חליאה לאל-אללה: איזה חלום בלהות

מצב
הנושא נעול.

aviy99

New member
אני חושש שאני מסכים עם x u m

אביתר, תודה על הרעיון!!!
תגיד אתה לא יכול לסתום את הפה שלך? למה לתת לאויבים כל מיני רעיונות מה ואיך לעשות? הרי ברור לך שגם הם קוראים פה מדי פעם. אוף לפעמים ההודעות שלך הם ברמה של ילד בכיתה ג' וגם ההתנהגות.
וממליץ למנהלים למחוק מהר את ההודעה בתקווה שעיניים רעות טרם ראו אותה.

במסגרת עבודת הדוקטוראט שלי הגעתי

וממליץ למנהלים למחוק מהר את ההודעה בתקווה שעיניים רעות טרם ראו אותה.
מס' פעמים לראיין אנשים מסויימים בחלחול ובבתיר ועוד. חלק מהם דיברו על מקרים כאלה. הרעיון לא חדש וכולם יודעים אותו. לפני 8 שנים הם דירדרו סלע ענק על המסילה וקרונית מס' 705 ניזוקה באופן חמור. שני נוסעיה נפצעו בינוני. חשוב מאוד לדבר על הנושא כדי שרכבת ישראל תדאג לסלק את הסלעים הענקיים שנמצאים מעל לאזור המסילה בקטע האמור. יש שם מס' סלעים פוטנציאליים ואני כבר הזהרתי בעבר, במטרה למנוע פיגוע.

x u m

New member
חשוב שתדבר עם רכבת ישירות

מס' פעמים לראיין אנשים מסויימים בחלחול ובבתיר ועוד. חלק מהם דיברו על מקרים כאלה. הרעיון לא חדש וכולם יודעים אותו. לפני 8 שנים הם דירדרו סלע ענק על המסילה וקרונית מס' 705 ניזוקה באופן חמור. שני נוסעיה נפצעו בינוני. חשוב מאוד לדבר על הנושא כדי שרכבת ישראל תדאג לסלק את הסלעים הענקיים שנמצאים מעל לאזור המסילה בקטע האמור. יש שם מס' סלעים פוטנציאליים ואני כבר הזהרתי בעבר, במטרה למנוע פיגוע.
ולא תנהל שיח פה בנט ותכניס רעיונית "מעניינים" לאנשים נוספים. אם כל הכבוד לידע שלך בנושא פיגועים בתח"צ, אולי תשמור אותו לעצמך ובכספת במדינה רחוקה כמו שאתה מתגאה כל הזמן.

קודם תתמצל על השפה שלך: רק אח"כ

ולא תנהל שיח פה בנט ותכניס רעיונית "מעניינים" לאנשים נוספים. אם כל הכבוד לידע שלך בנושא פיגועים בתח"צ, אולי תשמור אותו לעצמך ובכספת במדינה רחוקה כמו שאתה מתגאה כל הזמן.
נעבור לדבר עם הרכבת. ולענייננו: בוודאי שאנהל פה שיחה על זה. אין סודות צבאיים יותר בעולם האינטרנט. זוהי התראה לרכבת ובוודאי שדיברתי עם הגורם המתאים על כך וסימנתי לו סלעים פוטנציאליים שדרשתי להסיר ממקומם. לא ניתן להסתיר דבר וחצי דבר כיום. כנס לאתרי האינטרנט של החיזבאללה וראה שם הכל. כל מה שרצית לדעת על צה"ל מופיע שם. הכל כולל הכל ולא אפרט. אין דבר שנסתר מהם, אז מהם 12 סלעים על רכס ההרים בין בר-גיורא לבתיר ???

תתמצל = תתנצל.

