אינך מאמינה למשמע אוזניך.

חלק ג – עדיין אתם בחצר הבית, מתחת לפרגולה. את לוקחת חבילת דפים חלקים שהם כמו מבנה של קופסא או בית ומקמטת אותם. הדפים החלקים כבר אינם חלקים והבית כבר לא בית. הקשר ביניכם אינו דף חלק, והבית שאת רוצה לבנות איתו ומשפחה – נהרס עוד לפני שנבנה במציאות אלא רק תוכנן "על הנייר". עם איש כזה, שמצהיר שהוא אינו אוהב, אי אפשר להקים משפחה. עדיף לקמט את הדפים וגם את החוזים ביניכם שעדיין אינם רשומים, אבל מתוכננים מראש, או לפחות דיברתם על זה. הדפים המקומטים, לא יאפשרו חזרה אחורה, כי אי אפשר לרשום דברים או חוזים או תוכניות, על דפים מקומטים. את "שוברת את הכלים" ומראה לו שאין לך עניין בו כבעל. הפעולה שלך גורמת לו להפסיק לבכות, להתחרט על דבריו ולהישאר איתך לסוף שבוע.

חלק ד – אתם נכנסים יחד מן בחצר הביתה לבית של נחום. זאת הנחמה- החלום על בית משותף, אולי יתגשם פעם. אולי עדין הוא לא נהרס ( לא התקמט). נחום השאיר את האור דולק ויצא, אבל הנחמה נשארה. גם את יוצאת מהבית לסידורים (את לא מחכה לאף אחד, יש לך חיים משלך, עצמאית ומעשית) וחברך שלפני רגע אמר שהוא אינו אוהב, מחכה לך בבית של נחום, בית הנחמה והוא גם ינחם אותם.

אשמח לתגובתך
תותחית

Rona554

New member

אשמח לתגובתך
את פותרת את החלומות והנפש כמו פאזל!

Rona554

New member
במציאות הוא התקשר באותו יום הוא רמז משהו אבל רק אחריי השיחה הבנתי את המסר שלו

למעלה