חלוקת תובנות מטיפולים - מי בעניין?

חלוקת תובנות מטיפולים - מי בעניין?

החלטתי לייסד עניין חדש בפורום הילינג אנרגטי - חלוקת תובנות אודות טיפולים. אני מאוד אשמח לשמוע תובנות מצמיחות שהיו לכם בטיפולים שלכם. וכמובן, אחלוק איתכם את התובנות שלי מטיפולים שלי. אז מי בעניין?

"נוווווו כברררר!!!!!"

אתמול היה לי טיפול מאוד מעניין. אני כמובן משנה את כל הפרטים המזהים על מנת שלא תהיה שום אי נעימות לאף אחד. העניין עם הטיפול הזה היה, שהמטופל רצה את השינוי ממש כרגע. חבל על הדיבורים, חבל על הזמן. לא רוצה שתחזרי על דברים שכבר שמעתי. רוצה לצאת מכן בתוך שעה, מתוקן. הגישה הזו איפשרה לו לשמוע מעט מאוד ממה שאמרתי, ואולי בכלל לא לקבל שום דבר. עכשיו, כשמגיע מטופל שנמצא בכזה סטייט (ואני אומרת את זה כמי שהיתה לא פעם ולא פעמיים בנעליים האלה), אי אפשר לעשות איתו כלום. למה? כי אפשר כאילו להגיד לו - "גבר, אתה לא מכניס אליך כלום", אבל גם את זה הוא לא יכניס, אז מה עשיתי בזה? רק כביכול ליצור קונפליקט ולהתעקש על האטה. שזה עומד בניגוד לכל מה שהוא רוצה, ולנסות לאפשר לדברים לחלחל פנימה. כמובן, שבטיפול אחד קשה מאוד לייצר תמורה. ולכן הסיכוי שמטופל כזה ימשיך לתהליך כנראה קטן מהסיכוי שמטופל שרואה את חצי הכוס המלאה ימשיך (במקרה הזה דווקא קבענו המשך. אני מקווה שזה ייצא לפועל). העניין הוא, שכשכבר ניסינו להתחיל תהליך רוחני, ובאמת חלה האטה - רק לרגע - יצא המון עצב. עצב שקשה לאדם אחד להכיל. מדי פעם, כשאמרתי לו משפט שדיבר אליו, הוא הסתכל אלי אולי במבט הכי עצוב ונוגע ללב שאי פעם ראיתי. זה היה אלוהי. סקרן אותי לראות איך מטופל מביא אג'נדה ומטפל בוחר לעשות בדיוק הפוך. זה לא שאני מניחה שאני "יודעת" או "צודקת". ובכל זאת, הוא הגיע אלי לטיפול, ואני הולכת בדרך שלי, אין לי ברירה אלא זאת, ומנסה להאט אותו ולמצוא פירצה כדי לתת לעולם לחדור אליו פנימה, כמו לאלוהות שהוא מכיר ממקודם...

Lagrangian

New member
אני בחו"ל.. יש לי תירוץ

אבל הנה תובנה - לפעמים זה עובד כמו קסם

למעלה