נעבור לדבר עם הרכבת. ולענייננו: בוודאי שאנהל פה שיחה על זה. אין סודות צבאיים יותר בעולם האינטרנט. זוהי התראה לרכבת ובוודאי שדיברתי עם הגורם המתאים על כך וסימנתי לו סלעים פוטנציאליים שדרשתי להסיר ממקומם. לא ניתן להסתיר דבר וחצי דבר כיום. כנס לאתרי האינטרנט של החיזבאללה וראה שם הכל. כל מה שרצית לדעת על צה"ל מופיע שם. הכל כולל הכל ולא אפרט. אין דבר שנסתר מהם, אז מהם 12 סלעים על רכס ההרים בין בר-גיורא לבתיר ???
תתמצל = תתנצל.

עד היום ארעו 28 מקרי דרדור סלעים

אביתר, תודה על הרעיון!!!
תגיד אתה לא יכול לסתום את הפה שלך? למה לתת לאויבים כל מיני רעיונות מה ואיך לעשות? הרי ברור לך שגם הם קוראים פה מדי פעם. אוף לפעמים ההודעות שלך הם ברמה של ילד בכיתה ג' וגם ההתנהגות.
ענקיים למסילה באזור זה. לא גיליתי את אמריקה. סורי 4 U. הם יודעים מצויין את השיטה.

x u m

New member
אז אם קומץ אנשים יודע למה שלא

ענקיים למסילה באזור זה. לא גיליתי את אמריקה. סורי 4 U. הם יודעים מצויין את השיטה.
תספר לכולם. אני בטוח שיש עוד כמה מופרעים שלא שמוע על שיטה "מעניינת". הם רק מחכים שאביתר יתן להם איזו שיטה מעניינת איך ומה לעשות. אתה רוצה להתריאה על סכנה, דבר ישירות עם גורמים רלבנטיים.

מי אמר לך שלא דיווחתי לרכבת ?

תספר לכולם. אני בטוח שיש עוד כמה מופרעים שלא שמוע על שיטה "מעניינת". הם רק מחכים שאביתר יתן להם איזו שיטה מעניינת איך ומה לעשות. אתה רוצה להתריאה על סכנה, דבר ישירות עם גורמים רלבנטיים.
מי אמר לך שלא דיווחתי לרכבת ?
מהיכן אתה יודע למי דיווחתי ולמי לא ? הגורם המתאים קיבל ממני מידע רלוונטי והעברתי את המפה להיכן שהיא צריכה להיות. כל סיפור דרדור סלעי ענק הופיע גם בעיתונות במשך השנים וגזרי העיתונות נמצאים אצלי במחקר פיגועי הרכבות. כל פיגוע שהיה ברכבת מאז 1892 ועד היום מתועד ומנותח אצלי. משם ספרתי 28 סלעים, רובם במהלך שנות ה- 60 ורובם מפרי מוחם הקודח של פורעים מבתיר.

fireman

New member
בגלל אביתר יזרקו סלעים

בגלל אביתר יזרקו סלעים
על רכבות ובגלל ארמגדון ריסקו מטוסים על התאומים ובגלל ספיד מחבלים התחילו לפוצץ אוטובוסים. תהיה בטוח שהם חשבו על זה ועשו את זה עוד לפני שנתנו להם את הרעיון. טיפשים הם לא, לצערי בזה אתה יכול להיות בטוח. בעיתונות מידי יום חושפים מחדלים, כאלה שפרסומם עלול לגרום נזק וזה עדיין נעשה. השיטה של ה"זעזוע הציבורי" עובדת! מה שתשמור היום בסוד מחר יביא אותך לבית המשפט.

vitamin P

New member
לפני כמה ימים היה לי חלום....

