חלוצות האבולוציה

ronaviv

New member
חלוצות האבולוציה

האבולוציה החברתית, מהירה מזאת הביולוגית, הביולוגיה הטילה על כל אחד מהמינים תפקידים שונים אשר מטרתם, השבחת הגזע (אין כאן "תורת גזע" זה קיים בכל גזע ומין מציפורים לבני אדם) והפצת הגזע. האבולוציה החברתית, הביאה אותנו למקום של כבוד (לטעמי) בו אנו קודם בני אדם שוים, נשים וגברים, עם שאיפות חלומות ורצונות של בני אדם, באשר הם. ולאו דווקא מכונות רבייה של הטבע. רק ש"הלאו דוקא" הזה, ממש לא מובן מאליו. "הברירה הטיבעית" אשר היא מיסודות השבחת הגזע, עברה אבולוציה באנמצעות המדע והרפואה, השבחת הגזע, נעשית באמצעות תרופות ופתרון למחלות, ופחות באמצעות, החזק שורד. הפצת הגזע, ממש לא רלוונטית, אנו מופצים יתר על המידה, הורסים את העולם אשר האקולוגיה שלו, לא יכולה לשאת את הכמות העצומה שלנו, אשר אוכלת כל חלקה טובה ממנו. לגברים, כבר מיזמן הפצת הזרע, מסתכמת בצד הסימלי, קיום יחסי מין תוך שימוש באמצעי מניעה, התוצאה של הרבה ילדים שי לכלכל, עשתה את שלה ולא מפזרים הריונות, זה יקר מידי (בלי להכנס לצד המוסרי שבהפצה כזאת). נשים, נותרו שפחות של הטבע, ההורמונים צועקים להן הריון, והן לא עומדות מול הצורך (בלי לזלזל אפילו קצת בצורך) תהיתי לעצמי לא פעם, האם האבולוציה לא תגיע גם לכאן? האם נשים תיוותרנה קורבנות של הטבע? (סליחה שאת הקשיים שנשים מוכנות לעבור, רק כדי להיות אם, גם אם אם חד הורית קשת יום, אני מגדיר כקורבן של הטבע, אין לי הגדרה טובה יותר) והינה, יש פורום צעיר, אשר מציג נשים אחרות, אין לי אלה להגדיר אתכן כחלוצות של האבולוציה. (זאת הגדרה פרטית, לא מחייבת אלה אותי), ומשמחת מאד מאד. ניראה לי של 50% המאוכלוסיה, מגיע יותר מעבדות ללא יכולת בחירה, ביולוגית וחברתית.

gertrude

New member
חלוצות... ../images/Emo9.gif אנחנו...

כמה נעים לשמוע.
פה בארץ חמדת אבות/ תתגשמנה כל התקוות/ פה נחייה ופה ניצור/ חיי חופש, חיי דרור/

karnity

New member
ronaviv ...

תודה שהצטרפת לפורום שלנו עם מילים כה מפרגנות... אני מקבלת בשמחה את ההגדרה שלך לגבי החלוציות שלנו... ותודה שהבאת עוד היבט מרתק לעניין. תבורך!

למעלה