חליאה לאל-אללה: איזה חלום בלהות
חלמתי הלילה: הרכבת הראשונה המורכבת משני מערכי איי.סי עולה לירושלים בלילה הראשון של 09.04.2005 ובאזור בתיר מגלגלת קבוצת מחבלים קטנה סלע ענק מראש ההר לכיוון שלה בדיוק כשהיא עוברת שם. הרכבת נפגעת מהסלע ועפה לואדי, שם היא נדלקת. ברור שזה רק חלום וטוב שכך. נקווה שלא יקרה דבר. חלום כזה הוא סגולה לכך שדבר כזה לא יקרה. בכל מקרה, אם חס וחלילה יקרה, תוכלו לשלוף את השרשור...טפו-טפו-טפו...
שבתאריך הפתיחה הרכבת לא סיימה את בניית הקו או משהו אז לקחו כמה אוטובוסים של אגד חיברו אותם ביחד ונסעו מכפר סבא לתל אביב ללוד לרמלה לבית שמש ואז לירושלים

vitamin P

New member
שכחתי לציין ששיירת האוטובוסים

שבתאריך הפתיחה הרכבת לא סיימה את בניית הקו או משהו אז לקחו כמה אוטובוסים של אגד חיברו אותם ביחד ונסעו מכפר סבא לתל אביב ללוד לרמלה לבית שמש ואז לירושלים
המוזרה בחלום שלי יצאה מתחנת סוקולוב החדשה והמפואר
(שתפתח כמה חודשים טובים אם לא יותר אחרי מלחה)

fireman

New member
וג'קי היה הנהג? ../images/Emo6.gif

המוזרה בחלום שלי יצאה מתחנת סוקולוב החדשה והמפואר
(שתפתח כמה חודשים טובים אם לא יותר אחרי מלחה)
וג'קי היה הנהג?

מר בני נאור, דובר הרכבת התקשר אלי

וג'קי היה הנהג?
לפלפון לפני 5 דקות ומסר לי כי הנושא יטופל בצורה הטובה ביותר. כל סלע פוטנציאלי יסולק ודיווח מיידי הועבר למחלקת הבטחון ברכבת. סיורים קבועים ואבטחת כל הציר כולל פסגות ההרים ייערכו כל העת. כל מקום מועד לפורענות ייסתם. הקו יפתח רק לאחר שכל פסגות ההרים בתוואי ינוקו מכל סלע אפשרי. אנחנו נעקוב אחר ההתפתחות. אני אבצע סיורים רכובים לאורך כל הציר מבית שמש ועד מלחה וכל אבן מיותרת תדווח על-פי נ.צ. ותסולק.

ה דרומי

New member
אמן ואמן
שככה היה כול הזמן

לפלפון לפני 5 דקות ומסר לי כי הנושא יטופל בצורה הטובה ביותר. כל סלע פוטנציאלי יסולק ודיווח מיידי הועבר למחלקת הבטחון ברכבת. סיורים קבועים ואבטחת כל הציר כולל פסגות ההרים ייערכו כל העת. כל מקום מועד לפורענות ייסתם. הקו יפתח רק לאחר שכל פסגות ההרים בתוואי ינוקו מכל סלע אפשרי. אנחנו נעקוב אחר ההתפתחות. אני אבצע סיורים רכובים לאורך כל הציר מבית שמש ועד מלחה וכל אבן מיותרת תדווח על-פי נ.צ. ותסולק.
אמן ואמן
שככה היה כול הזמן
ל
לסיורים רכבוב ליד המסילה.

vitamin P

New member
כל הכבוד../images/Emo45.gif

כל הכבוד

מקווה להכי טוב...

זה עשוי להתגשם. ראיתי בשטח שיש

עוד המון עבודה. נראה שיצטרכו לעבוד החל מעכשיו מסביב לשעון כולל בלילה. המצב לא מזהיר שם.

vitamin P

New member
/-: מקווה שלא

עוד המון עבודה. נראה שיצטרכו לעבוד החל מעכשיו מסביב לשעון כולל בלילה. המצב לא מזהיר שם.
/-: מקווה שלא
רק ב 11 אני אוכל לעשות טיול לירושלים ברכבת אם בכלל בראשון בבוקר יש לי מבחן גדול
ככה שהתאריך פתיחה כבר לא משנה לי

מצב
הנושא נעול.
למעלה